ساعت پاسخگویی : 8 صبح تا 8 شب

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

اکانت تلگرام

@AEM73

فروش : 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

09333617153 / محمد عسکریان

مدیرکل : 3 تا 8 بعد از ظهر

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

کاسه نمد نداریم

بخش مطالب

09 مهر
1398
0

مدل های شغلی SKF مبتنی بر هزینه برای آینده بهتر

SKF در حال ترغیب به کاربران تجهیزات دوار است تا در پرداخت هزینه یاتاقان ها و وسایل مربوطه تجدید نظر کنند.


در مدل سنتی مبتنی بر معامله ، سود عرضه کنندگان بستگی به تعداد قطعات فروخته شده دارد و نه به پیشرفت عملکرد دستگاه. تضاد اساسی منافع وجود دارد ، زیرا عمر طولانی تر از مؤلفه به معنای فروش کمتری برای تهیه کننده است. SKF اکنون یک سرویس عملکرد چرخش تجهیزات مبتنی بر هزینه (REP) مبتنی بر هزینه را ارائه می دهد ، که در آن SKF به عنوان یک تامین کننده و مشتریانش از حداکثر بهره وری ، قابلیت اطمینان و کارآیی ماشین آلات سود می برند.

طبق یک قرارداد REP ، مشتری مبلغ ثابت ماهانه یا سه ماهه را بسته به اهداف توافق شده در سطح تولید ماشین ، زمان به کار یا سایر KPI ها می پردازد. هزینه فراگیر شامل تهیه یاتاقان ، مهر و موم ، روغن کاری و نظارت بر شرایط می باشد. تخصص مهندسی SKF در این زمینه تخصصی ، مشخصات و کاربردهای ایده آل همه عناصر را تضمین می کند ، از این رو مهم است که 90٪ از یاتاقان های صنعتی به دلیل عدم صحیح بودن ، نصب ، روغن کاری یا استفاده از آنها ، بسیار مهم هستند.

REP را می توان برای تجهیزات طولانی و جدید و مدرن از جمله تسمه نقاله ، پمپ ، سنگ شکن ، دستگاه های کاغذی ، کارخانه های تولید فولاد یا پالپ و باگهای راه آهن استفاده کرد تا چند نمونه از اینها را ذکر کنیم. کارشناسان SKF قبل از ارائه راه حل ، در مورد نیاز ماشین آلات و تجارت صحبت می کنند. نکته مهم ، REP کمک می کند تا بخش های نگهداری و تولید مشتری با تمرکز جدی بر زمان و خروجی مشتری جمع شود.

زمینه بهبود عملکرد از طریق مدلهای تجاری مبتنی بر هزینه با دیجیتالی شدن بهبود یافته است. SKF می تواند واحدهای نظارت بر شرایط ارزان و با کاربرد آسان و سیستم های روانکاری اتوماتیک کاملاً یکپارچه را ارائه دهد. اینها با SKF Cloud و سیستم مدیریت تولید فعلی مشتری ارتباط برقرار می کنند تا بتوانند داده های زمان واقعی مفیدی را تولید کنند که می توان از راه دور به آنها عمل کرد.

سخت افزار و نرم افزار سطح ورودی باعث می شود هر شرکتی رویكرد دیجیتالی را ساده انجام دهد و راه حل ها متناسب با كلیه اندازه های عملكرد مقیاس پذیر هستند. اگر مشاغل فاقد تخصص تحلیلی برای استفاده از داده های تولید شده هستند ، SKF می تواند محل لازم یا پشتیبانی از راه دور را فراهم کند. همه سیستم ها به مراکز REF SKF متصل هستند ، جایی که دانشمندان داده و مهندسین برنامه 5 میلیون یاتاقان را در زمان واقعی نظارت می کنند.

آلریک دانیلسون ، رئیس و مدیرعامل SKF می گوید: "همچنین با کاهش هزینه ها و افزایش سودآوری ، رویکرد مبتنی بر هزینه REP ما زباله های موجود در زنجیره ارزش را کاهش داده و تأثیرات زیست محیطی را کاهش می دهد." "REP از طریق تولید مجدد یا بازیافت یاتاقان ها ، تصفیه و بازسازی روغن ها به اقتصاد دایره کمک می کند. همچنین به دلیل اجزای ماندگارتر و کارایی دستگاه بیشتر ، مصرف مواد و انرژی را به طور کلی کاهش می دهد. این همه خبر خوب برای آینده مشاغل و سیاره ما است. "

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش و بیش از پنجاه سال سابقه خانوادگی در ضمینه بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت