تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » simatool - انتخاب مناسب برای ابزارها

simatool - انتخاب مناسب برای ابزارها


نصب و پیاده سازی صحیح یاتاقان ها و مهر و موم های شافت شعاعی بدون ابزار خاص مناسب غیرممکن است. آیا می دانید 16٪ از خرابی های زود هنگام تحمل به دلیل حذف نادرست است؟

اگر ابزارهای لازم از بین نرفته باشد ، در هنگام نصب ، نیروهای بارگیری غیرضروری زیاد بوجود می آیند که در عمر کوتاه بلبرینگ ها منعکس می شود. علاوه بر این ، کارخانه های تولید ساکن به معنای از دست دادن سود هستند که در نهایت هزینه های زیادی را برای شرکت به همراه دارد.
یک بلبرینگ شیار عمیق را از یک محفظه با سیماتول BP 160 جدا کنید

در طول کار تعمیر و نگهداری ، همیشه فشار زمانی زیادی وجود دارد که در آن هر دقیقه یا حتی هر ثانیه بسیار مهم است. به همین دلایل ، انتخاب ابزار مناسب اساسی است!

با نام simatool ، سازنده سوئیسی simatec طیف گسترده ای از ابزارهای با کیفیت و اثبات شده را ارائه می دهد ، بهترین پیش شرط برای کار سریع ، ایمن و حرفه ای.

به همین دلیل ، مجموعه ابزارهای simatool تقریباً 40 سال است که در سراسر جهان در کارگاه های ماشین آلات و نگهداری تقریباً در هر صنعت استفاده می شود. این ابزار کاربر را قادر می سازد کارهای نگهداری را بسیار سریعتر ، ایمن تر و ملایم تر انجام دهد. تمام ابزارها از مواد ممتاز و با دقت و کیفیت سوئیسی ساخته شده اند. سیماتول ها دارای یک کیف پلاستیکی محکم هستند و به راحتی می توانید آنها را به هر مکانی ببرید.


سیماتک چه راه حل هایی ارائه می دهد؟

Fitting Tool FT 33، Fitting Tool FT-P: نصب یاطاقان نورد بر روی شافت و در محفظه ها با چکش یا فشار دادن با قطر سوراخ 10-80 میلی متر.

بلبرینگ بلبرینگ BP61 ، بلبرینگ بلبرینگ BP 160: جدا کردن بیش از 110 بلبرینگ شیار عمیق مختلف از شافتها و از محفظه هایی با قطر سوراخ 10-160 میلی متر.

Seal Puller SP 50: از مجموعه ابزار Seal Puller SP 50 می توان با سهولت فوق العاده مهر و موم شافت شعاعی را از بین برد.

Twin Puller TP 150: Combination BP 61 + SP 50 برای از بین بردن بلبرینگ های شیار عمیق و مهر و موم های شافت شعاعی کیت تعمیر و نگهداری MK 10-30: ترکیبی FT33 + BP 61 + SP 50 برای نصب و تخلیه یاتاقان ها و مهر و موم های شاخه شعاعی.


Bearing Handling Tool BHT: این امکان را فراهم می کند تا یاتاقانهای بسیار بزرگ را قبل از مونتاژ با خیال راحت و در موقعیت صحیح به موقعیت دلخواه برسانید. در دو اندازه مختلف موجود است.

مجموعه ابزار جدید simatool: Bearing Puller BP 160 - کیت حذف حرفه ای برای همه مشاغل سخت

simatec ag ​​دامنه محصولات simatool خود را گسترش داده و با کشنده یاتاقان BP 160 ، پسوندی را برای BP 61 ایجاد کرده است که هزاران بار ثابت شده است. مجموعه ابزار جدید simatool راه حل ایده آل برای برداشتن بلبرینگ های بزرگ شیار عمیق را ارائه می دهد.

منطقه کاربرد

مجموعه ابزار حذف Bearing Puller BP 160 ابزاری مناسب برای حذف حرفه ای بیش از 50 یاطاقان توپ توپی شیار عمیق با قطر داخلی 30 میلی متر تا 160 میلی متر است. BP 160 همچنین اگر باید بلبرینگ همزمان از شافت و محفظه جدا شود ، راه حل مناسبی را ارائه می دهد. اما چگونه این امکان وجود دارد؟ برای برداشتن ، قفس یاتاقان باید در دو نقطه مخالف باز شود تا آداپتور توپی در مسابقه بلبرینگ قرار گیرد. سپس این حالت ها 90 درجه چرخانده می شوند تا آداپتورهای توپی بتوانند تضمین كننده ایمن در طول فرآیند كشش باشند.

البته ، این روش ابتکاری همچنین راه حل های مناسبی را برای موقعیت های انبساط از شافت یا محفظه ارائه می دهد. یاطاقان Se های مهر و موم شده را نیز می توان با سیماتول Seal Puller SP 50 پس از برداشتن مهر و موم مربوطه ، به راحتی جدا کرد.

فواید

کیف ابزار جمع و جور شامل یک اسپیندل با اتصال متمرکز ، یک تیر پشتیبانی از بازوی کششی ، میله های کشش ، پسوندها و شش جفت آداپتور توپ با کیفیت بالا است. مزایای زیر ناشی از این است:
اسپیندل قبلاً به پرتو پشتیبانی بازوی کشنده پیچ شده و ابزار را سریعتر از رقابت آماده استفاده می کند.
اتصال اسپیندل خود نگهدارنده اعمال متقارن نیرو را تضمین می کند و بنابراین خطر آسیب دیدن شافت به دلیل لغزش را به حداقل کاهش می دهد
اجزای مجاور نیازی به حذف نیستند ، که منجر به صرفه جویی قابل توجهی در زمان می شود
تمام اجزای ابزار به عنوان قطعات یدکی موجود است
اطلاعات دقیق و راه حل های ارائه شده با ابزارهای simatool را می توانید در سایت www.simatec.com بیابید
8 فروردین 1400, 08:47 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up