ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

29 اردیبهشت
1398
0

معرفی بلبرینگ SPZ ازبکستان

این شرکت تنها در ازبکستان، کارخانه بلبرینگ تخصصی تولید بلبرینگ و غلتک برای صنایع مختلف، صنایع معدنی، صنایع شیمیایی و فرآورده های نفتی ، گیاهان متالورژی، وزارت کشاورزی، نیروگاه های حرارتی و برق آبی، صنعت خودرو و اقتصاد ملی.


صنعت بلبرینگ تنها کشور توسعه یافته در جهان را دارد: آلمان، ژاپن، ایالات متحده آمریکا، چین، سوئد، روسیه و چندین کشور. در میان این کشورها و ازبکستان. بنابراين، حضور در بوته سازي ازبکستان همواره نماد فرهنگ فنی بالا، پرچمدار صنعت آن خواهد بود.


در سال 2004، بر اساس تولید کنندگان مشترک روسیه و توزیع محصولات بلبرینگ "SPZ-BEARINGS" تشکیل شد. با توجه به حمایت مالی و فنی شرکای روسیه امروز با موفقیت در حال توسعه تولید نورد یاطاقان و دیگر مجامع و مکانیزم برای صنعت خودرو و قطعات یدکی برای صنایع مختلف ازبکستان.


 "SPZ-BEARINGS" تنها سازنده یاتاقان در ازبکستان است و بیش از 30 سال در بازار جهانی فعالیت می کند.


    برنامه تولید "SPZ-BEARINGS" شامل تولید:


توپ تک ردیف و دو ردیف یاطاقان شعاعی؛
یاطاقان تماس کرویی شعاعی، زاویه ای؛
رولر تک و دو ردیف - بلبرینگ شعاعی با غلطک استوانه ای کوتاه؛
تماس زاویه ای مخروطی، کروی شعاعی، تماس زاویه ای، یاطاقان
تحمل محصولات فرهنگی و ورزشی امور کارخانه در صنایع مختلف: معدن، صنایع شیمیایی، صنایع نفت و گاز، شرکت هایی که در ساختار SJSC "Uzbekenergo" استفاده می شود. یاطاقان این گیاه تقاضای تقاضای کافی در بازار داخلی و خارجی دارد.


در دسترس بودن در تولید غلتکی و توان بالقوه بلبرینگ به کارخانه اجازه می دهد تا به بالاترین سطح توسعه دست یابد. سطح بالای پرسنل فنی، فن آوری و تجهیزات به روز شده امکان تولید بلبرینگ را با توجه به استانداردهای بین المللی ایزو، توسعه و ساخت انواع جدید بلبرینگ.


در ساخت و راه اندازی GEA-27 شرکت تقریبا در تمام بوته های اتحاد جماهیر شوروی شرکت داشت. در یک مدت نسبتا کوتاه از زمان تحمل گیاه به ظرفیت طراحی خود رسید، تبدیل به یک جزء مهم از سیستم کمیته تدارکات دولتی از اتحاد جماهیر شوروی است. کیفیت بالای این کارخانه گفت که همکاری با گیاهان خودرو ZIL، GAZ، KAMAZ، BELAZ، گیاهان، گیاهان تراکتور و کارخانه های متالورژی در اتحاد جماهیر شوروی سابق را ترکیب می کند. این گیاهان همیشه دارای سیستم کنترل دقیق کنترل ورودی و یا کیفیت پایین بالایی بوده اما نمیتوانند به آن ضربه بزنند.


این شرکت با بهره گیری از استانداردهای ایزو 9001 سیستم کیفیتی را به عهده دارد. شرکت بلبرینگ دارای گواهینامه ادارۀ فدرال برای تنظیمات فنی و مترولوژی فدراسیون روسیه و سیستم صدور گواهینامه ملی جمهوری ازبکستان و سایر گواهینامه های مورد نیاز کشور است از جمهوری ازبکستان و گواهینامه های بهداشتی. پرسنل مهندسی و فنی شرکت، در حال بررسی تقاضای مصرف کنندگان، به طور دائمی در حال گسترش در گستره محصول این کارخانه هستند


تمام انواع بلبرینگ SP "SPZ-BEARINGS" مطابقت تکنیکی GOST 520-2011 و الزامات استانداردهای بین المللی، با آنالوگهای وارداتی قابل تعویض هستند و در کشورهای مستقل مشترک المنافع و خارج از کشور رقابتی هستند.


ما به طور مداوم در حال کار برای بهبود نه تنها کیفیت محصولات تحمل، بلکه پشتیبانی خدمات. متخصصان فنی ما قادر به مشاوره در مورد بهره برداری از یاتاقان ها، خدمات خود، مطالعه ویژگی های فردی تولید مشتریان ما هستند.


در حال حاضر شرکت ما در حال تهیه طرح های جدید پروژه ها به ادارات مرکزی و شعبه جمهوری ازبکستان است. بر اساس JV "SPZ-BEARINGS" ریخته گری فلزات غیر آهنی گریز از مرکز و تولید جداساز از مواد برنجی و برنز.


کتابچه راهنمای


مدیر کل Aliev Bakterion Latipovich
مهندس ارشد آیروو Rasul Mamadjanovich
مرکز فنی


این شرکت دارای بخش فنی و طراحی گروهی است که متشکل از متخصصان بسیار متخصص است که توسعه و بهبود محصولات را بر اساس راه حل های مهندسی مدرن هدایت می کنند.


متخصصین بسیار متشکل از شرکت ما مجموعه ای از آثار مربوط به طراحی، ساخت، نصب، نصب و راه اندازی تجهیزات مختلف را مطابق با استاندارد انجام می دهند و نیازهای مصرف کننده را بررسی می کنند.


پتانسیل تحقیق قابل توجهی این امکان را برای شرکت فراهم می کند که به طور مداوم محصول خود را گسترش دهد، تولید بلبرینگ و سایر محصولات را با توجه به نقشه های مشتری.


شرکت توانایی تولید غلتک های مختلف، توپ، شفت، چرخ دنده ها و سایر قسمت های پیکربندی پیچیده، تجهیزات غیر استاندارد که از غلطک های نقاله و غلطک پشتیبانی می کنند، تولید می کند.

منبع : http://spz-bearings.uz

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت