تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » معرفی برند ZVL

معرفی برند ZVL


شعار شرکت
شعار ما چشم انداز ما را دنبال می کند و علامت تجاری ZVL ما و تیم ما از کارمندان ما است. ما می خواهیم برای انجام کارهای حرفه ای و با کیفیت در هر کاری که انجام می دهیم می خواهیم. این جاه طلبی و هدف ماست. ما معتقدیم که هر دو، شعار و هویت بصری ما علامت تجاری ZVL را حتی در بازارهای اروپایی بلکه در سراسر جهان نیز تقویت نخواهند کرد.
شعار شرکت: رویکرد حرفه ای به صنعت جهان

 
ارزش شرکت
1. مشتریان ما بخشی از همه چیز هستند که ما انجام می دهیم
هدف ما این است که متعلق به تامین کنندگان عمده اروپا و جهانی در سراسر جهان باشیم، بنابراین ما بسیار نزدیک با مشتریان نصب شده ما، توزیع کنندگان مجاز و کاربران نهایی همکاری می کنیم. به طور مداوم، امروز و فردا، ما می خواهیم مشتری ما در مرکز اتفاق می افتد. ما شرایط و خواسته های مشتریانمان را برای یافتن یک راه حل بهینه می بینیم.

2. کارکنان ما نیروی محرکه موفقیت ما هستند
ما به کارکنانمان ارزش می دهیم تمام کارکنانی که در شرکت ما شرکت می کنند سهم قابل ملاحظه ای برای ما هستند. هر یک از آنها به ما کمک می کند که ارزش شرکت ما را افزایش داده و به توسعه آن کمک کند. ما سعی می کنیم محیط کاری محرک ایجاد کنیم که مبتنی بر تفکر عادلانه، کار تیمی و احترام باشد.

3. ما تلاش می کنیم ارزش شرکت را افزایش دهیم
ما از استفاده مؤثر از ضروریات اقتصادی استفاده می کنیم. اولویت های ما در مدیریت هزینه های شرکت را تشخیص می دهیم و برای تعادل مطلوب بین هزینه ها / سود برای اطمینان از رشد پویا شرکت جستجو می کنیم.

4. ما می خواهیم بخشی از فناوری های آینده باشیم
چشم انداز ما نشان دهنده تعهد به بخشی از فناوری های پیشرفته است. تغییرات فنی محصولات، پیچیدگی نمونه کارها و نوآوری ها ضروری است که دیدگاه ما را به واقعیت تبدیل کنیم. آنها به ما در زمینه آینده و توانایی سازگاری فعالانه با جهان کنونی در صنعت بلبرینگ کمک می کنند.


سنت 50 ساله در تولید بلبرینگ
تاریخ شرکت ما با ایجاد مشکالت ZVL در سال 1923 مرتبط است. مهمترین نقطه عطف در تاریخ ما سال 1968 بود. این سال تولید بلبرینگ است و این شرکت با مشارکت ZVL با مقر دفتر Považská Bystrica . هدف اصلی ZVL نگرانی اتحاد وحدت گیاهان تولید زراعی به یک نگرانی با 30،000 کارمند بود که پایه پیچیده R & D مرتبط با تولید را توسعه داده بود. از زمان تاسیس آن، این شرکت تغییرات تاریخی متعددی را تحت تاثیر قرار داده است که بر روند تولید و مالکیت مالکیت تأثیر می گذارد. از سال 2007 آن را با نام تجاری ZVL SLOVAKIA، a.s. و در جهت گیری داخلی و صادراتی خود، به منظور موفقیت در روند توسعه فعالیت های تجاری ادامه می یابد. امروزه شرکت نه تنها یک مدرک قدیمی در صنعت ماشین سازی اسلواکی بلکه یک تامین کننده مهم جهانی در سراسر جهان است.
 
 


نقاط عطف تاریخی ZVL SLOVAKIA
1965 - ایجاد مشی ZVL در Považská Bystrica
1968 - ادغام ZVL Zilina شرکت به نگرانی ZVL
1990s - تجزیه ZVL نگرانی
علائم تجاری ZVL و ZKL مستقل از علائم تجاری مشترک با صاحبان مختلف می باشند
انحلال چکسلواکی
تغییر روابط مالکیت - خصوصی سازی
2001 - 2008 - مرحله تأثیر گروه OMNIA
2008 - تغییر مالکیت شرکت
نقاط عطف تاریخی تولید تحمل ZVL
1966 - تاسیس کارخانه ZVL
1968 - شروع تولید بلبرینگ
1974 - شروع تولید کروی غلتک تحمل
1976 - شروع تولید بلبرینگ کلاچ
1994 - شروع تولید تحمل لولا
2004 - گسترش مجموعه محصولات با استفاده از یاطاقان غلتکی و یاطاقان محوری
2005 - گسترش مجموعه محصولات با استفاده از سوزن غلتک و بدنه

22 بهمن 1396, 18:37 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها / معرفی برند های بازار ایران و جهان

نظر بدهید


up