ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

17 خرداد
1398
0

معرفی شرکت بلبرینگ Bearings & Industrial

بلبرینگ و عرضه صنعتی در سال 1982 توسط نیک شاه، رئیس جمهور فعلی ما، تاسیس مؤسس رهبر ما است: کار سخت گیر، صادق و موفق. نیک در سال 1966 به ایالات متحده آمدید و هیچ چیز جز اشتیاق او برای موفقیت و یک اخلاق کاری از نظر آهن ربا نبود. این ویژگی ها ثابت شده است که برای اولین بار توزیع کننده در منطقه ادیسون مورد نیاز بود. این شرکت امروزه خانواده خود را با دو دختر نیک در حال حاضر در سمت های رهبری مشغول به کار است.
موفقیت و ابتکار نیک، توجه مردم بیرون از دنیای صنعتی را به خود جلب کرد. در سال 1993، بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق، نیک را به کاخ سفید دعوت کرد تا شاهد امضای توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی باشد. سپس در سال 1998، نیک توسط شورای خرده فروشی های سنت لوئیس افتتاح شد که او را با مدرک کارآموزی سالانه ملی معرفی کرد. اخیرا اخیرا شرکت Bearings & Industrial Supply در نشریه "صنعت صنعتی" در سپتامبر / اکتبر 2014 (نگاه کنید به زیر) برجسته شده است.


علاوه بر مدرک کسب و کار بالا، نیک همچنین دارای دانش فنی و مهندسی بی نظیر است. این به وسیله نقش کلیدی آن در کمک به بوئینگ طراحی بلبرینگ مورد استفاده در هواپیمای حمل و نقل نظامی C-17 Globemaster III نشان داده شده است. علاوه بر بوئینگ، بلبرینگ و صنعتی مشتریان بالایی را مانند تویوتا، رولز رویس و اداره حمل و نقل شیکاگو نگه داشته است.


اگر چه بلبرینگ و صنعتی بیش از 1M در موجودی دارند، سطح خدماتی که آنها برای هر معامله به ارمغان می آورد نیاز به دسترسی فوری به موجودی در سراسر کشور دارد. با توجه به این پیش بینی، نیک شاه در چند سال اول فعالیتش با استراتژیک با پنج توزیع کننده دیگر، برای ایجاد تعاونی توزیع مستقل (IDC) همکاری کرد. از آن زمان IDC تا دوازده عضو در سراسر کشور با دو مرکز بزرگ توزیع رشد کرده است. این و دیگر روابط باعث شده است که BIS رقابتی قیمت گذاری و در دسترس بودن به نفع مشتریان خود باشد.


علاوه بر این مشارکت ها، کارکنان ارشد BIS بیش از 80 سال تجربه و دانش محصول را در بر می گیرند. در راستای استانداردهای خدمات خود، این منابع را به مشتریان خود ارائه می دهند 24/7.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت