تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » بلبرینگ اسپیندل جدید مقاوم از NSK

بلبرینگ اسپیندل جدید مقاوم از NSK

بلبرینگ اسپیندل جدید مقاوم از NSK با توجه به سرعت بالا ، ابزار دقیق ماشین آلات

در EMO 2019 NSK یاتاقان های غلتکی استوانه ای Robustride جدید خود را برای درایوهای دوک نخ ریسی از ابزارهای پر سرعت و با دقت بالا ارائه کرد. این یاتاقان های پیشرفته دارای یک قفس بهینه شده هستند که توزیع حتی روان کننده ها را تسهیل می کند ، که به نوبه خود باعث کاهش سایش بلبرینگ ، به ویژه در بارهای زیاد می شود. یاطاقان ball های زاویه تماس با زاویه تماس با NSK با کلاس دقت پیشرفته نیز در این نمایشگاه راه اندازی شدند.یاطاقان غلتکی استوانه ای جدید Robustride از NSK برای فرآیندهای ماشینکاری با دقت بالا در سرعت های بسیار بالا مناسب است
یاطاقان ind های چرخدنده ماشین آلات باید دقت بسیار بالایی را برای صحت اجرا داشته باشند. NSK انواع و اقسام تحمل های مختلفی را برای این برنامه خواستار تولید کرده است که به سری Robust معروف هستند. این سریال اکنون توسط یاتاقان های غلتکی استوانه ای تک ردیف Robustride تکمیل شده است. یاتاقان روبوستید یک قفس مخصوص ابداع با هندسه و راهنمایی ارائه می دهد که به طور خاص برای این پروفایل برنامه بهبود یافته اند.


کار بهینه سازی NSK شامل ایجاد روشی برای توزیع بهتر روان کننده و متعاقباً تولید حرارت کمتر و یکنواخت در یاتاقان است. جریان روان کننده در یاتاقان به گونه ای هدایت می شود که قسمت داخلی (که از نظر نیروهای گریز از مرکز نسبتاً مضر است) نیز به روش بهینه از روان کننده تهیه می شود. هر گونه تلفات سطح ناچیز ناچیز است و حتی با سرعت فوق العاده زیاد معمول در بسیاری از عملیات ماشینکاری امروز ، توزیع روان کننده بسیار خوبی حاصل می شود.


این پیشرفت های طراحی به حداقل رساندن سایش تحمل ، به ویژه در بارهای زیاد ، کمک می کند. آنها همچنین مدت زمان تحمل روغن را تحمل می کنند. مزیت دیگر این است که یاطاقان Rob های Robustride به دلیل راهنمایی بهینه از عناصر نورد ، تحمل قابل توجهی بیشتر در ترخیص یاطاقان ایجاد می کند ، که این امر روش های نصب را ساده می کند.


علاوه بر این ، NSK قفس های جدیدی را برای سری یاتاقان های توپ با زاویه تماس قدرتمند ایجاد کرده است. از آنجا که این یاتاقان ها را می توان در بسیاری از برنامه های کاربردی ابزار سرعت بالا یافت ، آنها برای نمایش حداقل گشتاور اصطکاک بهینه شده اند. در نتیجه ، گرمای کمتری در حین کار یاتاقان ایجاد می شود (در مقایسه با سایر یاتاقان های توپ زاویه تماس) ، که همانطور که قبلاً گفته شد ، به ویژه در سرعت های بسیار بالا ، سهم مهمی در قابلیت اطمینان فرآیند ماشینکاری دارد. درنهایت ، دوک ابزار ابزار مجهز به یاطاقان توپ تماس زاویه ای Robust Sursave ، کیفیت سطح بسیار بالایی را بر روی اجزای ماشین سازی منتقل می کند.


علاوه بر این ، یاطاقان ball های توپ تماس زاویه ای مقاوم در حال حاضر در کلاس دقت P3W در دسترس هستند. در نتیجه این توسعه ، تحمل عرض یاتاقانها از 250 میکرومتر قبلاً ، به 100 میکرومتر کاهش می یابد ، که به نصب کمک می کند.


در هانوفر ، NSK همچنین برنامه Verify خود را برای یاتاقان های با دقت بالا نشان داد. برنامه Verify باعث می شود یاتاقان ها با استفاده از کد QR روی بسته بندی مشخص شوند. این داده ها - که شامل شماره شناسایی فردی ، نتایج اندازه گیری از بررسی نهایی ، تحمل ابعادی و نوع گریس - می تواند در قالب های استاندارد صادر شده و به سیستم های داخلی مشتری منتقل شود. بنابراین برنامه پیش نیاز شرط ردیابی محصولات در سیستمهای اطلاعات و مدیریت مبتنی بر فناوری اطلاعات را ایجاد می کند.
9 مهر 1398, 11:49 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up