تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » SKF 400 میلیون کرون در Airasca ایتالیا سرمایه گذاری می کند

SKF 400 میلیون کرون در Airasca ایتالیا سرمایه گذاری می کند

SKF در حال توسعه 400 میلیون کرون برای توسعه و نوسازی تاسیسات تولیدی خود در Airasca ، ایتالیا است. این سرمایه گذاری تولید بلبرینگ های بسیار دقیق (SuPBs) برای کاربردهای صنعتی را از طریق توسعه قابل توجه ساخت جدید به بزرگترین سایت تولیدی گروه در ایتالیا می آورد.

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری ، کانالهای تولید کاملاً خودکار برای تولید SuPB در Airasca نصب می شوند. پیش بینی می شود اولین مورد در سال 2022 عملیاتی شود.

سرمایه گذاری در فرآیندهای تولید خودکار ، ادغام سایت های تولیدی موجود گروه در شمال ایتالیا را تحت تأثیر قرار خواهد داد و این امر بر دو کارخانه دیگر تأثیر می گذارد.

کارخانه پیانزا ، در حال حاضر تولید یاتاقان های بسیار دقیق ، در Airasca ادغام می شود.

کارخانه Villar Perosa که در حال حاضر طیف وسیعی از محصولات را تولید می کند ، با تولید بلبرینگ های بسیار دقیق به Airasca ، همچنان بر روی یاتاقان های صنایع راه آهن و هوافضا تمرکز خواهد کرد.

Kent Viitanen ، رئیس ، Bearing Operations ، می گوید: "این سرمایه گذاری باعث می شود مشتری ما در بلبرینگ های بسیار دقیق یکی از قوی ترین بازارها را ارائه دهد. با تولید خودکار و فرآیندهای کنترل کیفیت ، هم انعطاف پذیری پیشنهاد و هم عملکرد محصولات خود را بسیار بهبود خواهیم بخشید. "
8 فروردین 1400, 08:48 / خبرها

نظر بدهید


up