ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها

فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها

05137665347


فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

استعلام قیمت از طریق ایمیل

[email protected]

بخش مطالب

11 مرداد
1399
0

کارخانه های SKF تا سال 2030 به کربن خنثی مجهز میشوند

از سال 2015 ، SKF ردپای کربن تولیدی خود را 36 درصد کاهش داده است و در حال حاضر دو کارخانه خنثی کربن را نیز فعالیت می کند. امروز ، SKF هدف خود را برای دستیابی به ردپای تولید کاملاً خنثی کربن تا سال 2030 اعلام می کند.

هدف سال 2030 عملیات تولیدی SKF را شامل می شود ، یعنی انتشار 1 و 2 میزان انتشار SKF. این امر با ترکیبی از پیشرفت های فرآیند ، ماشین آلات کارآمد با انرژی و تهیه و تولید انرژی تجدید پذیر حاصل می شود. بعنوان آخرین راه حل ، SKF ممکن است جبران کننده کربن با کیفیت بالا را نیز خریداری کند.

آلریک دانیلسون ، رئیس جمهور و مدیرعامل ، می گوید: "کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای مقابله با بحران آب و هوا ضروری است و به عنوان یک شرکت جهانی مهم است که ما رهبری خود را نشان دهیم. ما در تلاش هستیم تا تأثیر آب و هوا را در زنجیره ارزش کامل ، از مواد اولیه خریداری شده گرفته تا استفاده مشتری و فراتر از آن ، کاهش دهیم. مسئولیت عمل در عملیات خود ما شروع می شود - ما برای رسیدن به این هدف با سرعت و هدف عمل خواهیم کرد. بی طرفی کربن باعث افزایش رقابت ما می شود و منافع SKF ، مشتریان و محیط زیست ما را تراز می کند. "

پاتریک تونگ ، رئیس جمهور ، فروش صنعتی ، آسیا ، می گوید: "تغییرات آب و هوایی چالش های بزرگی را به جهانیان نشان می دهد ، اما همچنین فرصت هایی را به دست می آوریم که ما با ارائه ارزش زیست محیطی و اقتصادی به مشتریان و سایر ذینفعان ، از آنها استفاده خواهیم کرد. این برای استراتژی SKF که مبتنی بر توسعه پایدار است ، مهم است. "

SKF چندین راه حل و محصول را ارائه می دهد که به اقتصاد مدور کمک می کند. پیشنهاد عملکرد تجهیزات چرخش تجهیزات هدایت شده توسط SKF در جهت کاهش ضایعات با استفاده از داراییها تا حد امکان و کارایی ممکن است. SKF تولید مجدد یاتاقان ها را ارائه می دهد ، که تولید گازهای گلخانه ای در مرحله تولید را در مقایسه با یک بلبرینگ جدید تا 90٪ کاهش می دهد. سیستم ابتکاری تولید مثل نفت SKF RecondOil امکان استفاده دایره ای از روغن ، کاهش ضایعات و بهبود عملکرد محیطی را فراهم می کند.

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش و بیش از پنجاه سال سابقه خانوادگی در ضمینه بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت