ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

پست الکترونیک

[email protected]

تماس تلفنی

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

17 خرداد
1398
0

معرفی بلبرینگ واتر پمپ

 بلبرینگ واتر پمپی
یکی از اجزای حیاتی برای کار کردن در زندگی پمپ آب.
GMB با اطمینان کامل از طریق انتخاب کامل مواد فولادی، برش، چرخش، عملیات حرارتی، سنگ زنی و مونتاژ از طریق تجربه طولانی و دانش فنی انباشته، با تسلط کامل در داخل، تعهد می کند.

ساختار
ویژگی های داخلی به 2 نوع تقسیم شده است؛ توپ دوطرفه توپ (توپ / توپ) و نوع توپ / غلتکی. مقاومت در برابر بار، تفاوت اصلی "توپ" از "غلتک" است. "توپ" محل در "نقطه" فوق العاده در کم نویز در سرعت بالا است. "غلتک" در پشتیبانی خطی، بار شعاعی بیشتری را تحمل می کند و میزان بار را افزایش می دهد. "رولر" در راننده راننده ترجیح داده می شود و / یا هنگامی که یک بار، مانند اتصال فن، در موقعیت خاموش در جلو نصب شده است.یاتاقانهای پمپ آب WD عمدتا از بلبرینگ استاندارد دوطبقه، توپ توپ و نوع بلبرینگ استفاده می شود. یاطاقان ¬ های پمپ آب یک حلقه ی داخلی ندارند، اما به جای اینکه مسطح به طور مستقیم به شفت برداشته شود. بنابراین، فضای اضافی برای عناصر نورد وجود دارد که توانایی بالاتری از حمل بار خاصی را نسبت به یاتاقانهای متعارف معمول فراهم می کند. بلبرینگ پمپ آب می تواند هر دو بار بزرگ محوری و شعاعی را پشتیبانی کند. ظرفیت بار بالا و سرعت چرخش بالا جریان زیادی از پمپ آب را فراهم می کند.

بلبرینگ پمپ آب به خوبی روغن و مهر و موم شده برای اطمینان از قابلیت اطمینان بالا. و انتهای شفت خود به طور معمول بیش از حلقه بیرونی در هر دو طرف گسترش می یابد. طول و قطر این بخش های پیشرفته را می توان با برنامه خاص همسان کرد. آنها عمدتا در پمپ آب خودرو استفاده می شود.
Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت