ساعت پاسخگویی : 8 صبح تا 8 شب

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

اکانت تلگرام

@AEM73

فروش : 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

09333617153 / محمد عسکریان

مدیرکل : 3 تا 8 بعد از ظهر

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

کاسه نمد نداریم

09 مهر
1398
0

عملکرد و دقت بیشتر به لطف یک سیستم مدولار

عملکرد و دقت بیشتر به لطف یک سیستم مدولار برای جداول چرخشی مستقیم و محورهای چرخان درایو

موتور گشتاور ، میز دوار و سیستم اندازه گیری زاویه ای کاملاً با یکدیگر همسان هستند.
جامع ترین موتور موتور گشتاور و یاتاقان های محور چرخشی.
یاتاقان میز دوار YRTC با کیفیت زندگی X تا 80 درصد افزایش سرعت ارائه می دهد.
توسعه خاص مشتری درایوهای مستقیم تا حدودی که از لحاظ فنی و اقتصادی مقرون به صرفه است.

بلبرینگ استوانه ای محوری و شعاعی YRTCMA X-life با یک سیستم اندازه گیری مطلق یکپارچه در یاتاقان.
در جداول دوار مستقیم و محورهای چرخان مستقیم ، موتور گشتاور ، بلبرینگ جدول چرخشی و سیستم اندازه گیری زاویه ای یک سیستم پیچیده را با تعداد زیادی از فعل و انفعالات مربوط به جریان گرما ، کوگینگ ، سرعت و قابلیت شتاب ، سفتی ، گشتاور اصطکاک تشکیل می دهند. و دقت موقعیت یابی بنابراین هر سه مؤلفه از یک منبع واحد تهیه شده و کاملاً با یکدیگر در یک سیستم مدولار مطابقت دارند بسیار سودمند است. درایوهای مستقیم شافلر ، مستقر در Suhl (آلمان) ، سه سری موتور گشتاور را برای طیف وسیعی از کاربردها ارائه می دهد ، در حالی که Schaffffler سه سری یاتاقان INA و یک سیستم اندازه گیری زاویه ای را ارائه می دهد که در یاتاقان ها یکپارچه شده است.


الزامات بازار برای سرعت های بالاتر بدون هیچ گونه سازش از نظر سفتی همچنان قوی است ، به خصوص برای جداول دوار ماشین های فرز. بنابراین شافلر با استفاده از یک قفس پلاستیکی جدید ، یک حلقه یاتاقان محکم تر و هندسه عنصر نورد جدید ، یاتاقان های جدول چرخشی YRT را به اثبات رسانده است. یاتاقانهای توسعه یافته برای سری جانشین YRTC X- زندگی را ارائه می دهد اپراتورهای ابزار دستگاه سرعت در مقایسه با سری YRT سرعت تا 80 درصد و تا 20 درصد سفتی بیشتر دارند. بنابراین اپراتورها می توانند عملکرد برش بالاتری را بدست آورند و در عین حال به دقت بالاتری نیز دست یابند.


یاتاقان های محور چرخشی YRTC جدید زندگی X نیز با یک سیستم اندازه گیری زاویه ای یکپارچه در بلبرینگ (YRTCMA) در دسترس هستند. مقیاس بعدی به شانه حلقه ای داخلی با دقت بالا وصل می شود که کاملاً درست اجرا می شود و به همین دلیل در سطح تحمل طراحی می شود. این ترتیب وقتی که جدول کج شده است به بالاترین دقت اندازه گیری ممکن می رسد. به منظور ارائه یك USP برای نصب سیستم اندازه گیری ، Schaeffler Direct Drives سر خواندن را به گونه ای طراحی كرده است كه نیازی به تنظیم ندارد. علاوه بر این ، قطعات گران قیمت اتصال زمین لازم نیست زیرا سیستم اندازه گیری در یاتاقان جدول چرخشی یکپارچه شده است.


تمام پروتکل های اندازه گیری مطلق رایج مانند EnDat2.2 ، DRIVECLiQ ، رابط سریال Fanuc و SSi1VSS با ایمنی عملکردی برای یاتاقان YRTCMA در دسترس هستند. این اجازه می دهد تا به سیستم های کنترل استاندارد ابزارهای ماشین ادغام شوند. اجرای مرجع از محور چرخشی نیازی به انجام به دلیل مقدار مطلق ندارد و حداکثر محافظت از برخورد را برای دستگاه ارائه می دهد.


موتور گشتاور برای جداول و محورهای چرخشی: دقت در حدود آنچه ممکن است


نیاز به افزایش دقت تولید و سر و صدای کمتری باعث پیشرفت موتورهای گشتاور با کمترین منبع نقص و کمترین اتلاف نیرو ممکن است زیرا هرچه تعداد تولیدکنندگان دستگاه های کم مصرف کمتر باشد ، نیاز به سرمایه گذاری برای جبران انحرافات در کنترل سیستم ناشی از منابع احتمالی نقص. درایورهای مستقیم Schaeffler به منظور کاهش چنین انحرافاتی ، موتورهای SRV و HSRV را توسعه داده اند که ممکن است در فرآیند سنگ زنی دندان های دنده ای به دلیل کوگینگ و نگه داشتن گشتاور ، به سطوح نزدیک به صفر برسد. آنها دارای یک ساختار موتور دوتایی هستند که نیروهای مزاحم مغناطیسی شعاعی مخالف را خنثی می کند. این مانع از کج شدن محور چرخش در محدوده میکرومتر از ابتدا می شود. تأثیر مثبت بر کیفیت تولید بیشتر توسط موتورهایی که نیاز به پیش بار تحمل نسبتاً کم دارند تقویت می شود زیرا تقریباً نیروهای مزاحم وجود ندارد. بنابراین یاتاقان در حین کار ، گرمای اصطکاک کمتری ایجاد می کند و باعث نوسانات کمتری از پیش تحمل یا تحمل تحمل می شود.


عملیات فرز و چرخش - گشتاور زیاد و سرعت بالا


عملیات تراشکاری ترکیبی و چرخشی عمدتاً توسط کانتورهای دقیق مسیر دقیق و سرعت زیاد در حالت چرخش مشخص می شود. از نظر توسعه دهنده موتور گشتاور ، سرعت 800 دور در دقیقه برای قطر جدول بیش از 500 میلی متر از نظر فنی بسیار چالش برانگیز است ، زیرا فرکانس های متناوب الکتریکی موتورها با تعداد قطب های زیاد بطور قابل توجهی افزایش می یابد. موتورها نیز گرم می شوند ، با همه تأثیرات منفی بر روی کل درایو ، از جمله تغییر پیش بار تحمل و استحکام. برای این بخش ، موتورهای سری RKI وارد بازار شده اند. کار توسعه در این مورد متمرکز بر گسترش موتورهای گشتاور معمولاً با سرعت کم و بدون نیاز به کاهش گشتاور است. موتورهای RKI بنابراین به سیم پیچ سیم پیچ و روتورهای چند لایه برای کاهش تلفات جریان گرداب مجهز شده اند.


مشارکت توسعه با سازنده ابزارهای ماشین


گرایش به عملکرد و دقت بالا باعث شده است که مشتریان امروزه موتورها و یاطاقانات تحمل را به عنوان یک واحد کاربردی در نظر بگیرند. جزئیاتی از قبیل شبیه سازی جریان گرما ، تغییر در پیش بار تحمل ، قابلیت شتاب قابل دستیابی و موارد دیگر ، در صورت عمق با مشتری مورد بحث قرار می گیرد

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش و بیش از پنجاه سال سابقه خانوادگی در ضمینه بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت