ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

24 تیر
1397
0

معرفی بلبرینگ C & UC & U بلبرینگ: کیفیت جهانی. ارزش کلاس جهانی
C & U گروه یکی از 10 تولید کننده بزرگ بلبرینگ در جهان و بزرگترین تولید کننده بلبرینگ در چین است. در آمریکای شمالی، C & U Americas واقع در پلیموت، MI است. ما از مشتریان کانادا، مکزیک و ایالات متحده آمریکا از فروش، خدمات مشتری، انبارداری و توزیع، و همچنین مهندسی کامل و تجزیه و تحلیل فنی و تست پشتیبانی می کنیم. ما به ارائه خدمات مشتریان خود به یک منبع با کیفیت جهانی برای بهره وری بالا می پردازیم که بهترین کیفیت و ارزش را در اختیار شما قرار می دهد.

تحمل خروجی
C & U سالانه بیش از 1.125 میلیارد یولیت با کیفیت بالا تولید می کند که از 9 مرکز عمده تولید تحمل کننده، 36 بوته و 18 کارخانه سازنده مجتمع به صورت عمودی استفاده می شود. هر یک از مراکز تولید ما مستقل برای سیستم های مدیریت کیفیت ISO9001، QS9000 / VDA6.1 سیستم های مدیریت کیفیت، سیستم های مدیریت محیط زیست ISO14001 و سیستم های مدیریت کیفیت SO / TS 16949 گواهی شده است.

با استفاده از خطوط گسترده ای ما، ما در خدمت طیف گسترده ای از صنایع. محدوده تحمل ما شامل بیش از 3000 سبک تحمل و بیش از 30،000 عدد قطعات، از جمله اندازه های ID 1.5mm به 4000mm OD است. ما مجموعه ای کامل از محصولات را برای اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک ارائه می دهیم. یاطاقان ¬ های ما در مجموعه گسترده ای از کاربردهای نصب شده و پس از فروش از جمله خودرو، باد، ماشین آلات نساجی، آسانسور، حمل و نقل، تجهیزات کشاورزی و ساخت و ساز، عملیات استخراج معادن، امکانات کارخانه، ابزار قدرت، تجهیزات اداری، لوازم خانگی، موتور، چرخ دنده ، کمپرسورها، پمپ ها و ژنراتورها، و غیره. همراه با مجموعه ای کامل از یاطاقان، ما همچنین ارائه طیف گسترده ای از حلقه های جعلی و نورد، حلقه های ماشین، مهر و موم و قفس های فولادی.

فروش بلبرینگ

در سال 1991، شرکت مادر ما، گروه C & U تاسیس شده است، رشد ثابت و بیش از 2.63 میلیارد دلار (USD) در کل درآمد سال 2017 نشان داده است.

علاوه بر داشتن یکی از معتبر ترین و مشهورترین مارک های موجود در چین، C & U دارای حضور جهانی قوی با امکانات در چین، آلمان، ژاپن و ایالات متحده است و مجموع نیروی کار بین المللی بیش از 18،000 کارمند است.

منبع : http://www.cubearing.com

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت