ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

17 اردیبهشت
1398
0

معرفی برند BSC


BSC Industries، Inc. به 7 محل و 60+ کارمند افزایش یافته است. BSC Industries، Inc. تامین کننده پیشرو در منطقه یاتاقانها، محصولات انتقال قدرت است. BSC Industries، Inc. در سال 1919 تاسیس شده و به 7 محل و 60+ کارمند افزایش یافته است. BSC Industries، Inc. تامین کننده پیشرو در منطقه یاتاقانها، محصولات انتقال قدرت، محصولات الکتریکی و سیستم های کنترل یکپارچه علاوه بر ارائه خدمات مهندسی، تولید و سایر خدمات است.


DATELINE: Canton MA، Providence RI، Nashua NH، Worcester MA، Windsor Locks CT، Williston VT و Westbrook ME - BSC Industries، یک توزیعکننده ی منطقه ای، ملی و بین المللی از یاتاقانها، انتقال قدرت، پله ها و سروو موتورها، محصولات الکتریکی، و سیستم های کنترل یکپارچه امروز معرفی نام تجاری شرکت و آرم شرکت جدید. بازاریابی نشان دهنده رشد و تکامل محصول و ارائه خدمات شرکت و نیز دیدگاه آن در آینده است.


رئیس جمهور و خزانه دار
جیم فیتزپاتریک، رئیس جمهور، (راست) و پیتر فیتزپاتریک، خزانه دار، صنایع BSC


جیمز فیتزپاتریک، رئیس بخش صنایع BSC می گوید: "ما از عملیات خرده فروشی بعد از جنگ جهانی اول شروع کردیم. "تا دهه 60 ما 20 نفر بودیم. در پنج سال گذشته، ما بیش از 60 نفر را که از 7 محل کار می کنند، افزایش داده ایم. ما نه تنها محصولات فیزیکی را تهیه می کنیم، بلکه مجموعه ای از مهندسی، اتاق تمیز و خدمات تولیدی که واقعا در صنعت ما استثنایی است. "


BSC Industries یکی از تعداد بسیار کمی از تامین کنندگان است که توانایی ارائه به مشتریان یک ترکیب منحصر به فرد از خدمات مهندسی و ارزش افزوده، از جمله روانکاری سفارشی در کلاس 10،000 اتاق تمیز، مجمع الکترومکانیکی، مهندسی و توسعه نرم افزار، و سیستم های کنترل یکپارچه.


پیتر فیتزپاتریک، خزانهدار از صنایع BSC گفت: "با گسترش عرضه محصول الکتریکی همراه با بخش سیستم های کنترل یکپارچه، مشخص شد که نام ما با محدوده ما منطبق نبود." "ما می خواستیم نام تجاری جدیدی را برای شرکت ایجاد کنیم که واقعا محصول و خدمات ما را منعکس کرده بود و همچنین بیان کرد که این شرکت بخش رو به رشدی از محصولات طراحی، توسعه و تولید است نه تنها در شمال شرقی بلکه در سطح ملی و بین المللی. "


امروز، صنایع BSC محصولات خود را به فروش می رساند و خدمات مهندسی و ارزش افزوده را از مکان های خود در کانتون، م.، پراویدنس، ری، نیوها، نیویورک، وورستر، مین، وینستور قفس، CT، ویلیستون، VT و Westbrook، ME به فروش می رساند. در سال 2008، BSC Industries شرکت ماشین Parts Parts، طراح و سازنده سیستم های کنترل یکپارچه را به دست آورد. این شرکت علاوه بر ارائه محصولات الکتریکی خود، شامل کنترل موتور، ایمنی ماشین و سایر تجهیزات اتوماسیون و کنترل الکتریکی را گسترش داده است.


"ما در نمایندگی از تولید کنندگان موتور پله و سروو، موتورهای دنده دقت و سایر محصولات الکتریکی کار بسیار خوبی انجام دادیم. این باعث شد که ما به دنبال سخن گفتن از "سیم" باشیم، افزودن کنتاکتور، بلوک ترمینال، محوطه و محصولات مرتبط "، جیم فیتزپاتریک، رئیس بخش صنایع BSC گفت.


آرم جدید BSC Industries موجب پیشرفت، حرکت و انرژی پویا می شود. تگ BSC Industries "Products-Engineered Solutions" در سطح جهانی نشان دهنده تعهد شرکت در ارائه نه تنها بهترین محصولات، بلکه همچنین پشتیبانی مهندسی و خدمات مورد نیاز برای اطمینان از موفقیت مشتریان خود است.

منبع : http://www.bsc-ind.com

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت