ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تلفن ها : 051-37665347
09354117894
تلفن AEMBearings
E-mail
AbolfazlAEM at Gmail.com
ساعات پاسخگویی
فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » معرفی برند بلبرینگ RKB

معرفی برند بلبرینگ RKB


گروه صنایع تحمل RKB یک شرکت تولیدی سوئیس است که از سال 1936 در صنعت یاتاقان فعالیت می کند و ظرفیت تولید ماهانه آن از 350 تن فولاد ماشینکاری شده است.

تجربه به دست آمده در طول سالها ، دانش و تخصص لازم را برای توسعه و تولید یاتاقانهای ارزش افزوده تکنولوژیکی ، به ویژه برای صنایع سنگین ، به RKB ارائه می دهد ، جایی که توسط مشتریان OEM و MRO به عنوان یک منبع ترجیحی در داخل شناخته می شود. تولید کنندگان برتر کلاس جهانی.

تنظیم تجارت
امروزه فعالیتهای عملیاتی مستقیم گروه RKB نه تنها سوئیس ، که در آن ستاد اجرایی و مرکز فناوری مستقر است ، بلکه بسیاری از کشورهای دیگر نیز با شبکه توزیع جهانی و صادرات در سراسر جهان شامل می شود.

مناطق تولیدی
تولید RKB در درجه اول در سه بخش محصول صنعتی متمرکز است:
• T1: یاطاقان توپ با دقت کوچک و کوچک (قطر مته سوراخ تا 35 میلی متر)؛
• T2: یاطاقان نورد استاندارد (تا 1925 میلی متر قطر بیرونی)؛
• T3: بلبرینگ های فن آوری و یاطاقانهای بهینه سازی شده کاربرد (AOB).

ثبات
با تشکر از مدل کسب و کار پیشگام خود ، بر اساس یک سازمان عمودی یکپارچه ، از تهیه مواد اولیه تا کمک های پس از فروش ، RKB قادر است راه حل های مقرون به صرفه قابل اعتماد و دراز مدت با انعطاف پذیری شدید عملیاتی و خدمات پیشرو ارائه دهد.

تحقیق و فناوری
گروه RKB سالانه حدود 10٪ از گردش مالی را به بخش تحقیق و توسعه خود اختصاص می دهد. در نتیجه ، فناوری ، دانش فنی ، مهندسی و تحقیق و توسعه RKB ، با آزمایشگاه های کاملاً مجهز به متالوگرافی و اندازه گیری ، واحد مهندسی پیشرفته نرم افزار برای طراحی مکانیکی و مرکز دکل آزمایش رو به رشد ، اجازه تولید یاتاقانهای نورد با کیفیت عالی را می دهد.

اصل و نسب
با توجه به روند شرکت های بزرگ چند ملیتی این بخش ، گروه RKB نیز به طور مستقیم در کشورهای مختلف جهان تولید می کند ، اما تمام صلاحیت های اصلی و عملیات حساس را در دفتر مرکزی سوئیس خود نگه می دارد. این اجازه می دهد تا با افتخار اعلام کنیم که تمام محصولات گروه کاملاً "در RKB ساخته شده است".

در دسترس بودن سهام
سهام فشرده سرمایه RKB که از نظر دامنه و در دسترس بودن به عنوان مهمترین محصول در اروپا در نظر گرفته می شود ، توسط یک نرم افزار اختصاصی و حق ثبت اختراع در انتظار سیستم نرم افزاری پیشرفته در حال اجرا (RKB ASSM - Active Stock Exchange Strategic) اداره می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند که زمان چشمگیری را برای کاهش بازار و حضور گسترده جهانی.

استانداردهای کیفیت
RKB تمام یاتاقان های خود را مطابق با استانداردهای بین المللی مرتبط در سه کارخانه مدرن خود که دارای گواهینامه ISO 9001 و ISO 14001 هستند ، تولید می کند ، و توسط چندین مشتری اصلی و مراکز تست تحمل مستقل ممیزی و تأیید می کند.

به تمام این دلایل ، RKB در صنعت تحمل به عنوان "قدرت جایگزین" شناخته می شود.
15 فروردین 1399, 20:28 / خبرها / معرفی برند های بازار ایران و جهان / معرفی کارخانه های تولیدی بلبرینگ در دنیا

نظر بدهید


up