ساعت پاسخگویی : 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

فروش : 8 تا 8 بعد از ظهر

05137665347


مدیریت فروش : 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

09333617153 / محمد عسکریان


مدیریت کل : فقط ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش مطالب

19 اردیبهشت
1399
0

اخبار شرکت NES

NES یک شریک خدمات کامل برای صدور گواهینامه FAA-PMA و ساخت بلبرینگ ها است


NES مهندسی معکوس از نوع توپ یا غلتک های هواپیمای دارای گواهینامه پشتیبانی را در پشتیبانی از گواهینامه FAA-PMA ارائه می دهد. علاوه بر این ، NES یک تولید کننده واجد شرایط یاطاقان FAA-PMA است.

مهندسی معکوس (RE) یک نوع یاتاقان دارای گواهینامه اولین مرحله در فرآیند PMA است. اگر توسط یک مرکز با بازرسی ، آزمایش و قابلیت تحمل طراحی مناسب انجام شود ، شرایط آزمایش و محاسبات را برآورده می کند. NES یک شریک واجد شرایط در این فرایند است.

وی گفت: "ما همه ی خلاء ها را برای مشتری که می خواهد یک دارنده PMA مجاز برای یاطاقان هواپیما باشد ، پر می کنیم. کریس ناپلئون ، رئیس NES ، با ارائه یک تیم کامل و کاملاً ماهر در زمینه مهندسی معکوس می گوید: "به همراه توانایی تولید یاتاقان های سفارشی در خانه ، ما یک شریک خدمات کامل هستیم. NES سطح بالایی از طراحی و تحمل در تولید را در طی فرایند و همچنین صرفه جویی قابل توجهی در اختیار دارندگان FAA-PMA قرار می دهد. "
مهندسی معکوس مناسب تضمین می کند که یاطاقان های جایگزین هواپیما FAA-PMA با همان استانداردهای با کیفیت ، طراحی و عملکرد دقیق همانند آنچه در ابتدا مشخص شده اند ، مطابقت داشته یا از آن فراتر رود. برای پشتیبانی از این الزامات ، تیمی از مهندسین و تکنسین های با تجربه بسیار خوب NES ، با استفاده از تجهیزات و ابزارهای تخصصی تحلیل داده ، ارزیابی فیزیکی کاملی از یاطاقان هواپیما را انجام می دهند. محصول نهایی یک تجزیه و تحلیل دقیق و دقیق است که کلیه داده های بازرسی لازم را بهمراه یک نقشه مونتاژ دقیق که از فرایند تصویب همراه با تخصص تولیدی پشتیبانی می کند ، تضمین می کند که یاطاقان از الزامات برنامه استفاده یا فراتر رود.

PMA ، هنگامی که در رابطه با یک سازنده بلبرینگ هوایی واجد شرایط مانند NES مورد استفاده قرار می گیرد ، یک روش عالی برای کاهش هزینه های کلی تعمیر و نگهداری هواپیما و تجهیزات ، تعمیر و تعمیرات تجهیزات است. به گفته ناپلئون ، "ما همیشه مشتری متمرکز هستیم ، هسته اصلی مدل کسب و کار ما است و به عنوان یک تجارت اساسی ، ما کاملاً عملیاتی و آماده پاسخگویی به تماس های مشتری در طی دو حلقه در روز و روز هستیم."

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش و بیش از پنجاه سال سابقه خانوادگی در ضمینه بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت