ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

31 اردیبهشت
1398
0

معرفی بلبرینگ hb انگلیس


نولید کنندگان بلبرینگ دقیق
برای صنعت و مسابقه.
تولید شده به طور کامل در امکانات UK ما.
بلبرینگ HB یک تولیدکننده متخصص بلبرینگ است که تمرکز خود را در تولید حجم کم دارد. برای بیش از 46 سال تاسیس شده، بلبرینگ HB نام تجاری پیشرو در جهان تحمل کرده است. این از قدرت به قدرت رسیده است که گستره محصول آن را توسعه داده و یک پایگاه مشتری جهانی را توسعه داده است. عوامل متعددی در این امر دخیل هستند: سرمایه گذاری در ماشین آلات پیشرفته، نیروی کار ماهر و تعهد به کیفیت.
تاریخچه مختصر
در سال 1972، نورمن هورست، رئیس شرکت ما، ابتکار عمل تولید و اصلاح بلبرینگ در حجم کم را داشت. زمانبندی کامل بود، چون تولیدکنندگان اصلی همچنان به کاهش و ترکیب محدوده محصولات خود ادامه دادند و متأسفانه برخی از آنها به طور کلی از کار خارج شدند. بدست آوردن انواع مختلف تحمل دشوار شد. امروزه بسیاری از ماشین آلات تخصصی استفاده می شود که نیاز به یک منبع برای این نوع یاتاقان ها دارد. بلبرینگ HB انواع بسیاری از "دشوار منبع" یاتاقانهای متریک و امپریالیستی خود را تولید می کنند.


دسته اصلی اصلی ما عبارتند از:
ویژه ها
طرح های جدید
خارج از تولید
منسوخ شده
یاطاقان ¬ های خودرو
اگر شما فقط اطلاعات محدودی دارید، HB Bearings دارای بایگانی اطلاعات تحمل است. این نباید فراموش شود که این احتمالا بهترین و جامع ترین در اروپا است.


ماشین سنگ زنی CNC در اینجا نشان داده شده است فقط یک نمونه از سرمایه گذاری مداوم ما در شرکت است. این دستگاه قادر به خرد کردن پروفیل پیچیده است. برای تولید مقادیر دسته ای بیشتر استفاده می شود. کیفیت در سراسر دسته را حفظ می کند. تراش CNC دقت بالایی را به دست می دهد.

منبع : http://www.hb-bearings.com/

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت