ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

بخش بلبرینگ

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش کاسه نمد

09333617153 / محمد عسکریان

بخش مطالب

19 تیر
1398
0

Schaeffler تولید کنندگان چرخ دنده را کمک می کند تعداد قطعات مختلف را کاهش می دهد

Schaeffler راه حل های تحویل گیربکس قابل تعویض را برای رفع نیازهای مختلف در پاکت طراحی مشابه توسعه داده است
ابعاد خارجی یکسان، تغییرات جزئی، به ویژه برای شفت، محفظه ها و پوشش های مسکن را کاهش می دهد
اقتصادهای مقیاس به طور قابل توجهی هزینه های تولید را کاهش می دهند

تولید کنندگان گیربکس با ارائه شماره های مختلف دندان های دنده، مراحل چرخ دنده ای که اجازه می دهد ترکیب های انعطاف پذیر، و با تغییر تعداد دنده های سیاره ای، ارائه دهند. سرعت و بار در اجزای گیربکس مانند دنده دنده، شفت و یاطاقان متفاوت است با توجه به برنامه. با توجه به پیکربندی گیربکس و الزامات مربوطه از لحاظ استحکام و ظرفیت حمل بار، یاتاقانهای با ابعاد مختلف باید در یک موقعیت بلبرینگ اجرا شوند که نیاز به انواع مختلفی از محفظه، پوشش مسکن، چرخ دنده و شفت دارد.


هدف از مفهوم جدید Schaeffler این است که اجازه می دهد تا بلبرینگ های مختلف طراحی شده اما با ابعاد یکسان در یک موقعیت (مانند همان) برای گیربکس های مختلف گیربکس اجرا شود. این "راه حل های تحمل گیربکس قابل تعویض" بر اساس سری بعدی 18 برای گیربکس های سیاره ای با دقت بالا ارائه می شود. به عنوان مثال، یاطاقان توپ، شعاعی FAG از سری 618، یاطاقان ¬ های زاویه ای تماس سری از سری 718 و یا INA SGL زاویه تماس یاطاقان غلتکی، اجازه می دهد ظرفیت بار باربری، دامنه سرعت و سختی در حالی که حفظ پاکت طراحی مشابه . از سه نوع، INA SGL زاویه تماس یاطاقان غلتکی ارائه بالاترین سطح استحکام، که اجازه می دهد تا بسیار با سفتی بلبرینگ و درایوها با دقت موقعیت موقعیت بسیار بالا می شود.


ابعاد خارجی مشابه، نیاز به آداپتورهای خاص و تغییرات جزء، به ویژه برای شفت، محفظه و مسکن را از بین می برد. گام های مربوط به توسعه مانند طراحی تغییرات و برنامه نویسی NC در فرآیند تولید، دیگر لازم نیست. کاهش دنده ها، شفت ها و انواع مسکن به معنی حجم تولید بالاتر، هزینه های واحد پایین تر و تحویل سریع تر است.


راه حل مدولار برای بلبرینگ سیاره ای


بسته بندی طراحی شده و الزامات سختی دنده های سیاره ای به این معنی است که آنها اغلب توسط بلبرینگ های استوانه ای بدون حلقه بیرونی پشتیبانی می شوند. هر دو طراحی و تکامل کامل با قفس در این جا به کار می روند بسته به ظرفیت و سرعت حمل بار مورد نیاز، اما این بلبرینگ قابل تعویض نیست زیرا قطر دایره آنها متفاوت است. در نتیجه، چرخ دنده های سیاره ای جدید باید طراحی، تولید و نصب شود. مهندسان طراحی Schaeffler برای ساخت راه حل های تحمل پذیر قابل تعویض، حتی برای پشتیبانی های چرخ دنده های سیاره ای، INA RSLK1822، RSLK1830 و RSLK1850 استوانه ای از بلبرینگ با قفس بر اساس ابعاد RSL کامل تکمیل شده را توسعه داده اند. این ویژگی دارای ابعاد بیرونی یکسان است و بنابراین می تواند به عنوان جایگزینی بدون تغییر ساختاری، تنظیمات طراحی یا هزینه های اضافی از لحاظ زمان و هزینه استفاده شود.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت