ساعت پاسخگویی : 8 صبح تا 8 شب

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

اکانت تلگرام

@AEM73

فروش : 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

09333617153 / محمد عسکریان

مدیرکل : 3 تا 8 بعد از ظهر

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

کاسه نمد نداریم

06 مهر
1398
0

آخرین ابداعات برای برنامه های کاربردی خودرو

بسیاری از ویژگی هایی که به ایمنی و راحتی وسیله نقلیه مدرن کمک می کند ، به انتخاب یاتاقان های ایده آل برای تکمیل معیارهای دقیق برای طراحی ، عملکرد و عملکرد برنامه متکی هستند. GGB بیش از 50 راه حل تحمل خودکار را برای برنامه های خودرو فراهم می کند.

بلبرینگ با تحمل بالا برای برنامه های کاربردی خودکار


حتی در محیط های بسیار پرتحرک ، مشتریان از اصطکاک کم ، مقاومت در برابر سایش و قابلیت اطمینان فوق العاده از یاتاقان های اتومبیل GGB برای کاربردهایی از جمله برف پاک کن ، تاپ های قابل تبدیل ، فضای داخلی ، بندها ، اهرم ها ، پدال ها و بسیاری موارد دیگر از جمله:


سیستم های فرمان: پشتیبانی یوغ ، ستون فرمان ، یاطاقان پمپ دنده
ترانسفر: شافت خروجی عقب ، شفت اصلی و یاطاقان یدکی معکوس ، کلاچ ، پمپ ، solenoids ، مجموعه دنده های سیاره ای ، چنگال های دنده گیر
صندلی ها: مکانیزم تنظیم صندلی صندلی و تنظیم ارتفاع
محورها: سیستم های رانندگی ، شاهنشاهی
سیستم ترمز
لولا: لولا در ، صندوق عقب و هود ، چاله درب
مدیریت موتور: پمپ های آب و روغن ، فشار دهنده های تسمه ، دمپر قرقره ، کمپرسور
جذب کننده های Struts و Shock


پشتیبانی از مشتری های جهانی


تیم خبره GGB خدمات و پشتیبانی فنی برتر مشتری را ارائه می دهد ، طراحی تحمل اتومبیل خاص مشتری را در سطح جهانی و محلی ارائه می دهد. در سراسر جهان ، GGB علاوه بر بسیاری از نصب های مهم عمده ، تقریباً تمام تامین کننده های اصلی Tier-1 و Tier-2 را در صنعت خودرو و کامیون سازی تأمین می کند.


طیف وسیعی از خدمات کلاس اول ما شامل تحقیق و توسعه داخلی ، حضور معتبر در بازارهای خودرو ، نمایندگی در سراسر جهان و طیف گسترده ای از مواد تحمل برای اطمینان از عملکرد و کارایی قطعات می باشد. با تشکر از منابع محلی که به راحتی در دسترس هستند از زنجیره تأمین امن ما ، مشتریان ما از قابلیت اطمینان محصول بهره مند می شوند.


پیشنهادات پیشرفته GGB:


طیف گسترده ای از مواد و راه حل های تحمل با کارایی بالا برای دیدار با حتی بیشترین نیازهای تحمل برنامه های کاربردی.
راه حل های جمع و جور و سبک وزن GGB باعث کاهش مصرف سوخت و در نتیجه انتشار کمتر می شود.
نوآوری مداوم از محصولات ، سیستم ها و ابزارهای برتر تکنولوژیکی برای نگه داشتن ما در لبه پیشرو تکنولوژی تحمل با کارایی بالا.
پشتیبانی کامل مشتری از کارشناسان برنامه ما که پشتیبانی فنی و طراحی تحمل خاص مشتری را ارائه می دهند تشکر می کنیم.
یک استراتژی جهانی با راه حل ها و منابع محلی. مشتریان از شبکه کارمندان ما در سراسر جهان ، تأسیسات تولید جهانی و زنجیره تأمین جهانی بهره مند می شوند.
یاتاقان های اتومبیل در حال تجربه یک تجربه رانندگی فوق العاده


در سالهای اخیر ، الزامات عملیاتی تجهیزات خودرو باعث افزایش تقاضا بر عملکرد تحمل شده است.


طیف وسیعی از مواد بدون تحمل سرب با ویژگی های پیشرفته GGB ، سخت ترین شرایط عملکرد را برآورده می کند ، مزایای قابل توجهی را نسبت به یاتاقان های عنصر نورد در جایی که فضا و وزن محدود است ، یا بارهای زیاد و حرکات نوسان ساز باعث ایجاد خسارت می شود.


یاتاقان های اتومبیل GGB و بوش کامیون مزایای بسیاری را ارائه می دهند و این امر به یک عملکرد برتر رانندگی کمک می کند:


عمر طولانی ، عملکردی مطمئن و روان
عملکرد بالا در برابر سایش
خود روانکاری
ضریب اصطکاک کم و گشتاور شکستن ، بدون اثر لغزش چوب
سازگار با اکثر روغن ها و روان کننده های استاندارد
با دقت بالا و از نظر ابعادی پایدار

استانداردهای برتر برای کیفیت و محیط زیست


یاتاقانهای سازگار با محیط زیست ، بدون سرب ، هزینه های نصب ، بهره برداری و نگهداری را کاهش می دهند و مطابق با دستورالعمل پایان وسایل نقلیه پایان عمر اتحادیه اروپا (ELV) در مورد حذف مواد خطرناک است.


GGB به استانداردهای کلاس جهانی برای سیستم های مدیریت محیط زیست (ISO 14001) و مشخصات مدیریت بین المللی کیفیت برای تأمین کنندگان قطعات خودرو (گواهینامه IATF 16949) مجاز است. این استانداردها الزامات سیستم کیفیت را برای طراحی ، توسعه ، تولید ، نصب و سرویس محصولات مرتبط با خودرو تعریف می کند.


برون سپاری رقابت


رهبری محصول و تعالی تجاری مزیت رقابتی به ما می دهد. GGB قادر است محصول جایگزینی مناسب را در اختیار مشتریان قرار دهد و در کنار تأمین کنندگان ردیف 1 به نصب های جهانی کار کند. کارشناسان ما می توانند یک پیشنهاد طراحی را تهیه کنند و نمونه ها را در مدت زمان کوتاه تر از رقابت ارائه دهند و از سایر پیشنهادات بهتر عمل کنند.


برای پاسخگویی به نیازهای ویژه مشتریان ، ما انتخاب بزرگی از بوش های استاندارد یا سفارشی را برای خودروها ارائه می دهیم. یاتاقان های GGB عملکرد سایش و اصطکاک خوبی را در طیف گسترده ای از شرایط بار ، سرعت و دما ایجاد می کنند و ماده روان کننده خود مقاومت بسیار خوبی در برابر مواد شیمیایی ، حفره ، فرسایش جریان و خستگی ارائه می دهد. مجامع تحمل خود با هماهنگی GGB به مشتریان طراحی تحمل بهینه ، مونتاژ ساده و زمان توسعه کاهش می دهد.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش و بیش از پنجاه سال سابقه خانوادگی در ضمینه بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت