تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » شفلر و فلند راه حل های مطابق با محیط زیست ارائه میدهد

شفلر و فلند راه حل های مطابق با محیط زیست ارائه میدهد


شفلر و فلندر "SMART Box" ابتکاری ، جعبه حمل و نقل قابل استفاده مجدد برای یاتاقان های بزرگ را توسعه داده اند
طراحی مدولار جعبه باعث بهبود عملکرد و کاهش فضای ذخیره سازی می شود
"SMART Box" یک راه حل ابتکاری برای حفاظت از محیط زیست و آب و هوا ارائه می دهد

جعبه جدید "SMART Box" (جعبه حمل و نقل قابل برگشت قابل تنظیم Schaeffler Modular) یک سیستم نوآورانه بسته بندی قابل استفاده مجدد برای یاتاقان های بزرگ است.
تامین کننده خودرو و صنایع Schaeffler و سازنده درایو Flender برای ایجاد یک سیستم بسته بندی قابل استفاده مجدد ، نوآورانه و سازگار با محیط زیست ، متحد شده اند.

جعبه SMART جعبه (Schaeffler Modular Adableable Returnable Transport Box) جایگزین جعبه های حمل و نقل یکبار مصرف قبلی می شود و در حال حاضر در چندین مکان از بخش صنعتی برای بلبرینگ های با قطر خارجی 350 تا 750 میلی متر استفاده می شود. با هم ، این دو شرکت کمک بسزایی در صرفه جویی در منابع و جلوگیری از اتلاف آن دارند.

"موضوع پایداری سالهاست که در DNA شافلر کاملاً ریشه دارد و یکی از چهار ارزش سازمانی ما را نشان می دهد. با تشکر از سیستم بسته بندی جدید ، نه تنها کار با جعبه ها بهبود می یابد ، بلکه فضای ذخیره سازی و هزینه ها نیز به طور قابل توجهی کاهش می یابد. "دکتر استفان اسپیندلر ، مدیر عامل شرکت صنعتی در شافلر می گوید. "جایگزینی حداکثر 25000 جعبه حمل و نقل یکبار مصرف در هر سال می تواند فقط برای تحویل به فلندر حاصل شود."

یک واحد کامل از سیستم بسته بندی جدید (راست) جای بسیاری از جعبه های جداگانه را در چندین پالت دارد. در مجموع حداکثر پنج قاب می تواند در هر پالت و حداکثر سه یاطاقان روی هم چیده شود.

"از نظر فلندر ، همکاری نزدیک با مشتریان و تأمین کنندگان بخشی اساسی در دستیابی به بی طرفی کامل آب و هوا است. به همین دلیل ، برای ما نیز مهم است که توجه خود را به پس انداز احتمالی در زنجیره تأمین معطوف کنیم. ما از داشتن یک شریک در شفر خوشحالیم که او نیز در این راستا فکر می کند. با معرفی جعبه های SMART برای یک پلت فرم گیربکس ، ما در حال حاضر میزان چوب مورد استفاده به عنوان مواد بسته بندی یکبار مصرف را بیش از 100 تن در سال کاهش می دهیم. "مدیر عامل Flender Group آندریاس اورتز می گوید.

طراحی نوآورانه

در طول توسعه سیستم بسته بندی جدید ، اطمینان قابل توجهی در استفاده از آن برای طراحی های مختلف تحمل اهمیت زیادی داده شد. در حال حاضر شفلر در حال کار بر روی طراحی جعبه یاطاقان های با قطر بیرونی تا 2400 میلی متر است. یک سیستم ردیابی GPS ، که ردیابی جعبه ها را در حال حمل و نقل آسان می کند ، هم اکنون در حال آزمایش است. اندازه جعبه ها یکنواخت است و با رد پای یک پالت یورو سازگار است که در مجموع تا پنج قاب روی هر پالت چیده شده است. بنابراین ، یک واحد کامل از سیستم بسته بندی جدید جایگزین بسیاری از جعبه های جداگانه در چندین پالت می شود.

راه حل های پایدار

بر خلاف مواد استفاده شده در جعبه های یکبار مصرف قبلی ، جعبه SMART جدید منجر به کاهش CO2 بیش از 50 درصد می شود. این محاسبه از قبل شامل حمل و نقل برگشتی بسته بندی های خالی است. این کاهش CO2 به ویژه از اجتناب از هدر رفتن چوب ناشی از افزایش تعداد چرخه های حمل و نقل جدید SMART Box ناشی می شود. با تشکر از پوشش رزین ملامین مقاوم در برابر سایش در هر دو طرف ، جعبه های SMART بسیار مقاوم تر از جعبه های حمل و نقل چوبی بدون پوشش هستند و می توانند تا 20 بار حمل و نقل استفاده شوند.

برای گروه شافلر ، موفقیت پایدار شرکت به معنای پذیرش مسئولیت زیست محیطی و اجتماعی - در تولید و نسبت به مشتریان و تأمین کنندگان آن است. شفلر با جعبه های جدید SMART خواسته های آینده را برآورده می کند و از مشتریان خود در حفاظت از محیط زیست و آب و هوا پشتیبانی می کند.
21 فروردین 1400, 14:22 / خبرها

نظر بدهید


up