ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » تولیدی کاسه نمد Garlock

تولیدی کاسه نمد Garlock

درباره Garlock
Garlock یک تولید کننده چند ملیتی است که از مقادیر مایع مایعات و خطوط لوله بهره می گیرد، با تاکید بر ایمنی، طول عمر و بهره وری. ما در همکاری با مشتریان، انجمن های صنعت و نهادهای دولتی کار می کنیم تا چالش های منحصر به فرد خود را از بین ببریم و با راهکارهای نوآورانه ای که در حین افزایش سودآوری مردم را حفظ می کنند پاسخ دهیم.

 
فرهنگ ایمنی
به سادگی، ایمنی چیزی است که ما انجام می دهیم. راه حل های بسته بندی ما میلیون ها نفر از هر روز از قرار گرفتن در معرض مواد تهدید کننده زندگی محافظت می کند. دوام، سهولت نگهداری و سایر منافع برای ارزش استفاده از یک راه حل مهر و موم ضروری است، اما بدون ایمنی، هیچ کدام از این عوامل دیگر مهم نیست.

نوآوری
در Garlock، ما خودمان را در توسعه راه حل ها، نه فقط محصولات، غرور می کنیم. این بدان معنی است که پرورش فرهنگ نوآوری که از درک عمیق صنایع مشتریان و چالش های منحصر به فرد آن استوار است. از آنجا، مهندسین مواد و کاربردهای ما برای ایجاد ترکیبات و طرح های مادری که به بهترین وجه این نیاز را برآورده می کنند، تنظیم شده است.

 
شغل
ما همیشه به دنبال کاندیدایی هستیم که ارزش های نوآوری، رضایت مشتری و توانمند سازی کارکنان را به اشتراک می گذارد. ما فرصت های شغلی هیجان انگیز را با گنجینه های رقابتی و بسته های مزایای شامل بیمه های پزشکی، دندانپزشکی و زندگی، طرح های پس انداز بازنشستگی و پرداخت هزینه های تحصیلی ارائه می دهیم.

اخبار
ببینید چگونه Garlock در حال ساخت اخبار در صنعت است.

 
مناسبت ها
Garlock در بسیاری از حوادث در سراسر جهان پیدا خواهید کرد. از ناهار و یادگیری به نمایشگاه های معامله، ما از صنعت به روش های مختلف پشتیبانی می کنیم. برای دیدن فهرستی از رویدادهای ما که در آن Garlock را پیدا خواهید کرد، زیر را ببینید.

EnPro شرکت ها
گارلاک یک بخش از صنایع EnPro است، یکی از رهبران محصولات مهر و موم، پلیمرهای فلزی و رول زاویه رانده، قطعات و خدمات برای کمپرسورهای سوپاپ، موتورهای دیزلی و دوگانه سوخت، و دیگر محصولات مهندسی برای استفاده در برنامه های مهم توسط صنایع در سراسر جهان است.

 
علم آب بندی وبلاگ
ما در خط مقدم قراردادن قرار داریم وبلاگ ما را بخوانید تا درباره نوآوری های آبرسانی یاد بگیرید.

مکان های اداری
گارلوک به عنوان یک رهبر جهانی اجزای مهر و موم صنعتی، متعهد به حضور واقعی جهانی است. دفاتر ما در بیش از چهار قاره، از جمله مکانهای ایالات متحده، انگلیس، مکزیک، استرالیا، نیوزیلند، برزیل، کانادا، آلمان، چین، سنگاپور، هند و خاورمیانه گسترش یافته است.

 
سایتهای منطقه Garlock
Garlock ادارات تولید و فروش را در سراسر جهان اداره می کند! لطفا از اطلاعات محلی محلی خود برای اطلاعات محلی بیشتر بازدید کنید.

منبع : https://www.garlock.com


29 فروردین 1397, 22:45 / خبرها / کاسه نمد

نظر بدهید


up