تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » توانایی منحصر به فرد Michell Bearings یک موفقیت برای خاموشی ایستگاه هسته ای

توانایی منحصر به فرد Michell Bearings یک موفقیت برای خاموشی ایستگاه هسته ای


Michell Bearings با موفقیت آزمایشات خاموشی ایستگاه (SBO) را بر روی یک رانش و راهنمای استفاده شده در پمپ خنک کننده راکتور در یک نیروگاه هسته ای جدید انجام داده است.

در آنچه تصور می شود یکی از اولین سقوط های مهم یاتاقان در جهان است ، این آزمایش توانایی یاتاقان را برای زنده ماندن در شرایط خاموشی ایستگاه بدون استفاده از سیستم تزریق روغن فشار قوی با فشار خارجی نشان داد.

از کار افتادن ژنراتورهای برق همزمان ، با از دست دادن برق خارج از محل ، در نهایت منجر به خاموشی ایستگاه می شود زیرا در محل برق برای تأمین انرژی سیستم تزریق روغن فشار بالا وجود ندارد.

به منظور تأمین نیازهای آزمایش ، یاتاقان باید بتواند تا حد متوقف ، تحت بار کامل پایین بیاید و بدون هیچ گونه مداخله بعدی دوباره راه اندازی شود.

به عنوان بخشی از قرارداد تهیه شش یاتاقان رانش و راهنما ، یک دکل آزمایشی ساخته شده به منظور تأمین شرایط آزمایش در سایت بلبرینگ های میشل ساخته شد.

دکل آزمایشی به منظور تکرار دقیق شرایط عملیاتی تحمل کننده دنیای واقعی مانند احتمال خاموشی ایستگاه ، جایی که بلبرینگ ها بدون کمک نیروی برق برای رانش پمپ های خنک کننده راکتور باید خاموش شوند ، طراحی شده است.

پل بروس ، مدیر مهندسی میشل بلبرینگ ، گفت: "ما از اینکه توانستیم راه حلی برای برآورده سازی چنین شرایط چالش برانگیزی ارائه دهیم بسیار خوشحال شدیم. این گواهی بر عملکرد یاتاقانهای ما ، همراه با سطح بالایی از تحقیق و توسعه است.

"آسیب رساندن به سطوح کاری بالشتک های رانش کج مجاز نیست. ترکیبی از بار رانش کامل و سرعت چرخش بسیار کند در یک دوره پایدار منجر به عملکرد یاتاقان تحت ضخامت های بسیار کم لایه روغن روغن می شود. در نتیجه ، برای زنده ماندن در چنین شرایطی ، ملاحظات خاص طراحی لازم است. "

این بلبرینگ ها در سایت تولیدی بلبرینگ های میشل واقع در نیوکاسل از تاین ، انگلستان طراحی ، ساخته و آزمایش شده است.

این آخرین موفقیت پس از آن است که Michell Bearings توسعه یافته و با موفقیت خاموشی ایستگاه مجموعه ای از داخلی رانش را با یک تولید کننده پیشرو در پمپ خنک کننده راکتور اروپا در سال 2018 آزمایش کرد.
21 فروردین 1400, 14:26 / خبرها

نظر بدهید


up