خبرها

معجزه های گریس

وقتی فهمید که چربی در واقع برای روغن کاری یاتاقان چگونه کار می کند ، مشخص می شود که چرا بیش از حد چربی باعث صدمات زیادی به یاتاقان ها و خود گریس می شود.

به یاد داشته باشید ، تنها چیزی که از روان کننده خود می خواهیم این است که کمی در منطقه جنگی جدایی ایجاد کنیم. نه کمتر نه بیشتر.


اگر برای اولین بار اصطلاح "منطقه جنگ" را می خوانید ، از این اصطلاح برای توصیف منطقه یاتاقان در جایی که همه سایش و پارگی رخ می دهد استفاده می کنیم.

اکنون بیایید سه اسطوره درباره یاتاقان های روغنی را برطرف کنیم.

معجزه شماره 1: اگر مقداری گریس خوب است ، پس مقدار بیشتری نیز باید عالی باشند.


اشتباه! اکثر تولیدکنندگان بلبرینگ مانند SKF ، FAG ، NTN ، KOYO ، همه توصیه می کنند که حفره مسکن بلبرینگ فقط تا 30٪ ظرفیت پر شود. واحدهای Lube با استفاده از رویکرد مبتنی بر زمان برای پر کردن گریس ، تقریباً همیشه دارایی خود را در حالت بیش از حد روغنی رها می کنند.

معجزه شماره 2: چربی بیشتر باعث تحمل بهتر یاتاقان ها می شود.

اشتباه! گریس خنک کننده را فراهم نمی کند ، فضای هوا امکان پذیر نیست. پر کردن هر خلاء با گریس ، توانایی تحمل گرمای ناشی از اصطکاک معمولی را از بین می برد.

معجزه شماره 3: در صورت وجود نوک پستان چربی بر روی محفظه یاتاقان ، باید آن را چرب کنید.

اشتباه! بعضی از موتورها با یاتاقان های "زندگی پلمپ شده" نصب شده اند. اینها به هیچ وجه چرب نشده اند ... هرگز. با این حال ، کسی فکر می کرد نصب نوک پستان به هر حال هوشمندانه باشد. شما باید بدانید که درون موتور شما چیست زیرا گریس مانند خمیر دندان است. هنگامی که ماشه را فشار دهید ، نمی توانید چربی ها را درون لوله قرار دهید.

لطفاً اقدامات بد را بسپارید. ما به یک استراتژی چربی سازی احتیاج داریم ، اما بیش از این ، ما به فرهنگ چربی سازی نیاز داریم. فرهنگ گریس کردن برای ناهار استراتژی خوبی برای چربی می خورد. فقط یک بازیگر بد ، غالباً با ذکاوت - از بین بردن یک دارایی طول می کشد.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

بیشتر کدام مطالب سایت را مطالعه مینمایید؟