ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

بخش بلبرینگ

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش کاسه نمد

09333617153 / محمد عسکریان

بخش مطالب

19 تیر
1398
0

SKF چهل دو میلیون یورو در بلبرینگ های شیار عمیق سرمایه گذاری میکند

کاهش کارکنان مربوط به سرمایه گذاری های خودکار در بری، در سه ماهه دوم سال 2019 هزینه های بازسازی حدود 42 میلیون یورو را به همراه خواهد داشت.


SKF تقریبا 42 میلیون یورو سرمایه گذاری می کند تا در بهبود رقابت قطر بلبرینگ عمیق خود (DGBB) سرمایه گذاری کند. این شامل تغییر برخی از تولید از بری، ایتالیا به آسیا و شرق اروپا است. تولید DGBB در چین باید به یک کارخانه جدید متصل شود و یک کانال تولید خودکار نیز در باری اجرا شود.


هماهنگ سازی ریزش تولید منطقه ای گروه همچنان تمرکز دارد. در راستای این جاه طلبی، در یک کارخانه DGBB جدید در Xinchang، چین، سرمایه گذاری مجموعا 370 میلیون دلار جریمه می شود. این امر باعث تقویت رشد و تقویت ریزش در چین خواهد شد. انتظار می رود این کارخانه جدید در نیمه اول سال 2020 به طور کامل عملیاتی شود.


پاتریک تونگ، رئیس جمهور، فروش صنعتی، آسیا می گوید: "از طریق این سرمایه گذاری ما رقابتی خود را در آسیا افزایش خواهیم داد. در حال حاضر توسعه محصول جهانی گروه DGBB را از اروپا به چین منتقل کرده ایم و اکنون می توانیم رویکرد زنجیره ارزش کامل خود را به منظور ارتقاء نیاز مشتریان و برنامه های کاربردی محلی ارتقاء دهیم. "


سرمایه گذاری در کارخانه بری بالغ بر حدود 50 میلیون کرون است و منجر به اتوماسیون عملیات دستی و یک فرایند تولید انعطاف پذیر و رقابتی می شود. کاهش هزینه های مرتبط با آن باعث خواهد شد هزینه های بازسازی حدود 140 میلیون کرون را به حساب آورده و در سه ماهه دوم سال 2019 به حساب آید. انتظار می رود کانال تولید خودکار در بری در نیمه دوم سال 2020 تکمیل شود.


تقریبا SEK 30 میلیون در تکنولوژی و ارتقاء ظرفیت در کارخانه های موجود در آسیا و اروپای شرقی سرمایه گذاری می شود.


کنت ویتانن، رئیس اجرائی تحویل، می گوید: "ما در حال گسترش یکی از پیشرفته ترین، انعطاف پذیر ترین و کامل ترین خطوط مونتاژ خود در بری هستیم. این باعث کاهش زمان بازنشانی از ساعت به دقیقه می شود، به این معنی انعطاف پذیری بیشتر و بهبود سطح خدمات مشتریان. سرمایه گذاری نیز به بهبود کیفیت کمک می کند و به ما اجازه می دهد تا مهارت های فنی کارکنان خود را توسعه دهیم. "

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت