ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تلفن ها : 051-37665347
09354117894
تلفن AEMBearings
E-mail
AbolfazlAEM at Gmail.com
ساعات پاسخگویی
فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » ساچمه عناصر برای صنعت پزشکی

ساچمه عناصر برای صنعت پزشکی

ثبت FDA و تحولات جدید در مواد اولیه توسط Tsubaki Nakashima برای حمایت از صنعت پزشکی.

کارخانه تولید Tsubaki Nakashima’s Michigan به تازگی شماره ثبت FDA 3014717638 را برای اتاق تمیز سازگار با کلاس 8 دریافت کرده است. نانسی ویتوورث ، مدیر فروش گفت: "ما از این موفقیت و فرصت های جدیدی که برای ما و مشتریانمان به وجود خواهد آمد بسیار هیجان زده هستیم." دستیابی به این نتیجه در طی همه گیری جهانی به ویژه چالش برانگیز بوده است. از طریق آن ، همه پرسنل باتجربه در TN Michigan افزایش یافته و بر کار به عنوان کارمندان ضروری برای پشتیبانی از نیازهای مشتریان فشار آورده اند. ما همچنان خوش بین هستیم که تمام اقدامات احتیاطی ما برای محافظت از کارمندان ما همچنان قادر به پاسخگویی به تقاضای افزایش تولید برای حمایت از کارگران پزشکی خط مقدم خود در برابر نبرد همه گیر هستیم.

هر کسی که در یک محیط تولید کار می کند ، از افزایش نیاز به اقدامات احتیاطی ایمنی شخصی از افزایش استفاده از PPE گرفته تا نیازهای تمیزکاری فوق العاده در مقیاس کارخانه آگاه است. ایمن نگه داشتن و آماده بودن تولید کارمندان برای کمک به پاسخگویی به افزایش نیاز به تجهیزات پزشکی و دستگاههای تشخیصی یک ضرورت مطلق است.

در Tsubaki Nakashima محصولات ما توسط مشتریان ما برای تولید اجزای مهم تجهیزات پزشکی مانند CT Scanners ، دستگاه های MRI و محصولات تست تشخیصی برای COVID-19 و سایر شرایط استفاده می شود. در این سال نه تنها به دلیل همه گیری ، بلکه به دلیل پیشرفت کلی در روش های پزشکی ، تقاضای عناصر نورد تولید شده از سرامیک ، پلاستیک و فولادهای ضد زنگ افزایش چشمگیری داشته است.

اسکنرهای توموگرافی رایانه ای بدون یاتاقان های با دقت بالا و سیستم های خطی برای اطمینان از ثبت دقیق ترین تصاویر به درستی کار نمی کنند. هر نوع لرزش یا سر و صدا کیفیت اسکنر CT را کاهش می دهد و می تواند در تشخیص مناسب تأثیر بگذارد. برای به حداقل رساندن این شرایط مخرب ، از گویها و راهنماهای تحمل دقت بالا برای تضمین عملکرد بی صدا و روان در تمام سرعتهای عملیاتی استفاده می شود. سیستم خطی پیچ توپی Tsubaki Nakashima FB برای این برنامه با قطر و طول سفارشی مناسب است. دستگاه های تصویربرداری تشدید مغناطیسی (MRI) ، مانند CT اسکنر ، تصاویر را از طریق چرخش بدن اسکنر ضبط می کنند. به طور خاص ، برای تجهیزات MRI ، محتوای فلز و مغناطیسی در اجزا باید به حداقل برسد یا حذف شود تا از تحریف تصویر جلوگیری شود.

عناصر نورد سرامیکی غیر مغناطیسی بوده و در برابر تماس فلز و رسانایی الکتریکی عایق هستند. عناصر غلتکی سرامیکی همچنین به کاهش صدا کمک می کنند که استرس را برای بیماران کاهش می دهد. پلاستیک ماده دیگری است که به طور گسترده ای برای ساخت توپ استفاده می شود و مزایای زیادی برای استفاده در بلبرینگ را دارد. وزن کم ، مقاوم در برابر خوردگی ، مقرون به صرفه ، سر و صدای کم تنها چند مزیت است. مواد پلاستیکی در دسترس هستند که خود روان کننده هستند و همچنین دارای مقاومت در برابر سایش و مواد شیمیایی عالی هستند. پلاستیک های بهداشتی FDA ، USDA ، NSF و 3-A را می توان برای استفاده در برنامه های پزشکی و غذایی مشخص کرد.

Tsubaki Nakashima انواع توپهای پلاستیکی و ضد زنگ را برای استفاده در بازارهای پزشکی و صنعتی تولید می کند. ما از بیش از 80 نوع ماده خاص از جمله PA ، POM ، PAI ، PC ، PTFE ، PP ، PS ، PE و PMMA پلاستیک و علاوه بر سری 300/400 سری فولاد ضد زنگ و کاربیدهای تنگستن ، توپ تولید می کنیم. این محصولات اغلب به تلرانس و شرایط سطح (Ra) خاصی نیاز دارند که با مشخصات کاربرد مطابقت دارد.

با توجه به ابتکارات پایداری زیست محیطی ، مواد پلاستیکی گیاهی (زیست توده) برای کاهش وابستگی به مواد فسیلی و همچنین کاهش CO2 مورد توجه بیشتری قرار می گیرند. این مواد جایگزین با پلیمر بالا از سلولز گیاهی ساخته می شوند. یک مثال ، یک گلوله زیست پلی اورتان با محتوای زیست توده جزئی است ، در صورتی که به صورت سفت و سخت برای کاربردهای تحمل بار مناسب باشد.
20 شهریور 1399, 18:08 / خبرها

نظر بدهید


up