خبرها

گریس NSK

NSK اعلام راه اندازی "NSK Grease" برای MRO رولینگ بلبرینگ در ماشین آلات صنعتی
NSK Ltd. (NSK؛ دفتر مرکزی: توکیو، ژاپن؛ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت: توشیحيو اچيماما) اعلام کرد که خط تولید NSK Grease، که برای تعمیر و نگهداری، تعمیر و تعمیر (MRO) غلتک های نورد در ماشین آلات صنعتی است، اکنون برای خرید در دسترس است. گریس نشان دهنده نقطه اوج یک قرن tribology * تحقیق و تکنولوژی دستاوردهای در NSK.

Tribology مطالعه اصطکاک و پوشیدن سطوح تماس در حرکت نسبی است. این همچنین شامل تلاش های مرتبط با کنترل اصطکاک از طریق روانکاری و فن آوری مواد است.

اگر چه NSK گریس ژاپنی را برای مشتریان در سراسر جهان تهیه می کند، ما قادر خواهیم بود به سرعت بیشتر به نیازهای گوناگون مشتریانمان پاسخ دهیم، با انتخاب یک گریس اختصاصی ما طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد تعمیر و نگهداری و تعمیر نورد یاطاقان در ماشین آلات صنعتی.جزئیات محصول

خط تولید که حاوی گریس مایع روغن بر اساس ضخامت لیتیوم صابون است شامل دو گریس چند منظوره طراحی شده برای استفاده در شرایط عادی کارکرد و یک روغن برای سناریوهای سنگین طراحی شده است. ستون NSK Grease با مقاومت بسیار بالا در برابر آب، مقاومت در برابر خوردگی بسیار عالی، تبخیر کم و طیف گسترده ای از درجه حرارت (-10 تا 110 ℃) مشخص می شود. در ژاپن با برنامه ریزی محصول توسط بخش سنگاپور ما طراحی شده است، اولین محصول در کشور های آسه آن / اقیانوسی، در دسترس بودن در سراسر جهان، به زودی دنبال خواهد شد.


ویژگی های محصول
نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟