ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » ابعاد بزرگ نیاز به تخصص دارد

ابعاد بزرگ نیاز به تخصص دارد

از آنجا که یاتاقان های نورد اندازه بزرگ می توانند نقش اساسی را در کارکرد صحیح ماشین های پیچیده ای ایفا کنند ، طراحی و تولید آنها خواستار تصمیم گیری عاقلانه با کیفیت توسط سازنده ، تحت فشار گسل های غیر منتظره و یا بدتر از آن ، خرابی دستگاه است.

یاطاقان نورد در اندازه های بزرگ برای صنایع سنگین پر هزینه هستند و به زمان طولانی تولید و بنابراین بار تحویل طولانی نیاز دارند. در نتیجه ، کاربران معمولاً از داشتن لوازم اضافی مورد استفاده در صورت بروز عیب یا خسارت غیر منتظره که در صورت عدم دسترسی سریع نسخه پشتیبان ، منجر به خرابی های بسیار شدید و سنگین در سیستم شما می شود ، ابراز نگرانی می کنند. به همین دلیل ، دانستن داده های برنامه کاربردی که یاتاقان بر روی آن نصب شود (مشخصات ، بهره برداری ، نمودار فنی ، بار ، سرعت ، دمای کارایی ، سوء استفاده از خطا ، نوع روغن کاری و غیره) از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای انتخاب محصول مناسب ، عمدتاً از نظر هزینه کل مالکیت ، بنابراین خطر حداقل پارامترهای نامناسب را کاهش می دهد ، که می تواند اشکالاتی جدی ایجاد کند. با توجه به اینکه یاتاقان های بزرگ می توانند یک عملکرد مهم را برای عملکرد مناسب ماشین های گران قیمت پیچیده انجام دهند ، هیچ چیزی را نمی توان به فرصت بدست آورد و انتخاب ها باید با بالاترین سطح آگاهی و اطلاع رسانی انجام شود.

صنایع باربری RKB ، تولید کننده یاتاقان سوئیسی ، همواره در هر چهار کلاس اصلی یاتاقانهای شعاعی و محوری (خود ترازو ، غلتک استوانه ای ، غلتک مخروطی و غلتک های کروی) متخصص بوده و دارای قطر خارجی آن تا 1925 میلی متر و جرم بیش از 4000 کیلوگرم. RKB قطعه حاوی محدوده یاتاقان های اندازه بزرگ ، یعنی یاتاقان های تکنولوژیکی ، به عنوان «T3» تعریف می کند. برای این دامنه تحمل ، در حقیقت ، فناوری در ریشه کل زنجیره تولید است که باید در هر مرحله به طور جدی مورد بازرسی قرار بگیرد تا ثبات همه فرایندها را تضمین کند.

طراحی و تحقیق و توسعه
دانش و تجربه ای که در زمینه راه حل های طراحی و ساخت ، اعم از کلی و مرتبط با هندسه داخلی بدست آمده است ، و بطور مناسب با روش های محاسبات پیشرفته و شبیه سازی پیشرفته پشتیبانی می شود ، امکان بهینه سازی پارامترهای مختلف تحمل و بسیاری از مصلحتها را برای اطمینان از عملکرد عملیاتی مناسب و زندگی ، با توجه به ویژگی های فنی برنامه کاربردی که در آن محصول نصب خواهد شد.


                            شکل 2 - بازرسی های بعدی در آزمایشگاه اندازه گیری RKB در سوئیس
پس از اظهارات اولیه فوق ، واحد مهندسی نرم افزار پیشرفته گروه RKB یک نرم افزار اختصاصی (RRLC نسخه 9.1) تهیه کرد که برای تخمین امید به زندگی یک خرس استفاده می شود زیرا می تواند تعداد بسیار زیادی از متغیرهای موجود را در نظر بگیرد. بر عملکرد تحمل تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، در صورت وجود توصیفات کاملاً پیچیده و یا غیرمعمول ، بخش فنی RKB همچنین از ظرفیت یک نرم افزار کاربردی که بر اساس الگوریتم های تکاملی برای بهینه سازی طراحی است ، سوء استفاده می کند (REABO نسخه 2.0).

کاملاً به مرحله مهندسی متصل است ، فعالیتهای تحقیق و توسعه برای مصالح ، عملیات حرارتی و سطحی ، اعدام ، توپوگرافی ، مخاطبین ، پروفایل و نرم افزار محاسبه و شبیه سازی وجود دارد که منجر به سطح بالاتری از دانش برای بروزرسانی مداوم راه حل های فن آوری می شود. محصول نهایی. در راستای پاسخگویی به نیازهای بیشتر و پیچیده تر بازار ، به طور مؤثر ، زیرا این امر نیاز به به روز کردن دانش فرد با توجه به تحولات بی وقفه در این زمینه ، RKB سالانه بیش از 10 درصد از گردش مالی را به بخش تحقیق و توسعه اختصاص می دهد. همچنین با مراکز دانشگاهی مشهور در اروپا روابط تعاونی برقرار کرده است.


                                                      شکل 1 - یاتاقان های تکنولوژیکی RKB با اندازه بزرگ
انتخاب مواد
انتخاب مواد برای تحمل کیفیت نهایی بسیار مهم است ، زیرا این میزان تا حد زیادی به فناوری استفاده شده برای تولید فولاد بستگی دارد. انطباق با نیازهای سازگاری ، خلوص ، سخت شدن و پایداری توصیه شده توسط استانداردهای مرجع بین المللی ، برای میله هایی با قطر بالاتر از 200-220 میلی متر و شمش ها به طور قابل توجهی پیچیده تر و مهم است. به همین دلیل ، در RKB روند تهیه مواد اولیه مورد نیاز فعالیت تولیدی پروتکل های خاص و سختگیری را دنبال می کند که اطمینان از مطابقت با بالاترین سطح کیفیت و قابلیت ردیابی کامل عملکرد را دارد. علاوه بر این ، یک زیر مشخصات پروتکل کلی برای هر نوع شناسی تحمل ، بر اساس کلاس متعلق به آن ، پارامترهای هندسه و عملیات حرارتی مرتبط اعمال می شود.

ابزار و ماشین آلات پیشرفته و پردازش
به طور معمول ، یاتاقانهای فن آوری در دورهای متوسط ​​متوسط ​​تولید می شوند و این شامل نیاز به استفاده از فناوری تولید انعطاف پذیر به اندازه كافی است كه به طور دقیق و كیفیت نیز به منظور سازگاری با پیشرفت مهندسی و پیشرفت مداوم تحقیق و توسعه و اطمینان از تکرار زمان تولید دسته ها از طریق یک روش موثر از قابلیت ردیابی و به روز رسانی.

سرمایه گذاری عظیم سرمایه گذاری شده توسط RKB برای به روزرسانی مداوم ابزارهای كانال CNC لازم برای تأمین نیازهای كاربران دارای یاتاقان بزرگ سایز ، كه بیشتر و پیچیده تر و خواستار تر هستند ، مانند بازیكنندگان صنعت باد ، مطمئناً مهم هستند. مانع ورود این بخش تولید خاص.

کنترل کیفیت و خدمات
یاطاقان size های بزرگ ذاتاً تمایل دارند که عدم تطابق بیش از هر مرحله از فرآیند تولید را نشان دهند. برای کنترل کیفیت ، RKB از یک بستر چند سطحی استفاده می کند. این به معنای کنترل آنلاین فرآیندهای مختلف دگرگونی و ماشینکاری ، به ویژه در هنگام جعل ، درمان ، تراشکاری ، سنگ زنی و مونتاژ و همچنین بازرسی های نهایی و تاییدیه های مربوط به یاتاقان های مونتاژ شده است که تمام این موارد در آزمایشگاه های تجزیه و تحلیل اندازه گیری RKB انجام می شود.

بر اساس ادامه به روزرسانی و تجربه به دست آمده در زمان ، گروه RKB مجموعه ای از روشهای کنترل محدودتر را شامل مراحل اضافی برای یافتن نقایص احتمالی قبل از پخش شدن در چرخه کاری بعدی ، انجام داد. به عنوان مثال ، بازرسی اولتراسونیک در ساختار داخلی مواد ، هر دو پس از جعل و عملیات حرارتی و سنگ زنی زبر انجام می شود ، در حالی که MPI (بازرسی مغناطیسی) پس از سنگ زنی به پایان می رسد. علاوه بر این ، این رویه ها تضمین کننده کنترل کیفیت گسترده شرکت است ، یعنی ارتقاء واقعی ثابت هر فعالیت چرخه تولید. اغلب مشتریان از سازنده یاتاقان های تکنولوژیکی با اندازه بزرگ برای پشتیبانی در هنگام طراحی ماشین آلات درخواست می کنند. این کار با تجزیه و تحلیل فنی برای انتخاب مناسب ترین نوع تحمل ، کوپلینگ و روانکاری شروع می شود تا به یک فعالیت مشترک مهندسی برسیم که توسط بخش های فنی مربوطه آنها به صورت هم افزایی انجام می شود. خدمات ارائه شده به مشتریان نهایی می توانند به وسایل نقلیه ای برای نصب یا تحمل بارگیری ، تعمیر و نگهداری آنها افزوده شوند ، زیرا این فعالیت ها در صورت عدم انجام کارکنان واجد شرایط ، باعث قول انجام عملکرد کل برنامه هستند.

در RKB ، ایجاد همکاری های واقعی با بخش های فنی مشتری یک روال معمول است ، تا بتوانید در هنگام بحث پروژه پشتیبانی کاملی را ارائه دهید. علاوه بر این ، گروه RKB می تواند خدمات تیم مهندس برنامه کاربردی خود را برای فرآیندهای نصب ، اسقاط و تعمیر و نگهداری پیشگیرانه که بطور صحیح مطابق دستورالعمل ها و روش های دقیق انجام می شود ، ارائه دهد. برای نتیجه گیری ، با توجه به اهمیت اساسی که یک بلبرینگ بزرگ در ماشین آلات سنگین یا کارخانه دارد و همچنین پیچیدگی موجود در کلیه مراحل تحمل چرخه تولیدی ، از مهندسی و طراحی گرفته تا ماشین کاری و خدمات پس از فروش ، می توان گفت این همه موضوع از قوام شرکت است.

در واقع ، یک تحمل فنی و منطقی به طور صحیح تولید شده ویژگی خاصی از ساختارهای واجد شرایط سازمان یافته است که به صورت عمودی یکپارچه هستند و به اندازه کافی در کل زنجیره ارزش سازگار هستند. علاوه بر این ، قوام شرکت تولید کننده یاتاقان در ریشه یک محصول قابل اعتماد است و قابلیت اطمینان تحمل به بخشی مهم از اعتبار مشتری اعم از OEM ، توزیع کننده یا مصرف کننده نهایی تبدیل می شود.
20 اسفند 1398, 15:44 / خبرها

نظر بدهید


up