تاریخچه بلبرینگ عدالتی ( گروه بازرگانی عدالتی )درباره ما

گروه بازرگانی عدالتی یک شرکت تخصصی در زمینه تامین انواع بلبرینگ‌ها می‌باشد. با توجه به سال‌ها تجربه در این صنعت، گروه بازرگانی عدالتی قادر به ارائه بلبرینگ‌های با کیفیت و با گارانتی می‌باشد. گروه عدالتی با کارشناسان خبره و با تجربه کار در صنایع مختلف، توانایی داشته به ارائه راه‌حل‌های مناسب برای نیازهای مختلف مشتریان خود را دارد.

گروه بازرگانی عدالتی همچنین توانایی تولید یاتاقان های صنعتی خصوصی بر اساس درخواست مشتریان را دارد و با استفاده از تجهیزات به‌ روز و با کیفیت، برای تأمین بلبرینگ‌های مناسب با نیازهای مختلف مشتریان اقدام می‌کند.

 

 

تاریخچه بلبرینگ عدالتی

فعالیت بلبرینگ عدالتی از دهه چهل شمسی (بیش از نیم قرن) با فروشگاه جهان بلبرینگ آغاز شد، اقای هاشم عدالتی میرنامی جهان بلبرینگ را گسترش داد و پس از زمان کوتاهی جهان بلبرینگ به عنوان اولین توزیع کننده ابلبرینگ در ایران شناخته شد. فعالیت این فروشگاه از دهه هفتاد شمسی توسط پسران ایشان گسترش چشم گیری یافت و وارد حیطه واردات گردید.

 

تاریخچه سایت AEMBearings

سایت AEM Bearings از 28 شهریور 96 با هدف افزایش اطلاعات بلبرینگ فروشندگان و مشتریان و ارائه خدمات درباره بلبرینگ توسط ابوالفضل عدالتی تاسیس شد. طبق آمار سایت الکسا ( سایت جهانی بررسی رنکینگ سایت ها ) این سایت توانسته با توضیحات کاملا تخصصی خود در بهترین رنک جای بگیرد. سایت هم اکنون در رده بندی گوگل بیشتر مواقع در اطلاعات مربوط به بلبرینگ در صفحه اول قرار دارد. سایت AEM Bearing توضیحات درباره بلبرینگ ، معرفی برند های بلبرینگ، معرفی انواع بلبرینگ پسوند ها ،معرفی کارخانه جات بلبرینگ و هرگونه آموزش درباره بلبرینگ را به شما عزیزان ارائه میدهد.


تاریخچه سایت EdalatiBearings.com

سایت بلبرینگ عدالتی با هدف ایجاد سایت فروشگاهی تخصصی برای بلبرینگ راه اندازی شد.

این سایت با پشتوانه تجربه بیش از نیم قرن که از شادروان بزرگ خاندان، آقای هاشم عدالتی میرنامی شروع و با قدم نهادن دیگر اعضاء خانواده در اینکار خانوادگی تا کنون ادامه یافته نشت گرفته است . این سایت به منظور حذف واسطه گری و بر مبنای فروش مستقیم کالا از وارد کنندگان معظم و تولیدکنندگان بزرگ و به نام به دست مصرف کننده و برپایه تجارت الکترونیک و فروش آنلاین انواع بلبرینگ و رول بیرینگ و یاتاقان آغاز به کار نموده است.

ما همواره با تکنولوژی و برنامه نویسی پیشرفته قادر به سیستم حرفه ای ثبت و بروزرسانی محصولات میباشیم که این موضوع باعث بروز بون همیشه قیمت ها نیز میشود.

این سایت با همکاری سایت AEMBearings و توسط گروه طراحی سایت AEM به مدیریت ابوالفضل عدالتی میرنامی اداره میشود. تمامی محصولات سایت از نظر اطلاعات تخصصی تا جای ممکن در بیشترین حالت ممکن است تا مشتریان بتوانند با اطلاعات کامل محصول را انتخاب و خریداری نمایند.

 

فعالیت ها و خدمات

هم اکنون گروه بازرگانی عدالتی مثل همیشه به دنبال بهترین روش ها و بهترین کیفیت ها برای تهیه بلبرینگ های مورد نیاز مردم کشورمان است.

این شرکت با تجربه های به دست آمده بهترین روش و بهترین کیفیت را برای واردات و خرید جنس به ارسال آن به دست مصرف کننده انتخاب میکند.

هم اکنون شرکت جز واردات بلبرینگ و یاتاقان ، درحال صادرات یاتاقان های صنعتی به کشور های خاورمیانه نیز میباشد.


مجموعه های تجاری


 


شعبه اصلی : مشهد - خیابان گاراژدارها - خیابان کوشش - داخل کوشش 9 گروه بازرگانی عدالتی ( ابوالفضل عدالتی ) 


شعبه دو : مشهد - خیابان گاراژدارها - خیابان کوشش - بین کوشش 3 و 5 


شعبه سه : مشهد - جاده جدید قوچان - رو به رویه دوربرگدان منزل آباد اتحاد بلبرینگ عدالتی


 

چشم انداز و برنامه های آینده

 

برنامه ما برای آینده شرکت این است که بعد از گسترش صادرات یاتاقان های صنعتی تولید شده توسط شرکت در کارخانه ، بخش جدیدی برای تولید بلبرینگهای شیارعمیق

پرمصرف در ایران ایجاد کرده و درصورتی که کیفیت آیتم ها به کیفیت حد نصاب رسید محصول جدید را به بازار معرفی کرده و تا با این روش باعث کاهش هزینه های پرداختی توسط مشتریانمان شویم.

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

بیشتر کدام مطالب سایت را مطالعه مینمایید؟