تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » NSK مشکلات نقص نقاله در کارخانه نوشیدنی را حل می کند

NSK مشکلات نقص نقاله در کارخانه نوشیدنی را حل می کند

درج های نصب شده ی مونتاژ روغن NSK با موفقیت مسئله نارسایی های زودرس در کارخانه ی نوشیدنی را حل کرده است


با تغيير در مونتاژ قطعات مونتاژ شده از روغن NSK، يک سازنده نوشيدني بين المللي، مشکلات مکرر نارسايي هاي زودرس در سيستم درايو چهار نوار نقاله مرتب بندي مهم را برطرف کرده است. این حرکت به طور قابل توجهی بهبود شرایط خدمات را به همراه دارد و منجر به صرفه جویی سالیانه بیش از 5000 یورو می شود.

در کارخانه نوشیدنی، فرآیندهای تمیز کردن شامل ترکیبی از آب و مواد شیمیایی، مهر و موم های بلبرینگ را از بین می برد و بسته بندی روغن را در واحد های نصب شده موجود در شرکت از بین می برد. در نتیجه، قرار دادن درون دستگاه های نصب شده باید هر 5 تا 6 ماه جایگزین شود و هر 3 هفته دوباره روغن می شود. NSK برای یافتن یک راه حل برای این مشکل دعوت شد تا زندگی را بهبود بخشد و نیازهای تعمیر و نگهداری را کاهش دهد.

پس از یک بررسی کامل از برنامه، تیم NSK از مهندسین متخصص، نتیجه گرفت که یک سوئیچ به مونتاژ مونتاژ روغن Mold-Oil این مسئله را حل خواهد کرد.


یکی از درایوهای نقاله در کارخانه نوشیدنی، برجسته کردن شرایط کار سخت برای واحدهای نصب شده است

واحد های نصب شده NSK دارای دو جزء اساسی هستند: درج و مسکن. هر واحد از یک یاطاقان ¬ های یک ردیف مهر و موم شده با قطر خارجی کروی و حلقه داخلی در داخل یک بلوک بالش یا مسکن فلنج نصب شده است. مناسب کروی هر گونه تغییر ناپذیر اولیه را جایگزین می کند.


مهمتر از همه این است که روان کننده در داخل درجۀ Molded-Oil با دوام در یک محیط حامل پایدار، یعنی رزین پلی اتیلن آغشته به روغن آغشته شده است. این نوع روان کننده را نمی توان با مایعات یا بخار شسته و مانع از ورود آلودگی شود. علاوه بر این، به عنوان حامل تنها روان کننده را آزاد کند، روانکاری کافی در طول یک دوره طولانی مدت حفظ می شود. یکی دیگر از مزایای این است که محیط عملیاتی باقی می ماند زیرا هیچ گریس نمی تواند نشت کند و نیاز به پر کردن روغن نیست.


ساخته شده از فولاد ضد زنگ مارتنزیتی، درج های Molded-Oil به لحاظ ایده آل برای برنامه های کاربردی که در تماس های مکرر و سنگین با آب قرار دارند مناسب است.


تولید کننده نوشیدنی یک سال پس از نصب مونتاژ مونتاژ شده از روغن Mold-Oil، هیچگونه خرابی را گزارش نکرده است، در حالی که نیازمندی دوباره روغنکاری حذف شده است. در نتیجه، صرفه جویی در هزینه سالانه در 5080 € محاسبه می شود.
6 تیر 1398, 19:35 / خبرها

نظر بدهید


up