ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

06 خرداد
1398
0

معرفی بلبرینگ CSC

درباره CSC
CSC تولید کننده جهانی یاتاقانهای نورد با تقریبا 1000 کارمند در سراسر جهان است. ما به عنوان یک تامین کننده گواهی به تمام زمینه های صنعت، ما نگاهی به سابقه شرکت های موفق بیش از 60 سال دارد. در زمینه کارخانه بیش از 130،000 مترمربع، ما تولید می کنیم یاطاقان برای بازار جهانی. CSC به عنوان تولید کننده و تامین کننده قابل اعتماد برای بلبرینگ با کیفیت بالا توسط تولید کنندگان شناخته شده درایوها، گیربکس، ماشین آلات، آسانسور و ماشین آلات ساختمانی شناخته شده است.


طراحی بلبرینگ ما "ساخته شده در آلمان" است. تولید تحت کنترل آلمان در آسیا انجام می شود. با شاخه اروپایی ما، ما مشتریان خود را در اروپا و روسیه ارائه خدمات کامل، پردازش سریع و جامع پشتیبانی فنی. محصولات مختلف - به خصوص اسپیندل یاطاقان - می توان از سهام در اروپا تحویل داده شود.


تحقیق و توسعه
تاریخ موفقیت ما بیش از 60 سال در صنعت بلبرینگ نتیجه تحقیقات و توسعه مداوم است. فن آوری های پیشرفته، بهبود کیفیت مداوم و مهندسی آلمانی به عنوان پایه ای برای محصولات با دوام.


هر ساله فعالیت های تحقیق و توسعه CSC ما برای توسعه محصولات با کیفیت بالا برای نیازهای بازار را افزایش می دهد. آموزش و پرورش با مهندسان آلمانی در دفتر اروپایی ما، همکاری های استراتژیک با مشتریان سرب و ارتباطات نزدیک با دانشگاه های اروپایی و آسیایی و موسسه معروف لویانگ به ما کمک می کند تا محصولات را برای آینده آماده کنیم. نتایج محصولات پایدار و دقیق و همچنین جوایز متعدد عرضه کننده است.


CSC Bearing Europe GmbH
برای اینکه بتوانیم در بازار اروپا حتی سریعتر و بهتر عمل کنیم، ما چند سال پیش یک شعبه را تاسیس کردیم. CSC Bearing Europe GmbH نه تنها انبار، بلکه خدمات توسعه و مهندسی نیز ارائه می دهد. از آلمان ما مشتریان خود را در مرکز اروپا خدمت می کنیم. ما از اسکاندیناوی به جنوب ایتالیا و از انگلستان به کشورهای بالتیک، ما ارائه می دهیم بلبرینگ غلتکی سریع، قابل اعتماد، یاطاقان اسپیندل و یاطاقان خاص و همچنین یک سرویس مستقل است.


از طریق تیم مهندسان ما و همکاری با متخصصان صنایع غلتکی، ما به شما ارائه خدمات جامع و مشاوره حرفه ای. در آلمان، همراه با مشتریان ما، به عنوان مثال برای تولید یاتاقانهای جدید، انطباق بلبرینگ با نیازهای مشتری، ساخت یاتاقانهای خاص و ایجاد مشخصات مشخص برای تولید ما، توسعه می یابیم.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت