تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » معرفی برند بلبرینگ TPI

معرفی برند بلبرینگ TPI

دیریت شرکت یک فرآیند مداوم مدیریت تغییر، حل مشکلات و روبرو شدن با چالش ها است. در طول این روند، ما همیشه سه اصل کلیدی را در نظر می گیریم: "خوش بینی، اعتماد و نوآوری". به عنوان یک نتیجه از این روند در TPI، نه تنها (چطور میدانیم ) بلکه "چرا میدانیم" از تصمیمات توسعه محصول ما را توسعه می دهیم.
 
ما دائما پایگاه اطلاعاتی خود را از دانش حرفه ای ارائه می دهیم، آموزش کارمندان ما را در تمام جنبه های محصولات به طوری که ما می توانیم پیشرفت و بهبود طراحی و تولید بلبرینگ همراه با برنامه های کاربردی فنی آن است.
 
این تمرکز بر روی توسعه و طراحی موقعیت ما را در صنعت بلبرینگ تقویت کرده و ما را قادر ساخت تا همکاری های طولانی مدت با مشتریان جهانی و مارک های معروف شناخته شود. Globalization از توزیع کسب و کار ما و تلاش های تازه در نوآوری محصول ما کلید موفقیت های آینده شرکت ما است.
 
ما بر روی فن آوری های صنعت محیط متمرکز هستیم و متعهد به صرفه جویی در انرژی در هر کجا هستیم، در حالی که فعالانه در فعالیت های مرتبط با مواد ما، فرایندهای تولید و بسته بندی فعالیت می کنیم تا ما بتوانیم تا حد امکان از کاهش CO2 جلوگیری کنیم.
 
رشد ما به موفقیت مشتریان ما در آینده بستگی دارد و سه اصل اصلی "فناوری، دقت و نوآوری" برای این مهم است. این اصول باعث می شود که ما برای رسیدن به اهدافمان که ما را قادر می سازد تا به طور مداوم محصولات و خدمات عالی را برای همه مشتریانمان ارائه دهیم.

منبع : http://www.tpi.tw/
19 خرداد 1398, 18:17 / خبرها / معرفی برند های بازار ایران و جهان / معرفی کارخانه های تولیدی بلبرینگ در دنیا

نظر بدهید


up