تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » بلبرینگ های جدید NSK

بلبرینگ های جدید NSK


ظرفیت بار بالا و آب بندی پیشرفته غلتک استوانه ای چند ردیف NSK (برش جرثقیل)
یاتاقان برای استفاده در محیط های فولادی ایده آل است
تخصص NSK در حل مسائل برای صنعت فولاد در سراسر جهان به دستیابی به پس انداز 372،555 یورو در سال در یک خط بازپختگی مداوم به لطف حذف خرابی های برنامه ریزی نشده ناشی از یاطاقان های خراب کمک می کند. به طور متوسط ، خط آنیل سازی نوار فولادی به مدت زمان کمبود برنامه ریزی 17 ساعت در سال تحمل می کرد ، که برای یک فرایند در نظر گرفته شده برای ادامه مداوم بسیار پرهزینه بود. اضافه کردن هزینه های توقف تولید ، نیاز به استخدام تجهیزات بالابری سنگین و نیاز به پرسنل نگهداری اضافی ، به این معنی که هر ساعت از دست رفته 21،915 یورو هزینه شده است.

سازنده جهانی فولاد برای کمک به از بین بردن میانگین هزینه سالیانه خرابی 372،555 یورو ، خدمات NSK را فراخوانده است. مهندسین خبره با استفاده از برنامه ارزش افزوده AIP اضافه شده شرکت ، تجزیه و تحلیل روی یاتاقان های خراب را انجام داده و تشخیص دادند که هم نوع یاتاقان و هم تنظیم آب بندی برای برنامه کافی نیست. با توجه به آلودگی و همچنین روغن کاری ، یاتاقان های توپ خستگی قابل توجهی را نشان دادند.

با توجه به بار زیاد و سرعت کم کاربرد در ذهن ، توصیه می شود که کارخانه فولاد به یاتاقان های غلتکی استوانه ای مهر و موم شده چند ردیف NSK´ (یاطاقانهای میلگرد جرثقیل) استفاده شود. همانطور که از نام این کشور پیداست ، این نوع یاتاقان ها اغلب در غلاف های جرثقیل یافت می شوند که در معادن ، بنادر و اماکن ساختمانی یافت می شوند. با این حال ، ظرفیت بار بالا و آب بندی پیشرفته یاتاقان های برشی جرثقیل به معنای آن است که آنها همچنین برای استفاده در شرایط خواستنی که در محیط های فولادی حاکم است ، ایده آل هستند.

در خط بازپرداخت نوار فولادی ، پشتیبانی از طراحی ماشین NSK باعث تجدید نظر در مسکن شد تا بهتر بتواند واحد تحمل جرثقیل جرثقیل را در خود جای دهد. نکته مهم برای فولاد ساز ، بلبرینگ های استوانه ای کامل مکمل NSK سیستم پیشرفته ای از مهر و موم های تماسی را ارائه می دهد که نشت گریس را به حداقل می رساند و مقاومت در برابر ورود آب و سایر مواد خارجی را افزایش می دهد. علاوه بر این ، توانایی تأمین زندگی قابل اعتماد در محیط های دشوار با سوراخ های ماشینکاری شده که در حلقه های داخلی و خارجی یاتاقان ها وجود دارد افزایش می یابد تا امکان دوباره پر کردن گریس لیتیوم در محل فراهم شود. سوراخهای روغن کاری مجدد ، نگهداری آسان و دوباره پر کردن چربی را تسهیل می کنند ، در حالی که تهیه یک سطح سطح فسفات برای بهبود مقاومت در برابر خوردگی یک مزیت دیگر است.

آزمايش اوليه ياتاقانها براي تعيين اثربخشي محلول NSK بر روي خط آنيل انجام شد. در اینجا ، تجزیه و تحلیل تحمل شرایط در اواسط محاکمه انجام شد ، که هیچ علائمی از سایش را نشان نمی داد ، در حالی که بررسی پس از محاکمه هیچ خسارت قابل توجهی را نشان نمی داد. در حقیقت ، یاتاقان ها پس از گذشت بیش از سه سال از خدمات ، هنوز در وضعیت عملیاتی کامل قرار داشتند و هزینه های سالانه قبلی را 372،555 یورو به طور کامل از بین بردند.
16 دی 1398, 17:57 / خبرها

نظر بدهید


up