ساعت پاسخگویی : 3 تا 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

اکانت تلگرام

@AEM73

فروش : 3 تا 8 بعد از ظهر

05137665347


مدیریت : 3 تا 8 بعد از ظهر

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش مطالب

20 آبان
1398
0

دکتر اولریچ ناس مدیرعامل جدید NSK Europe Ltd. شد

هیئت مدیره NSK Ltd. از ارتقاء دکتر اولریچ ناس به عنوان مدیر اجرایی NSK Europe Ltd. خبر داد که انتصاب وی از تاریخ 1 اکتبر 2019 مؤثر است. دکتر ناس همچنین در همان تاریخ به عنوان معاون رئیس NSK Ltd. منصوب شد. از زمان تصدی سمت مدیر عامل در فوریه 2019 ، وی تحول NSK اروپا را برای آینده آغاز کرده است.


دکتر اولریش ناس در تاریخ 1 اکتبر 2019 به عنوان مدیر ارشد اجرایی شرکت NSK Europe Ltd. منصوب شد. از زمان شروع کار به عنوان مدیر عامل در فوریه 2019 ، وی شروع به تحول NSK اروپا برای آینده کرد.
ماساتادا فوموتو ، سلف خود گفت: "به نمایندگی از همه در هیئت مدیره ،" پیشکسوت خود گفت: "من به دکتر ناس تبریک می گویم و می خواهم از او برای بهترین و موفقیت همه در جایگاه اصلی جدید خود برای توسعه آینده آرزو کنم. NSK اروپا و تسلط بر وظایفی که پیش روی شماست. "

Masatada Fumoto در سال 1984 به NSK پیوسته بود و در آوریل سال 2018 به عنوان مدیر اجرایی NSK Europe Ltd. منصوب شد. وی به عنوان معاون اجرایی NSK Ltd. و رئیس بخش فرماندهی و عملگر بخش اتومبیل ادامه خواهد داد.

NSK یک سازمان جهانی است که در حال تحقیق ، طراحی و ساخت راه حل های حرکت و کنترل پشتیبانی از تحرک اساسی و کاربردهای صنعت است. این شرکت در حال حاضر برترین تأمین کننده یاتاقان ها در ژاپن است و همچنین با سهم بازار سومین تأمین کننده بزرگ در جهان است.Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش و بیش از پنجاه سال سابقه خانوادگی در ضمینه بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت