ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

بخش بلبرینگ

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش کاسه نمد

09333617153 / محمد عسکریان

بخش مطالب

05 تیر
1398
0

مدل هیبریدی بلبرینگ برای اولین بار در جهان توسط SKF

SKF یک مدل پیشگام را ارائه کرده است که برای اولین بار، عمر مفید یاتاقانهای هیبریدی را قادر می سازد تا واقعی تر تعیین شود.
مدل عمر تحمل تحمل (GBLM) نامیده می شود، توسعه آن اطمینان حاصل می کند که مشتریان و توزیع کنندگان SKF هر زمان که مورد استفاده قرار می گیرند، مناسب را انتخاب می کنند.

تاکنون مهندسان دشوار است که پیش بینی کند که یک بالابر هیبریدی از یک فولاد در یک برنامه مشخص بهتر شود یا اینکه آیا مزایای عملکرد ممکن است که کمکهای هیبریدی فعال باشند ارزش سرمایه گذاری اضافی را که لازم است داشته باشند. مهندسان معادلات متعارف برای محاسبه عمر رتبه یک بلبرینگ از عملکرد دنیای واقعی طراحی هیبرید منعکس نمی شوند.
برای اصلاح این موضوع، در سال 2012 مهندسان SKF شروع به توسعه آنچه که می شود مدل عمر تحمل عمیق یا GBLM تبدیل شود. نسخه اصلی این مدل در هانوفر مسی در سال 2015 ارائه شد، اما در این مرحله مدل هنوز برای انجام محاسبات برای یاتاقان های هیبریدی آماده نشده بود. دانشمندان و تکنسین های چهار ساله دیگر در تاسیسات SKF در هلند و اتریش برای استفاده از این ویژگی به GBLM نیاز داشتند.


مهندسان SKF با استفاده از GBLM قادر به تعیین مزایای دنیای هیبریدی می توانند داشته باشند. به عنوان مثال، در مورد یک بلبرینگ پمپ ضعیف روانکاری، طول عمر یاتاقان هیبریدی می تواند تا هشت برابر بیشتر از یک معادل فولاد باشد. در عین حال، برای یک کمپرسور پیچ در حال اجرا با روانکاری آلوده، هیبرید یک زمان حیاتی را ارائه می دهد که صد بار بیشتر از یک بلبرینگ معمولی است.

"Guillermo Morales-Espejel، دانشمند اصلی در تحقیق و توسعه تکنولوژی SKF می گوید:" SKF همیشه در زمینه توسعه روش های جدید برای محاسبه عمر مفید قرار دارد. " "GBLM یک جهش بزرگ برای تحمل علم است و گزینه های بهتر را در هنگام انتخاب بلبرینگ برای طیف وسیعی از برنامه ها فراهم می کند."

در حال حاضر، از طریق SKF Bearing Select، این قابلیت برای مشتریان و توزیع کنندگان SKF در دسترس است. SKF Bearing Select می تواند برای مدل یاتاقانهای غلتک عمیق یاتاقان غلتکی و غلتک های ترکیبی استوانه ای استفاده شود و می توان آن را در www.skfbearingselect.com پیدا کرد. محاسبات پیشرفته ای در ابزار محاسبه داخلی SKF برای حمایت از مهندسان نرم افزار در پروژه های مشتری در دسترس هستند.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت