ساعت پاسخگویی : 8 صبح تا 8 شب

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

اکانت تلگرام

@AEM73

فروش : 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

09333617153 / محمد عسکریان

مدیرکل : 3 تا 8 بعد از ظهر

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

کاسه نمد نداریم

بخش مطالب

30 تیر
1398
0

شرکت ABB قسمت کروی غلتکی را راه اندازی کرد


ABB Dodge ایمنی کوه کروی غلتک با یک مکانیسم قفل شده است که زمان نصب را تا 75 درصد نسبت به محصولات سنتی کاهش می دهد. به جای استفاده از یک چکش و ابزارهای دیگر، مناسب برای مواد فله و برنامه های حمل و نقل هوا مناسب است. سیستم جدید همچنین اجازه می دهد تا نصب و حذف ساده از همان سمت تحمل، که به معنی تنها یک نفر برای کار مورد نیاز است.


جیم مدسن، مدیر تولید محصولات غلتکی دوج، ABB می گوید: "سیستم نصب جدید جدید جایگزین ضربه های یک چکش با سفت کردن اتصالات است." "همچنین باعث می شود تا سریعتر نصب بلبرینگ های بزرگ، اما مهمتر از همه، آن را برای نصب کننده امن تر می کند."


یاتاقانهای ایمنی یاتاقانها دارای مهر و موم اتصال سه لایه و سیستم مقاوم در برابر خوردگی مقاوم در برابر خوردگی است که مانع آلودگی ورود به محصول در هنگام نصب و بهره برداری می شود. گزینه مهر و موم دخمه پرپیچ و خم برای برنامه های با سرعت بالا و با درجه حرارت بالا در دسترس است.


رولر کوه کوه Dodge ایمنی کوه برای نصب سامانه سنسور Smart Ability Smart Smart برای بلبرینگ نصب می شود، حسگر بی سیم آسان برای استفاده، که سلامت یاتاقان را نظارت می کند.


یاتاقانهای کروی غلتک یاتاقانهای مجهز به مزایای استفاده از یاتاقانهای دوج Imperial؛ کارخانه مهر و موم شده و روغن، شفت آماده از جعبه، بدون هیچ سنج سنج مورد نیاز است. یاتاقان های ایمنی یخچال در اندازه های 4-15 / 16 "تا 7" (115 تا 170 میلیمتر) در استاندارد یك استاندارد SAF، متریک SN، نوع E و ابعاد مسكونی امپریال قرار می گیرند.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش و بیش از پنجاه سال سابقه خانوادگی در ضمینه بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت