تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » راه حل NSK برای صنعت غذا و آشامیدنی

راه حل NSK برای صنعت غذا و آشامیدنی

بخش صنایع غذایی و نوشیدنی NSK یکی از بزرگترین تولید کنندگان یاتاقانهای نورد در دنیا محسوب می شود. ویژگی های این صنایع، غلتک های NSK با ویژگی های طراحی بسیار مناسب مانند مواد ضد زنگ، ساخت مهر و موم و روان کننده های مادام العلم که با مواد غذایی سازگار هستند، دارند.


عملیات مداوم، سرعت بالا و سختگیرانه ترین استانداردهای بهداشتی و شرایط عملیاتی، برای بلبرینگ قابل اعتماد و قوی است که باعث تسریع در تولید مقرون به صرفه می شود. عملکرد عالی و عملیات تعمیر و نگهداری بدون نیاز به تعمیر و نگهداری باید اطمینان حاصل شود، علی رغم داشتن درجه حرارت بالا، آب و مواد شیمیایی. بلبرینگ همچنین باید از آلودگی مواد غذایی به طور ایمن و قابل اعتماد جلوگیری شود.


برنامه های کاربردی باربری برای تولید مواد غذایی عبارتند از: مواد خام، اولیه (برش و مخلوط کردن)، فرآیند ثانویه (قالب سازی)، انتقال، بازرسی، حرارت دادن و بسته بندی، در حالیکه برنامه های کاربردی برای نوشیدنی بر روی قالب گیری بطری، پر کردن، آب بندی، بازرسی و بسته بندی تمرکز می کنند.

برای کمک به ساده سازی انتخاب تحمل در چنین فرایندهایی، NSK کاتالوگ خود را با عنوان «راه حل برای صنایع غذایی و آشامیدنی» را به روز کرده است. این نشریه جامع، یک مرور کلی از بخش را نشان می دهد و نیازهای فردی خطوط پردازش مواد غذایی و نوشیدنی را مشخص می کند. محصولات اصلی نیز ارائه شده است.


یکی از محصولات اصلی برجسته سری سری NSK است که دارای مجموعه Silver-Lube است. واحدهای Silver-Lube شامل حلقه های فولادی ضد زنگ با درجه بالا، قفس و توپ، با هسته مهر و موم و پیچ های گراب، نوک پستان گریس و آستر سوراخ پیچ و مهره. ویژگی های طراحی های بیشتر شامل مهر و موم های لاستیک نیترولی و فولاد ضد زنگ فولاد همراه با مسکن پلی اتیلن ترموپلاستیک است. یاطاقان ¬ های کارخانه با درجه حرارت بالا درجه روغن روغن غذایی USDA H1 پر شده است.

همچنین ویژگی های سری Life-Lube از واحدهای نصب شده است که مقاومت خوردگی یک مسکن Silver-Lube را با ویژگی های آب بندی و روانکاری Roll-Oil Bearings ترکیب می کند. از اهمیت ویژه ای، Bearing Life Lube برای محیط های مرطوب، از جمله کسانی که از مایعات فرآوری و / یا مواد شیمیایی استفاده می کنند، مناسب هستند.


بلبرینگ قالب NSK یکی دیگر از محصولات برجسته در کاتالوگ جدید است. بلبرینگ تولید روغن به طور گسترده در گیاهان مواد غذایی و آشامیدنی نه تنها از ورود آلاینده ها مانند آب و ذرات جلوگیری می کند، بلکه هیچ روان کننده ای نمی تواند از تحمل و فرماندهی جلوگیری کند و به سایر قسمت های دستگاه وارد شود، جایی که احتمالا می تواند با غذا تماس بگیرد. این یاتاقان مجهز به مواد اختصاصی روغن آغشته شده است که شامل روغن های روان کننده و یک رزین پلی اکسید با میل به روغن است. ماده حامل روان کننده را به طور مداوم طی یک دوره طولانی آزاد می کند، اطمینان حاصل می کند که محیط عملیاتی پاک می شود چون هیچ گریس آزاد نشده و نیازی به پر کردن روغن نیست.

یک بخش کاتالوگ ویژه دیگر بر روی گریس ها برای ماشین آلات پردازش مواد غذایی تمرکز می کند و نشان می دهد که NSK اولین گریس گریس 100٪ مواد غذایی را در جهان ایجاد کرده است. گریس H3G تحت طبقه بندی H3 دارای گواهینامه NSF است، گشتاور کم، مقاومت آب بسیار عالی و نشت کمی در محیط هایی که دستگاه در معرض آب قرار می گیرد. گریس را می توان در برنامه های کاربردی تا 90 درجه سانتیگراد مستقر کرد، گریس H1R تا 120 درجه سانتیگراد و H1B تا 200 درجه سانتیگراد گسترش می یابد. هر دو روغن H1R و روغن H1B با توجه به استانداردهای هلال مسلمان و کوشر یهودی تایید شده است.

موجود برای دانلود از پلت فرم کتاب الکترونیکی NSK در www.nsk-literature.com، به روز شده "راه حل برای صنایع غذایی و صنایع غذایی" کاتولوگ به زبان انگلیسی در دسترس است، و به زودی همراه با نسخه های دیگر زبان18 تیر 1398, 16:41 / خبرها

نظر بدهید


up