ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » قهرمانی پنهان در منطقه Ruhr

قهرمانی پنهان در منطقه Ruhrیاتاقان های غلتکی ، تکنولوژی حرکت خطی و دامنه محصولات بی نظیر.
Friedrich PICARD GmbH & Co. KG همچنان در حال رشد است.

KG یک عمده فروش عمده فروش یاطاقان غلتکی و محصولات فن آوری حرکت خطی است که در سال 1922 در بوچوم آلمان تأسیس شد. در سالهای اخیر ، این شرکت با سرمایه گذاری بیش از 17.5 میلیون یورو برای افزایش فضای کف انبار و مجتمع اداری مدرن ، دفتر مرکزی خود را توسعه داده است ، بنابراین بیشتر از دو برابر ظرفیت آن است.

اکنون 11 هزار و 289 متر مربع چشمگیر (121،500 فوت مربع) از این سایت توسط ساختمان ها اشغال شده است ، یا کمی بیشتر از یک سوم از 32761 متر مربع آن (352،600 فوت مربع) از زمین. ما در حال رشد مداوم هستیم. همچنین به سرعت کاملاً واضح بود که مناطقی که ما در سال 2012 اشغال کردیم ، باید به گسترش خود ادامه دهد. »با اطمینان خاطر هانس مارتین راینهارت ، مدیر عامل اظهار داشت. "این یک سرمایه گذاری در آینده ای موفق است که ما به همراه تیم خود شکل خواهیم داد."ظرفیت انبارداری سایت. در واقع ، فضای ذخیره سازی سایت و تعداد فضای پالت به ترتیب به 10 هزار و 357 متر مربع (111،482 متر مربع) و 12،000 مکان دو برابر شده است. در همین حال ، تسهیلات قفسه قفسه بزرگ و سه طبقه دارای حدود 200000 فضای ذخیره سازی است.


فناوری حرکت خطی از رهبران بازار


توجه ویژه ای به مرکز فناوری خطی حرکت جدید سایت نیز شده است. تسهیلات وسیع 571 متر مربع (6،141 متر مربع) دارای دو دستگاه برش كاملاً اتوماتیک است كه اطمینان حاصل می كند در همان روز می توان ریل ها را برش ، دبی زدایی و حمل كرد ، مشروط بر اینكه سفارشات در ساعت 7 بعد از ظهر قرار بگیرند. CET ، به طوری که مشتریان در اسرع وقت محموله های خود را دریافت کنند. PICARD خود را از جهتی دیگر با بسیاری از رقبای خود متمایز می کند: این شرکت دارای محصولات فن آوری حرکت خطی از هر شش رهبر بازار - BOSCH Rexroth ، INA ، THK ، NSK ، اشنبرگر و SKF - است و کلیه اندازه های استاندارد استاندارد از مینیاتوری گرفته تا اندازه 65 را ذخیره می کند.

یاطاقان غلتک از مارک های برتر

PICARD به عنوان یک تجارت متوسط ​​، بیش از همه به دلیل دامنه وسیعی از محصولات خود ، برجسته است. در حقیقت ، شرکت تولیدی سوم ، خانوادگی که هم اکنون متعلق به مارک پیکار است به طور دائم بیش از 40،000 کالای با ارزش خالص 42 میلیون یورو در اختیار دارد. این عمده فروشی به ویژه در بخش تحمل غلتک پریمیوم جایگاه خوبی دارد ، زیرا دارای مارک هایی مانند SKF ، FAG ، INASCHAEFFLER ، ELGES ، NSK ، NTN / SNR ، NKE ، ZEN ، TIMKEN و KS PERMAGLIDE می باشد. و با وجود انتخاب در حال حاضر بزرگ ، PICARD دائما در حال گسترش دامنه خود است. در واقع ، مارک های جدید - جدیدترین آنها DURBAL و NADELLA - و سریال های تولید به طور پیوسته برای بزرگنمایی کلی مجموعه PICARD اضافه می شوند.

خدمات تدارکات نوآورانه
"قهرمان پنهان" علاوه بر انبار کردن طیف گسترده ای از محصولات ، هم به عنوان کارفرما و هم از نظر عملکرد لجستیکی برجسته از موقعیت آن در منطقه روهر آلمان چشمگیر است. مشتریانی که سفارشات خود را تا ساعت 7 بعد از ظهر درج می کنند. CET از دوشنبه تا پنجشنبه و تا 5 بعد از ظهر. CET در روزهای جمعه ، اعزام همان روز توسط شرکت را تضمین می کند. در موارد بسیار فوری ، PICARD خدمات ویژه ای EXPRESS COURIER را با شرایط و شرایط مشخص ارائه می دهد ، بدین وسیله کالاهای مورد نیاز حداکثر 30 دقیقه پس از دریافت سفارش ، مرکز تدارکات PICARD را ترک می کنند.

متخصصان شرکت مستقر در بوخوم نیز امور سازمانی را به روشی غیر عارضه اداره می کنند.

برای حمل و نقل در خارج از اتحادیه اروپا ، تیم PICARD تمام اسناد و مدارک لازم گمرکی را بدون هیچ گونه هزینه اضافی آماده می کند. و روشهای ترخیص کالا از گمرک الکترونیکی با صرفه جویی در زمان ، سالهاست که روش استاندارد است. برای مشتریانی که مایل به صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های بالای لجستیک خود هستند ، PICARD یک سرویس حمل و نقل مستقیم با احتیاط نیز ارائه می دهد و از این طریق کالاها را مستقیماً به مشتری های مشتری مشتری - به صورت خنثی ، به نام مشتری - ارسال می کند و همراه با یادداشت تحویل آنها می باشد. . راینهارت ، که خودش کار خود را در PICARD آغاز کرد ، با کارآموزی برای تبدیل شدن به یک نمایندگی فروش عمده فروشی و صادرات ، گفت: "این باعث می شود زمان های غیر ضروری انتظار و حمل و نقل مضاعف از بین برود." "در نتیجه مشتریان نهایی محصولات خود را سریع و بدون هیچ گونه عوارض غیر منتظره دریافت می کنند."


در همین حال ، فروشگاه آنلاین PICARD یک مرور سریع و آسان از طیف محصولات ، گزینه های تحویل و هزینه های حمل و نقل همراه را به شما ارائه می دهد. از ویژگی های خاص فروشگاه اینترنتی مستقر ، سه سبد خرید گسسته است که می تواند همزمان توسط مشتری پر شود. این ممکن است در نگاه اول پیچیده به نظر برسد ، اما تمایز بین سفارشات سهام و الزامات جاری را برای مثال آسانتر می کند. در همین حال ، تنظیم کننده حرکت خطی انعطاف پذیر فروشگاه باعث می شود با وارد کردن مقدار لازم ، طول راه آهن و فاصله متناوب ، قیمت و در دسترس بودن محصول را فوراً بدست آورید. PICARD همچنین این پیکربندی را به عنوان افزونه ای برای وب سایت های خود در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا بتوانند سؤال و سفارش محصولات محصولات حرکتی خطی را برای مشتریان خود آسانتر کنند. به عنوان بخشی از اقدامات دیجیتالی سازی مداوم ، PICARD مدلهای متنوع و متنوع را به مشتریان خود ارائه می دهد.


مدل های دیجیتالی سازی سفارشی در صورت تقاضا


در PICARD DIGITAL ، ساده سازی اولویت اصلی است. شرکت Bochumbased به مشتریان خود این فرصت را می دهد تا با ادغام موجودی ها و داده های استاد اصلی در سیستم مدیریت کالای خود و فروشگاه آنلاین ، یک قدم بیشتر به سمت دیجیتالی شدن بردارند. آنها با استفاده از یک فروشگاه دیجیتال ، می توانند طیف کاملی از محصولات PICARD را در حدود 40،000 مورد در فروشگاه های آنلاین خود وارد کنند و از این طریق آن را مستقیماً به مشتریان خود ارائه دهند. برای اشتراک گذاری داده های زنده ، تعدادی رابط در دسترس است که ادغام عمیق تر را امکان پذیر می کند. برای مشتریان PICARD ، این امر نیاز به بروزرسانی دستی داده های اصلی ، مانند قیمت لیست تولید کنندگان ، چیزی از گذشته دارد. و PICARD DIGITAL می تواند آنها را حتی بیشتر ارائه دهد. به عنوان مثال ، اسناد منتقل شده توسط تبادل اطلاعات الکترونیکی (EDI) می تواند بیشتر به صورت خودکار پردازش شود ، در نتیجه روشهای روزانه را برای هر دو طرف بسیار کارآمدتر می کند. علاوه بر این ، PICARD به مشتریان EDI خود ضمانت بهترین قیمت را ارائه می دهد ، به موجب آن کلیه کالاهای سفارش داده شده به طور مداوم با کمترین قیمت قابل استفاده شارژ می شوند. مشتریان PICARD از پردازش آسان فرآیند ، دسترسی به انتخاب بسیار گسترده ای از محصولات - و از این طریق فرصت های فروش را با مشتریان خود اضافه می کنند.


مزیت دیگر مشتری PICARD ، مدیریت کیفیت داخلی این شرکت است. PICARD دائماً در تلاش است تا فرایندهای انبارداری هوشمند خود را بیشتر توسعه دهد تا مشتریان با کیفیت عالی سازگار باشد. PICARD از ID-Check استفاده می کند ، سیستمی که مخصوص تأیید تحویل سیستم های رانندگی است. شناسه بررسی صحت کالاهای تحویل داده شده توسط کدهای ماتریس داده اسکن شده را تأیید می کند.


همکاری با یکپارچه سازی + ، فرایند ID-Check به انواع اسکنرهای پیشرفته و پیشرفته (متناسب با نوع کالای در حال پردازش انتخاب شده) و یک نرم افزار کاربردی ، همراه با نمایش داده های ناهمزمان متکی است. با استفاده از شناسه چک ، PICARD به شفافیت در کل جریانات کالاهای داخلی دست یافته است. درمورد کالاهای خریداری شده از خرده فروشان ، ID-Check تضمین می کند که مشتریان فقط کالاهای اصیل و مطابق با علامت تجاری را دریافت می کنند.

به نظر می رسد دیجیتال؟ مطمئناً اما بدون اینکه غیر شخصی باشد. در حال حاضر 180 کارمند از 32 کشور مختلف در منطقه PICARD در منطقه روور وجود دارند که همگی در تلاشند تا اطمینان حاصل کنند که کار روزمره بدون سرنشین پیش می رود. تیم فروش بین المللی این شرکت متشکل از بلندگوهای بومی از 19 کشور جهان است که به مشتریان از سراسر جهان به 17 زبان مختلف با هدف همیشه یافتن بهترین راه حل لجستیک مشاوره می دهند. این تیم مطمئناً یکی از سنگ بنای موفقیت شرکت مستقر Bochum است. در سال 2018 ، PICARD 3،364 مشتری را در 79 کشور جهان تأمین کرد و حدود 95 میلیون یورو در کل درآمد فروش ایجاد کرد. کافی است بگوییم که بازگشت شرکت خانوادگی به بوخوم حدود هفت سال پیش ارزش آن را داشته است. از این گذشته ، فروش در سال 2018 بیش از دو برابر 46 میلیون یورو جمع آوری شده در سال 2012 بود. تفکر تازه می پردازد. و همچنین آینده ای دیجیتال را پیش بینی می کند. PICARD GmbH & Co. KG بهترین اثبات این امر است.
9 مهر 1398, 11:25 / خبرها / معرفی برند های بازار ایران و جهان

نظر بدهید


up