ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

بخش بلبرینگ

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش کاسه نمد

09333617153 / محمد عسکریان

31 خرداد
1398
0

یاطاقان نورد از NKE برای موتورها و ژنراتورها

Steyr، اتریش، مه 2019. سازنده بلبرینگ NKE Austria GmbH ارائه می دهد طیف گسترده ای از یاطاقان غلتکی برای ماشین های الکتریکی. به خصوص برای موتورها و ژنراتورها، یاتاقان ها برای سر و صدای پر سر و صدا خود، مهر و موم کارآمد، رتبه بندی بار بالا و طول عمر مفید ذکر شده اند. NKE این یاتاقان را در کنوانسیون الکترومکانیکی (EASA) در لاس وگاس در ژوئن 2019 ارائه می دهد.


موتورهای الکتریکی نیروی محرکه اکثر صنایع هستند. در همکاری نزدیک با مشتریان، NKE راه حل های تحمل برای بسیاری از انواع ماشین های الکتریکی مانند موتورهای الکتریکی از ابعاد مختلف و برای کاربردهای مختلف، از جمله موتورهای ویبراتور، موتورهای کشش برای وسایل نقلیه راه آهن و همچنین ژنراتورهای توربو آبی و باد و یو پی اس (منبع برق اضطراری). انواع معمولی مورد استفاده در این برنامه ها عبارتند از: غلتک استوانه ای، یاطاق توپ شیار عمیق و یا زاویه تماس یاطاقان ¬ های توپ. علاوه بر ارائه بهره وری، تمام بلبرینگ باید با سر و صدای کم کار کند، به اندازه کافی بادوام باشد تا بتواند به بالاترین استانداردها در عملیات طولانی مدت عمل کند و برای نوع خاصی از تحمل، مهر و موم کارآمد داشته باشد.


یاطاقان توپ، شعاعی، یاطاقان توپ، یاطاقان توپ، شعاعی، یاطاقان توپ، یاطاقان توپ، یاطاقان توپ، یاطاقان توپ، آنها برای سرعت های چرخشی بالا و بارهای شعاعی و محوری متوسط ​​هستند. یاتاقان های بی سر و صدا آرام هستند و اقتصادی هستند. علاوه بر پیکربندی باز، آنها همچنین می توانند از قبل از روانکاری با سپر یا مهر و موم تامین شوند. یاطاقان غلتکی استوانه ای معمولا به عنوان یاتاقانهای غیر محل قرارگیری در سمت درایو در موتورهای متوسط ​​تا بزرگ استفاده می شود. آنها همچنین برای برنامه های کاربردی با بارهای شعاعی بالا و سرعت چرخش متوسط ​​تا زیاد مناسب هستند و در بسیاری از پیکربندی ها قابل دسترسی هستند. یاطاقان توپ، شیار عمیق عایق شده و یاطاقان غلتکی استوانه ای محافظت در مقابل آسیب رسیدن از عبور از جریان الکتریکی. آنها 100 درصد قابل تعویض با بلبرینگ استاندارد هستند و بر روی حلقه بیرونی یا داخلی الکتریکی عایق هستند. یاطاقان ¬ های زاویه ای تماس با عنوان یاطاقان ¬ های مکان یابی در موتورهای الکتریکی با بارهای محوری بالا یا محور عمودی و سرعت چرخش بالا استفاده می شود. آنها در تنظیمات تک ردیف یا دو ردیف و همچنین زوج برای قرار دادن بارهای محوری در هر دو جهت در دسترس هستند.


NKE هر دو استاندارد و ویژه برای همه برنامه های کاربردی صنعتی ارائه می دهد. طیف گسترده ای از یاتاقان های استاندارد موجود در انبار یا در زمان تولید کوتاه مدت موجود است. NKE همچنین محصولات و راه حل های سفارشی را ارائه می دهد. NKE علاوه بر توسعه محصول و مهندسی نرم افزار، طیف گسترده ای از خدمات فنی، مشاوره، اسناد و آموزش را فراهم می کند. محصولات NKE از طریق 12 دفاتر بین المللی و بیش از 240 فروشگاه توزیع در 60 کشور توزیع می شود.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت