ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

06 خرداد
1398
0

معرفی MGM


Magyar Gördülőcsapágy Művek، در ترجمه مستقیم: Hunging Bearing Works؛ از سال 1950، یک کارخانه ساخت و تعمیر ملی برای بلبرینگ های مخروطی بوده است. در سال 1996، شرکت دولتی آن را انکار کرده است. پس از تغییرات مالکیت، تحت نام New MGM Co.Ltd قرار گرفت. در سال 2007
محصولات ما
محصولات ما به طور گسترده ای از صنعت خودرو از طریق ماشین آلات کشاورزی به لوازم خانگی استفاده می شود. ما 70٪ از بلبرینگ ما، به طور عمده به اروپای غربی صادر، که در آن محصولات ما به OEM های درجه جهانی به فروش می رسد. سنت های ما در زمینه تولید و توسعه تکنولوژی و فن آوری ما را به رفع چالش های بازار با بهبود مستمر محصولات ما هدایت می کند. تعهد ما به کیفیت فوق العاده و خدمات بهتر برای مشتریان ما ثابت شده است که شرکت ما به گواهینامه ISO 9001 و همچنین ISO / TS 16949 به روز شده است. مهمترین منبع شرکت ما این است که تجربه در طول دهه ها به دست آمده است. به دنبال فلسفه گروه URB، ما در پی ایجاد محیطی برای اعضای خود هستیم که اهداف مشترک را به طور کامل به دست می آوریم.
مشتریان ما
مهمترین مشتریان ما در بخش بزرگتر دنیا عبارتند از:


 تولید کنندگان چرخ دنده برای وسایل نقلیه عمومی، کامیون ها و وسایل نقلیه جاده ای.
 تولید کنندگان محور (عمدتا از اتوبوس ها، جاده ها و وسایل نقلیه جاده ای در محورهای غیر محرک).
 تولید کنندگان ماشین آلات کشاورزی.
با این وجود، بدون شک می توان گفت که شرکت ما نیز از سایر زمینه های کاربردی استفاده می کند. تعداد زیاد مشتریان (بیش از 90٪) کاربر نهایی مستقیم (مشتری OEM است)، به همین دلیل ارتباط پایدار با مشتریان اولویت بالا. در چارچوب این فعالیت MGM در برنامه ریزی پشتیبانی بلبرینگ، در هماهنگی بلبرینگ های ساخته شده در داخل، از نیاز عملیات و ویژگی های تحمل، و همچنین در ارائه مشاوره فنی شرکت می کند. روش های بسته بندی به طور مطلوب حفاظت از کالاها و محیط زیست و همچنین اهداف اقتصادی را برآورده می کنند. با تشکر از همه این و کیفیت برجسته، تحویل به موقع به دنبال شرایط مشتری نیاز به شرکت های متعدد جهان، شناخته شده و داشتن پایه تولید در قاره های مختلف متعلق به دایره ما از مشتریان.

منبع : http://mgm-bearing.com

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت