تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » NSK Agri Disc Hub ها در شرایط شدید قابلیت اطمینان را دارند

NSK Agri Disc Hub ها در شرایط شدید قابلیت اطمینان را دارند


برای بلبرینگ های مستقر در بخش کشاورزی هیچ خطری از جمله رطوبت ، گرد و غبار خاک ، کودهای خورنده و بارهای شوک بسیار زیاد (مانند تولید شده توسط تراشه سنگ) کمبود ندارد. با این حال ، طراحی تحمل قوی و مهر و موم بسیار موثر NSK Agri Disc Hubs آنها را به یک گزینه ثابت در شرایط کار بسیار عالی تبدیل می کند. این واحدهای نوآورانه که در آلمان تولید می شوند ، یک گزینه محبوب برای وسایل کشاورزی متداول مانند دیسک های کوتاه ، مته های بذر و ماشین های برش دهنده است.


شرایط بسیار سخت کار ، همراه با کارهای شستشوی فشار بالا ، تقاضای زیادی را برای بلبرینگ ها و مهر و موم های موجود در تجهیزات صنعت کشاورزی ایجاد می کند. یاتاقان با کیفیت پایین در طراحی یا سطح عملکرد خود به اندازه کافی قوی نیست تا بتواند زمان لازم برای عملکرد قابل اطمینان و تولیدی را فراهم کند. در عوض ، توقف مکرر و خرابی های پرهزینه نتیجه احتمالی خواهد بود.

راه حل NSK برای این چالش ، Agri Disc Hub ، یک واحد تحمل خود روان کننده و خودکار روان کننده است که مزایای عمده ای را برای استفاده کنندگان از محصولات کشاورزی به کاربران می رساند. توپی های توطئه ای Agri Disc با عملکرد بالا دارای بلبرینگ های دو ردیفی با زاویه تماس هستند که می توانند بارهای محوری و شعاعی زیادی را تحمل کنند ، در حالی که پیکربندی دقیق طراحی شده ، یاتاقان ها را در داخل محفظه ای محکم قرار می دهد که مستقیماً (و به سادگی) از طریق فلنج یکپارچه به دستگاه متصل می شود .
نکته مهم ، NSK می تواند دسترسی سریع و در سراسر اروپا از Agri Disc Hubs را به عنوان تولید در آلمان ارائه دهد. تاسیسات Munderkingen می تواند تقریباً 70 سال از تولید با کیفیت بالا داشته باشد.

در کنار فناوری تحمل عملکرد بالا ، توپی های Agri Disc مجهز به یک سیستم آب بندی بسیار کارآمد برای محافظت قوی در برابر کاربردهای شرایط شدید هستند. این سیستم جامع ترکیبی از طرح های دخمه پرپیچ و مهر و موم تماس است ، که هم از نفوذ آلودگی ها و هم از فرار چربی جلوگیری می کند. یاتاقان های 'Greased for life' Agri Disc Hub عملکردی بدون تعمیر و نگهداری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

طراحی نوآورانه یاتاقان ها و سیستم آب بندی به طور قابل توجهی عمر مفید را افزایش می دهد. حتی تحت استرس شدید ، یاتاقان های Agri Disc Hub - و در نتیجه عملیاتی که آنها خدمت می کنند - یک عمر مفید می دهند که چندین برابر بیشتر از سایر راه حل های تجاری موجود است ، در حالی که مدولار بودن آنها به این معنی است که می توانند خیلی سریع با نیازهای فردی کاربر سازگار شوند. در چنین مواردی ، تولید انعطاف پذیر در کارخانه موندرکینگن ، تحویل سریع را با هزینه های رقابتی ، حتی بیشتر برای درخواست های سفارشی ، تضمین می کند.

تاسیسات موندرکینگن در سال 1954 تأسیس شد و یاطاقان نورد را برای تولید کننده پیشرو ماشین آلات در بخش کشاورزی تولید کرد. تصرف کارخانه توسط NSK در سال 1990 به زودی منجر به معرفی تأسیسات تولیدی بسیار انعطاف پذیر شد که شرایط لازم را برای تولید حتی دسته های کوچک یاطاقان نورد مخصوص مشتری با بازده بالا ایجاد می کند. از سهام ، NSK Europe می تواند قطرهای دیسک تا 800 میلی متر را ارائه دهد.
8 فروردین 1400, 08:52 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up