ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » بلبرینگ Jayachandra

بلبرینگ Jayachandra

هنگامی که سازمان ما در سال 1968 تأسیس شد، این تنها یک چشم انداز بود. نزدیک به 5 دهه بعد، ما بیشترین توزیع کننده ی غرفه ی جنوبی هندوستان را داریم و در شهر های بزرگ در سراسر جهان حضور دارد. بنیانگذار ما Shri R.Palaniswamy اصول اساسی اعتماد و ارزش ها را که هنوز در هر حرکت ما قرار دارد را بر عهده دارد. این فلسفه است که ما را قادر به حفظ رهبری بی نظیر ما گسترش حضور ما و ایجاد اوراق قرضه ناپذیر با هر یک از مشتریان ما است.

تیم ما
شبکه ما مستقر در Coimbatore و یک دفتر خرید در بمبئی است که بر نظارت بر فعالیت های روزمره شرکت تمرکز دارد. یک تیم واجد شرایط فروش و مهندسین فنی هر یک از بخش های ما را برای ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی از مشتریان خود باز می کند. یکی از مزیت های منحصر به فرد ما مشتریان ما ارائه شده است "فروش با خدمات فنی" اطمینان و این کمک کرده است که ما تبدیل شدن به شرکای خود در حال پیشرفت است.

Jayachandra امروز
ما در اوایل به بازار خرده فروشی برای بلبرینگ به ما حاشیه ای از لحاظ تنظیم روند خدمات مشتری و گسترش طیف وسیعی از پیشنهادات ما. امروزه علاوه بر رشد رو به رشد بازار داخلی ما نیز در بازار صادرات کشورهای آسیای جنوب شرقی مانند سریلانکا، بنگلادش، اوگاندا، کویت و عربستان سعودی قرار گرفته ایم.


6 آبان 1397, 10:41 / خبرها / معرفی برند های بازار ایران و جهان / معرفی کارخانه های تولیدی بلبرینگ در دنیا

نظر بدهید


up