تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » NSK ترک میزبان دوره های آموزشی در مشتریان صنعت فولاد است

NSK ترک میزبان دوره های آموزشی در مشتریان صنعت فولاد است

NSK ترکیه، با میزبانی روزهای آموزشی در سه مؤسسه تجهیزات فولادی، برای مشتریان در صنعت فولاد، ارزش افزوده دارد. سه روز تمرین به تازگی در راستای اهداف شرکت به طور مداوم افزایش دانش مشتری در این بخش مهم برای اقتصاد ترکیه به پایان رسید.

یکی از دوره های آموزشی که در NSK ترکیه برگزار می شود

اگر چه آموزش در محل مشتری به صنایع دیگر، NSK ترکیه تبدیل خواهد شد
این برنامه را با شناسایی سه کارخانه فولاد برجسته آغاز کرد که، مانند بسیاری از کشورهای جهان، مزایای استفاده از فناوری نورد NSK را در اختیار داشت. هدف این بود که عملیات ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری بیشتر کارآمد و بنابراین سودآورتر باشد. در سراسر سه سایت مشتری، در مجموع 60 شرکت کننده از کارخانه های فولاد مانند تعمیر و نگهداری مکانیکی، فروشگاه های رول و ریخته گری پیوسته از دانش بهره مند شدند.


در تولید فولاد، یاتاقانها در گستره وسیعی از کارخانه و تجهیزات در هر دو مورد کاربرد دارند
فرآیندهای بالادستی و پایین دست، از حیاط ذخیره سازی برای مواد خام تا عملیات نورد و پالایش واقعی. محیط کاری این بلبرینگ برای تولید فولاد منحصر به فرد است، عمدتا به علت عوامل مانند آلودگی ذرات، آب و گرما. علاوه بر این، یاتاقان ها به احتمال زیاد برای مقابله با بارهای سنگین یا شوک، ارتعاش، سرعت عملیاتی شدید، و شتاب سریع و کاهش سرعت نیز نیاز دارند.
سری جدید یاتاقان های NSK


"طبق فلسفه ما افزایش دانش مشتری، تیم ما از متخصصان است
Emrah Cakır، مدیر حوزه، NSK Turkey، می گوید: "یک سری برنامه های آموزشی فنی مبتنی بر بخش در محل مشتری ایجاد شده که اولین مورد برای بخش فولاد بود." "روزهای آموزشی در سه فولاد مهم فولاد با وارد شدن مدیر بخش فولاد اروپایی NSK Mihai Samoila انجام شد."

NSK می تواند طیف گسترده ای از راه حل های تحمل را برای بخش تولید فولاد ارائه دهد، که از
استاندارد به واحد های با ظرفیت بالا. در روزهای آموزشی فولاد آسیا در ترکیه تمرکز بر روی آخرین سری NUB از بلبرینگ برای ریخته گری مداوم و همچنین واحدهای تحمل J-Line که به استاندارد JIS تولید می شوند و در شش نوع مسکن محبوب قرار می گیرند. همچنين برنامه ارزش افزوده اضافه شده NSK (AIP) را نشان داد، که در آن حمايت برای انجام کارآيی و سودآوری عملیات نگهداری و نگهداری مشتری فراهم شده است.NSK NUB غلتک استوانه ای

پیشنهادات آموزشی جامع NSK به مشتریان کمک می کند تا دانش روزانه خود را گسترش دهند و از بلبرینگ استفاده کنند تا حداکثر عمر کار ماشین آلات و تجهیزات را افزایش دهند. آخرین برنامه آموزشی شامل طیف گسترده ای از دوره های تاسیس شده است که تمرکز بر نیازهای یادگیری عمده کسانی که در تعیین، استفاده و نگهداری بلبرینگ با مربیان متخصص در دست کمک می کنند.
17 تیر 1398, 20:41 / خبرها

نظر بدهید


up