ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » بلبرینگ غلتکی برای پخش کننده ذغال سنگ

بلبرینگ غلتکی برای پخش کننده ذغال سنگ


چرا با RKB کار کنیم
یاتاقان های RKB به طور گسترده در این نوع کاربردها استفاده می شوند. یکی از ویژگیهای قابل توجه ، قابلیت اطمینان یاتاقانهای ما است که به بسیاری از مشتریان این امکان را می دهد تا از کاهش معقول خرابی تجهیزات غیر منتظره بهره مند شوند. در حقیقت ، اولین فولاد تحمل با کیفیت مورد استفاده ، هندسه تحمل داخلی بهینه ، عناصر نورد بهینه و پروفایل مسیرها و موارد دیگر ، منجر به توزیع عالی بارهای خارجی در داخل بلبرینگ و کاهش اثرات منفی ناشی از سطح ارتعاشات مناسب از این نوع برنامه ها.

تمام این فن آوری ها که با حضور مداوم پرسنل فنی RKB در زمین تأیید می شود ، حداکثر طول عمر تحمل کلی را به حداکثر می رسانند ، و منجر به افزایش قابلیت اطمینان در تمام دستگاههای پخش کننده ذغال سنگ می شوند.

RKB: تولید کننده یاتاقان کلاس Premium سوئیس
گروه صنایع تحمل RKB یک سازمان تولیدی سوئیس است که از سال 1936 در صنعت یاتاقان فعالیت می کند و ظرفیت تولید ماهانه آن از 350 تن فولاد ماشینکاری شده است.

تجربه به دست آمده در طول سالها ، دانش و تخصص لازم را برای توسعه و ساخت یاتاقانهای صنعتی تکنولوژیك تا قطر بیرونی 1925 میلی متر به RKB ارائه می دهد. RKB راه حل های مقرون به صرفه قابل اعتماد ، با انعطاف پذیری شدید عملیاتی ، خدمات پیشرو ، در دسترس بودن سهام زیاد ، زمان تحویل کوتاه و کیفیت معمولی یک منبع تحمل کلاس حق بیمه ثابت ارائه می دهد. با داشتن شبکه توزیع در سراسر جهان و صادرات به بیش از 50 کشور ، RKB در صنعت یاتاقان به عنوان "AlternativePower" شناخته شده است.

توضیحات برنامه
امروزه تقاضای فزاینده انرژی جایگزین نیز به پیشرفت مهم انرژی سنتی منجر می شود. در نیروگاه های ذغال سنگ ، یک دستگاه پخش کننده ذغال سنگ به منظور افزایش راندمان دیگ بخار با تهیه زغال سنگ پودر شده با گرانولومتری خاص ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در یک دستگاه پخش کننده ذغال سنگ ، یاطاقان نورد اساسی هستند.

RKB در این برنامه خاص به تجربه ، شایستگی و قابلیت اطمینان قابل توجهی دست یافت ، و نتایج عالی و بی شماری عالی را در تهیه یاتاقان برای مهمترین مجامع مهم پودر زغال سنگ ، مانند غلتک های سنگ زنی و کاهش دهنده سرعت جدول سنگ زنی بدست آورد.

طرح تحمل غلتک مخروطی معمولی با استفاده از تولید کننده پیشرو نیروگاه OEM ، در یک کاهنده سرعت گیر کرم (مونتاژ شافت عمودی آسیاب کاسه) واقع شده است.


28 فروردین 1399, 13:20 / خبرها

نظر بدهید


up