ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

بخش بلبرینگ

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش کاسه نمد

09333617153 / محمد عسکریان

28 خرداد
1398
0

چهره ی پنهان بلبرینگ سوزنی


انواع مختلفی از یاتاقان ها وجود دارد که شایع ترین آنها یاتاقان های بلبرینگ یا یاطاقان غلتکی مخروطی، یاطاقان غلتکی استوانه ای یا کروی هستند. طراحی آنها مطابق با نیازهای فنی خاص برای انطباق با استفاده خاص است. در میان آنها کمتر شناخته شده است، تحمل سوزن غلتک، که در موارد خاص در کاربردهای خاص که در آن شرایط با توجه به قابلیت اطمینان و دوام بالا هستند، ضروری است. بخش پنهان یاتاقان غلتکی سوزن را که به مکانیزم های بسیاری می آیند، کشف کنید.

چه چیزی در این بلبرینگ ها خاص است ؟


عناصر نورد استفاده شده مانند سوزن ها، از این رو نام. این سوزن های فولادی با راهنمایی های دور یا صاف دارای قطر کمتر یا برابر 5 میلی متر و طول آنها باید حداقل 3 برابر قطر آنها باشد.
تحمل بارهای بسیار سنگینی به لطف سطح تماس ایجاد شده توسط سوزن ها که در قفس پلی آمید فولادی یا قالب نصب شده است، پشتیبانی می کند.

این می تواند مجموعه های بسیار جمع و جور را قادر می سازد و اولین انتخاب تحمل زمانی که به دنبال یک سازش خوب بین عملکرد، اندازه و وزن است.
بنابراین، یک یاطاقان غلتکی سوزن می تواند 2 تا 8 بار بار بیشتر از بلبرینگ یا یاطاقان غلتکی استوانه ای قطر شفت، این همه در یک فضای کوچک است.


برای چه چیزی استفاده میشود ؟


بسته به بخش فعالیت و برنامه، سوزن غلتک و مونتاژ قفس می تواند بین حلقه هایی که مونتاژ را تضمین می کنند و ارتباط بین قطعات مختلف مکانیکی را تضمین می کنند، یکپارچه شود.
بنابراین، غلتک سوزن در بسیاری از انواع (قفس، بوشینگ، بلبرینگ با حلقه های جامد، یاتاقان های ترکیبی، یاطاقان دنده سوزن، دنباله داران و غیره) در دسترس است تا تمام محدودیت های فنی بازارهای صنعتی را برآورده کند.

این یاتاقانهایی که قدرت، دقت و استقامت را در بر میگیرند، تمام بازارهای صنعتی را مورد توجه قرار می دهند و به ویژه در موارد زیر حضور دارند:


ماشین،
دوچرخه سواری
ابزار قابل حمل (دریل، اره برقی، ...)،
ماشین آلات ساختمانی،
پمپ و موتور.

دانش و سطح بالایی از عملکرد

طراحی، ساخت و تولید یاتاقان های سوزن غلتکی برای متخصصان اهمیت دارد. در حقیقت، کوچکتر، سبک تر، همیشه دقیق و اغلب نامرئی، سوزن غلتک در همه جا در زندگی روزمره ما است. آنها با تضمین اپراتورها با عملکرد مناسب تجهیزات خود، مورد نیاز برای بهره وری و عملکرد آنها، بی توجه هستند.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت