ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

17 اردیبهشت
1398
0

معرفی برند بلبرینگ King

بلبرینگ کینگ موتور در سال 1960 با یک هدف تاسیس شد: عرضه بالاترین کیفیت بلبرینگ موجود در بازار.


با تخصص در موتورهای خنک کننده، King ارائه محصولات گسترده ای را ارائه می دهد که شامل طیف گسترده ای از موتورهای سبک برای اتومبیل، کامیون های سبک و سنگین، دریایی، هواپیمایی، قدرت آماده به کار و بسیاری از انواع موتورهای احتراق داخلی است. هر پادشاهی با استفاده از مواد با کیفیت بالا و پیشرفته ترین طرح ها برای اطمینان کامل از رضایت مشتری.


از مفهوم تا محصول نهایی، همه چیز تحت یک سقف انجام می شود. این امر به پادشاه اجازه می دهد تا بلبرینگ را به طور موثر و با دقت بیشتری تولید کند تا نیازهای مشتریان ما را حفظ کند. در طول تولید، تمام یاتاقان ها بایستی پست های کنترل دقیق کنترل کیفیت را طی تمام فرایند کنترل کنند. این سیستم دقیق از چک های کیفیت چندگانه تضمین می کند که تنها بالعکس با بالاترین کیفیت همیشه آن را به دست مشتریان خود می رساند.


پادشاه اولین انتخاب در صنعت حمل و نقل بسیار پربار و مسابقات به دلیل درک عمیق ما از نیازهای خاص این صنایع است. این دانش و تجربه پس از آن به هر تحمل پس انداز ما اعمال می شود.


برای رسیدن به هدف ما با تامین بالاترین کیفیت یاتاقان ها، ما مجبور شدیم که تمام فرآیند تولید را از سطح زمین بازسازی کنیم و King را به عنوان یک پیشگام در توسعه ماشین آلات تولید اختصاصی و چند منظوره و خطوط تولید با سرعت بالا طراحی کنیم.

منبع : http://www.kingbearings.com

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت