ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

بخش بلبرینگ

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش کاسه نمد

09333617153 / محمد عسکریان

بخش مطالب

23 تیر
1398
0

SKF شرکت استارت آپ تمیز کننده را به دست می آورد


Acquisition RecondOil Sweden AB، یک شرکت تمیزکاری که با مایع روانکاری و فیلتراسیون روغن کار می کند، پیشنهاد روانکاری SKF را تقویت خواهد کرد. ژوتنبرگ، 20 ژوئن 2019: SKF RecondOil Sweden AB را که یک سیستم تمیز کننده سوئدی است، آغاز کرده است که یک فرایند فیلتراسیون و جوان سازی شیمیایی برای روغن روانکاری صنعتی و روغن شیب دار.


گردش مالی RecondOil در سال 2017 به 950.000 یورو رسید و کسب و کار گروه مدیریت روانکاری و کسب و کار چرخش پیشنهاد عملکرد عملکرد را تقویت می کند.


آلریک دانیسون، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت، می گوید: "این خرید مناسب استراتژیک خوبی برای ما است. این پیشنهاد موجود در اطراف شفت چرخش را تکمیل می کند و توانایی ما را برای ارائه پیشنهادات ارزشمند مبتنی بر ارزش افزوده مشتریان، که در آن سیستم های مدیریت روانکاری نقش مهمی ایفا می کنند، تقویت می کند. "


"کسب همچنین در راستای اهداف ما برای توسعه و ارائه راه حل هایی است که به مشتریان کمک می کند تاثیرات محیطی عملیات خود را کاهش دهند. با کنار گذاشتن تکنولوژی RecondOil با دامنه SKF و تخصص صنعتی، ما قادر خواهیم بود این پیشنهاد را صنعتی سازی کنیم. "

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت