ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

09 آبان
1397
0

معرفی بلبرینگ ZYS


از سال 1958، ZYS متعهد به تحقیق و توسعه "یاطاقان پیشرفته، دقیق، برش، تخصصی و ویژه" و محصولات مربوطه است. محصولات ما برای هواپیمایی، فضاپیما، کشتی، سلاح، معدن، متالورژی، ژنراتور توربین بادی، ماشین ابزار، ماشین آلات، درمان پزشکی، خودرو، حمل و نقل ریلی و غیره استفاده شده است.
سلف ما، موسسه تحقیقاتی Luoyang Bearing، تنها مؤسسه تحقیقاتی جامع درجه یک در صنایع چینی بود. به همین دلیل است که ZYS تجمیع و توسعه بسیاری از فن آوری پیشرفته رقابت اصلی را به وجود می آورد. ZYS دارای یک ایستگاه تحقیقاتی علمی دکترا است و یک تیم قدرتمند و پرطرفدار داخلی دارد که دارای تکنولوژی طراحی کلاس اول کلاس (نظریه طراحی، نرم افزار طراحی و غیره) و تکنیک تست بلبرینگ (روش های آزمایشی، ابزار تست و ...) و کارشناسان خارجی، که تحقیقات اصلی خود را نشان دهنده تکنولوژی در حال توسعه جهت صنعت چین تحمل. ZYS به عنوان نقش برجسته در رشته های کلیدی مختلف، همیشه خدمات مشاوره فن آوری های جامع در مورد صنعت تحمل برای بخش های مهم تصمیم گیری مهم ملی ارائه می دهد.

دارایی های ما به 9 میلیارد RMB رسیده است. ZYS یک مرکز تحقیقاتی ملی و چهار پارک صنعتی دارد و 1 میلیون مترمربع دارد. ما می توانیم تولید دسته ای از انواع مختلف یاطاقان از ID 0. 6mm به OD 6800mm و محصولات مرتبط انجام دهد. ما سیستم های کنترل کیفیت وسیع را از یاتاقان های مینیاتوری به یاتاقان های قابل توجه بزرگ و همچنین سیستم اسپیندل الکتریکی ایجاد کرده ایم. تمام محصولات و خدمات گواهینامه کیفیت ISO9001-2000 را تصویب کرد.

موسسات علمی و فناوری زیر تحت مسئولیت ZYS قرار دارند:
کمیته فنی ملی چین برای استاندارد سازی تحمل نورد.
دبیرخانه چین ISO / TC4 (کمیته فنی رولینگ).
کمیته فنی انجمن صنعت تحمل چین.
مرکز نظارت بر کیفیت و آزمایشگاه ملی بلبرینگ چین.
آزمایشگاه اعتباربخشی ملی بلبرینگ چین.
مرکز ارزیابی مهارت حرفه ای صنعت چین.
مرکز تحقيقات ملی ملی چين با سرعت بالا در صنعت ماشین آلات.
آزمایشگاه ملی چین برای بلبرینگ ماشین آلات خسته کننده تونل.
مرکز مبادلات ملی ثبت اختراع چین.
مرکز تحقیقات علمی پژوهشی دکترای چین.

منبع : http://www.zysbearing.com

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت