تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » یاتاقان غلتکی عمر مفید در کارخانه های نورد طولانی را افزایش می دهد

یاتاقان غلتکی عمر مفید در کارخانه های نورد طولانی را افزایش می دهد

افزودن جدید قوی به سری Explorer باعث می شود SKF به یک منبع تک منبعه برای انواع یاطاقان غلتکی در برنامه های کاربردی و طولانی کارخانه تولید نورد تبدیل شود.

SKF محدوده اکسپلورر خود را با یاتاقان غلتکی استوانه ای چهار ردیف (4rCRB) افزایش داده است ، هدف آن برنامه های کاربردی در کارخانه های نورد طولانی است.

طراحی جدید SKF Explorer 4rCRB تا 50٪ طول عمر بیشتری نسبت به نسل قبلی 4rCRB دارد. گوستاوو گررو ، مدیر SKF برای مدیریت محصولات CRB ، می گوید: "خط جدید SKF Explorer ما از مقاومت بیشتری برخوردار است ، در نتیجه قابلیت اطمینان بالاتر و عمر مفید بیشتر می شود. این باعث بهبود زمان و بهره وری برای مشتریان می شود ، که به نوبه خود هزینه کل مالکیت (TCO) را کاهش می دهد و اثر بخشی کلی تجهیزات (OEE) را افزایش می دهد. "

یاتاقان جدید 4rCRB به غلبه بر چالش های ناشی از آلودگی ، بارهای زیاد ، سرعت های مختلف و گشتاور معکوس ، که می تواند باعث خرابی زودرس یاتاقان ، تاخیرهای تولید و ضایعات اضافی شود ، کمک می کند. در عین حال ، مقاومت بهتر در برابر آلودگی و توانایی ساخت فیلم روانکاری بهتر ، منجر به قابلیت اطمینان بالاتر می شود.

معرفی آن باعث می شود SKF منبع واحدی برای تامین یاطاقان غلتکی مخروطی ، استوانه ای و کروی چند ردیف برای مشتریان آسیاب نورد بلند باشد.

یاتاقان های اکسپلورر دارای خواصی هستند که شامل اصطکاک کاهش یافته ، سختی بیشتر و کیفیت فولاد بهبود یافته است که به آنها توانایی مقاومت در برابر بارهای شعاعی و محوری سنگین تر را می دهد و به آنها امکان می دهد خنک تر ، نرمتر و طولانی تر از بلبرینگ های استاندارد باشند.
14 اردیبهشت 1400, 14:20 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up