ساعت پاسخگویی : 8 صبح تا 8 شب

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

اکانت تلگرام

@AEM73

فروش : 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

09333617153 / محمد عسکریان

مدیرکل : 3 تا 8 بعد از ظهر

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

کاسه نمد نداریم

بخش مطالب

08 مهر
1398
0

NTN-SNR جدیدترین نوآوری های خود را در نمایشگاه EMO ارائه می دهد

به موقع EMO در هانوفر ، که از 16 تا 21 سپتامبر انجام می شود ، NTN-SNR جدیدترین نوآوری های خود را برای بازار ابزارهای اروپایی اروپا ارائه می دهد. با توجه به اینکه فناوری اتوماسیون و رباتیک در این عصر صنعت 4.0 برجسته تر می شود ، NTN-SNR تلاشهای خود را در نگهداری پیش بینی تقویت می کند و راه حلی را ارائه می دهد که هدف آن کاهش هزینه های نگهداری و طولانی تر کردن فواصل نگهداری است. در این شرایط ، واحد تحمل سنسور ابزارهای ماشین سازی NTN برای اولین بار در یک نمایشگاه تجاری اروپا معرفی می شود.

ظرفیت با کیفیت بالا یاطاقان-های دقیق NTN-SNR برای ابزار آلات بر اساس 5 محل اصلی طراحی شده است: طراحی بهینه ساخت ، کیفیت فولاد با کیفیت عالی ، کیفیت عملیات حرارتی ، نظارت دقیق بر تأمین کنندگان و امکانات تولیدی مدرن. از بلبرینگ های بسیار دقیق ، NTN-SNR از نزدیک با شرکت های شناخته شده بین المللی در صنعت همکاری می کند.

• راه حل های ابزار و ماشین آلات
واحد تحمل یکپارچه سنسور برای ابزارهای دستگاه
هنگام استفاده از ابزارهای ماشینکاری ، کاهش کل هزینه مالکیت (TCO) بسیار مهم است
عامل برای مشاغل. NTN یک واحد حسگر ایجاد کرده است که در نزدیکی یاتاقان های با دقت بالا نصب شده است تا بر روی یاتاقان های اصلی در دوک اصلی نظارت کند. این چطوری کار میکنه؟ واحد تحمل یاتاقان توسعه یافته از دو یاطاقان پر سرعت (سری HSE) و دو آستین فشرده است که بین دو یاتاقان قرار دارد. در داخل آستین فضا بیرونی سه نوع حسگر مختلف نصب شده است. این سنسورها ارتعاشات رخ داده ، جریان گرما و دمای دو یاتاقان را با دقت بسیار بالا اندازه گیری می کنند. بنابراین ، با کمک محدودیت های تعریف شده ، یک وضعیت بحرانی می تواند خیلی زودتر تشخیص داده شود و از آسیب های غیر ضروری جلوگیری شود.

یاطاقان اصلی اسپیندل ماشین ابزار با اسپیسر خنک کننده هوا
با استفاده از فن آوری فضا برای خنک کننده هوا ، NTN نیز راه حلی را تهیه کرده است که امکان افزایش بیشتر محدودیت های یاتاقان های استاندارد از پیش بار شده یا حتی به چالش کشیدن پیش باران معمولی بهار را فراهم می آورد.

این سیستم از حداقل دو یاتاقان تشکیل شده است که می توانند با یک پیش بارگذاری مشخص در یک آرایش O-Tandem یا Tandem O-Tandem نصب شوند. با انجام این کار ، هوای فشرده شده عادی بر روی فضا داخلی ، که بین یاتاقانها قرار دارد ، جریان می یابد ، در نتیجه دلتا دما بین حلقه داخلی و حلقه بیرونی کاهش می یابد. بسته به حجم مربوطه ، بنابراین می توان دلتا دما را بیش از 10 درجه کاهش داد. این باعث می شود تا طراح بتواند پیش بارگذاری اولیه را انتخاب کرده یا سرعت را افزایش دهد. واحد تحمل بارگذاری شده ثابت ، امکان دستیابی به ویژگی های سرعت dmxn را تا 2.1 میلیون و در همان زمان افزایش preload (بیش از 1.000N برای یک بلبرینگ 7014) امکان پذیر می کند.

• فناوری خطی
NTN-SNR به عنوان یک متخصص در تکنولوژی دوار و خطی با دقت بالا ، راه حل هایی را برای اتوماسیون و ادغام فرآیندهای تولید ارائه می دهد. فناوری خطی نقش اساسی در تولید مدرن دارد. این امر به ویژه در مورد محورهای خطی صادق است ، که امکان حمل و نقل دقیق و سریع بارهای سنگین را فراهم می آورد. محورهای خطی NTNSNR در سیستمهای مدولار مورد استفاده قرار می گیرند که ابزار کار را با قطعه کار بارگیری و تخلیه می کنند. به عنوان مثال ، یک لودر پورتال می تواند از محورهای خطی NTN-SNR سری AXS و AXC تشکیل شود.
خدمات
در محیط های تولید که به طور فزاینده ای تحت تسلط فن آوری و اتوماسیون ربات ها قرار دارند ، دانش انسانی از هر زمان دیگری اهمیت پیدا می کند. به همین دلیل است که NTN-SNR سمینارهای آموزشی اختصاصی را آموزش می دهد که دانش و تئوری عملی را در مورد همه فن آوری های مورد استفاده در ماشین های بلبرینگ غلتکی و فناوری خطی آموزش می دهد. این نوع آموزش به منظور همکاری با این مؤلفه ها و استفاده از ابزارهای مناسب با مهارت و مهارت مناسب ضروری است. این تنها راه برای بهره‌برداری کامل از پتانسیل فناوری موجود است. جلسات آموزشی را می توانید در محل های شرکت در Bielefeld (آلمان) و Annecy (فرانسه) و یا در صورت درخواست در سایت به مشتری ارائه دهید.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش و بیش از پنجاه سال سابقه خانوادگی در ضمینه بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت