ساعت پاسخگویی : فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تلفن ها : 051-37665347
09354117894
تلفن AEMBearings
E-mail
AbolfazlAEM at Gmail.com
ساعات پاسخگویی
فقط 3 تا 8 بعد از ظهر به جز چهارشنبه ها
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » متخصص بلبرینگ های بسیار دقیق و فوق العاده

متخصص بلبرینگ های بسیار دقیق و فوق العاده

برای بیش از شش دهه ، بلبرینگ CSC تولید کننده یاطاقان نورد ، یاطاقان توپ ، شیار عمیق و یاطاقان با دقت بالا با فروش سالانه تقریباً 100 میلیون دلار و بیش از 1000 کارمند در سراسر جهان است. CSC دفاتر خود را در اروپا و آسیا اداره می کند: CSC در زمینی به مساحت بیش از 130،000 متر مربع ، در کارخانه آسیایی خود بلبرینگ نورد برای بازار جهانی تولید می کند. دفتر CSC در آلمان مسئول تحقیق و توسعه و دستورالعمل های کیفیت ، تدارکات و پشتیبانی مشتری در سراسر اروپا است.طراحی - ساخت آلمان

در سالهای اخیر ، CSC طراحی و ساخت - به ویژه یاطاقان دوک - را به آلمان منتقل کرده است. مهندسان آلمانی با چندین دهه تجربه در طراحی یاطاقان ، محصولات را برای بازار جهانی تولید می کنند. محصولات CSC برای دستیابی به مراحل آزمایش و تأیید سریع در سایت مشتری ، از دستورالعمل های DIN ISO پیروی می کنند.


انعطاف پذیری و نوآوری

زمان تحویل سریع ، کمترین مقادیر کم و طرح های تحمل سفارشی همیشه در CSC امکان پذیر است. اینها شامل مهر و موم های ویژه ، مواد مخصوص مشتری ، انواع گریس های مختلف و همچنین تنظیمات پیچیده تر مانند اشکال حلقه ای جداگانه یا زاویه تماس ویژه برای یاطاقان توپ های تماس زاویه ای است. توسعه مداوم و بهینه سازی ، فرآیندهای کاملاً مستقر در CSC است. هدف ما یاتاقانهایی با سطح صدای کم ، اصطکاک کاهش یافته و حداکثر کارایی برای کمک به برنامه های بیشتر برای صرفه جویی در انرژی هستند ، به عنوان مثال.


کیفیت تفاوت ایجاد می کند

علاوه بر ویژگی طراحی "ساخت آلمان" ، تجهیزات خوب نیز بسیار مهم هستند. CSC تجهیزات تولید را از تولیدکنندگان برجسته ای مانند G&N ، Thielenhaus ، Hembruck یا AICHELIN خریداری می کند تا نام چند مورد را ذکر کند. تجهیزات با عملکرد بالا برای CSC برای تولید مداوم کیفیت بالا و مطابقت با استانداردهای بین المللی ضروری است.

به منظور اطمینان از كنترل كیفیت جامع ، تجهیزات اندازه گیری "منعكس" شدند: ابزار اندازه گیری دقیق با دقت بالا در تولید در آسیا و همچنین در مرکز CSC در آلمان استفاده می شود. موفقیت سرمایه گذاری در کیفیت از گواهینامه های جامع مشهود است. علاوه بر DIN ISO 9001 ، DIN ISO 14001 ، CSC همچنین به IATF 16949 ، AS9100D و AS9104 / 1: 2012 گواهی شده است.


دامنه محصول - کیفیت بالا با قیمت های جذاب

CSC از سوراخ 10 میلی متر تا قطر خارجی 300 میلی متر تولید می کند. مواد مختلفی مانند 100Cr6 ، 440C ، 420 یا Cronidur در CSC موجود است. تمرکز اصلی بر روی یاتاقان های دقیق و کم صدا با درجه بار بالا است که در بسیاری از کاربردهای صنعتی مانند موتورهای الکتریکی ، چرخ دنده ها ، اسپیندل موتور یا در رباتیک استفاده می شود.

بلبرینگ های شیار عمیق ، سری 60… ، 62… ، 63 ، یاطاقان ساچمه ای زاویه ای ، یاطاقان ساپورت پیچ توپی و همچنین یاطاقان رومیزی و یاطاقان برای صنعت نساجی نیز بخشی از سبد محصولات است. تمرکز اصلی در ناحیه بلبرینگ های دوک است. مخصوصاً برای بازار اروپا ، یک کالای جامع از اقلام بلافاصله موجود وجود دارد.

سری های B70… ، B72… ، B718 ، B719… با استیل و همچنین با توپ های سرامیکی (HCB70 ، HCB72… ، HCB718… ، HCB719 ..) و به عنوان نسخه های باز و مهر و موم شده ارائه می شوند. ZKLF ، ZKLN ، ZKLR ، ZARN ، ZARF و یاطاقان series های سری NN سبد محصولات را در زمینه یاتاقان های بسیار دقیق کامل می کنند.

CSC به شرکتهای مشهور بین المللی عرضه می شود و از نظر کیفیت و قابلیت اطمینان تحویل به عنوان یک شریک قابل اعتماد در سراسر جهان شناخته می شود.
20 شهریور 1399, 18:11 / خبرها

نظر بدهید


up