تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » NSK سریعترین بلبرینگ در جهان را برای EV Motors توسعه می دهد

NSK سریعترین بلبرینگ در جهان را برای EV Motors توسعه می دهداولین قفس جهان با بهینه سازی توپولوژی و فناوری شبیه سازی لبه پیشرو طراحی شده است

NSK Ltd. (NSK؛ دفتر مرکزی: توکیو ، ژاپن ؛ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت: Akitoshi Ichii) نسل سوم بلبرینگ فوق العاده سرعت بالا را برای موتورهای الکتریکی (EV) تولید کرده است که قادر به کار با بیش از 1.8 میلیون dmN * 1 هستند. یاطاقان جدید سریعترین یاطاقان توپ ، شیار عمیق روانکاری شده در جهان برای کاربردهای خودرو است ، که باعث می شود دامنه طولانی تری از خودرو داشته باشید و انرژی (سوخت) انرژی بالاتر را نیز داشته باشد. این یاتاقان همچنین کوچک سازی موتور و قطعات را برای دستیابی به فضای داخلی خودرو تسهیل می کند.

NSK فروش 12 میلیارد ینی تا سال 2030 را هدف قرار داده است.

* 1 dmN: معیاری از عملکرد چرخشی تحمل. محصول قطر گام تحمل (dm) در میلی متر و سرعت چرخش (N).

سریعترین یاتاقان توپی برای موتورهای EV

زمینه

حفاظت از محیط زیست برای ادامه شکوفایی جوامع در سراسر جهان حیاتی است. برای افزایش پایداری ، صنعت خودرو به سرعت در حال حرکت است تا با گسترش توسعه و تولید وسایل نقلیه الکتریکی ، هیبریدی ها و سایر وسایل نقلیه جدید انرژی ، به دستیابی به جامعه بی کربن کمک کند. با این حال ، حداکثر برد با یک بار شارژ همچنان نگران کننده مصرف کنندگان است.

با توجه به تقاضای مصرف کننده و زیست محیطی ، خودروسازان قطعات کوچک و سبک خودرو را دنبال می کنند و موتورهای دارای خروجی سریعتر و بالاتر را تولید می کنند که با بازده بالاتر کار کنند. بر این اساس ، یاتاقانهای مورد استفاده در سیستمهای انتقال قدرت ، به ویژه در موتورهای الکتریکی ، به طور فزاینده ای تحت سرعت و نیازهای عملکرد بالاتر قرار می گیرند.

NSK به طور مداوم درگیر تلاش های توسعه بوده و در مارس 2020 تکمیل یاطاقان توپ فوق العاده سرعت بالا (1.4 میلیون dmN) را به پایان رسانده است. در طراحی نسل دوم پیشرفت های چشمگیری در فناوری قفس و ضد تشنج وجود داشت. امروز ، NSK مدل سوم را مطابق با تقاضا برای یاتاقانهای با سرعت حتی بالاتر در موتورهای الکتریکی برای EV اعلام کرد.

مشخصات محصول

1. اولین قفس جهان با بهینه سازی توپولوژی طراحی شده است

بهینه سازی توپولوژی با از بین بردن قطعاتی که به مقاومت و استحکام قفس کمک نمی کنند و به دست آوردن شکل بهینه قفس برای چرخش با سرعت بالا ، به کاهش وزن تا حد نهایت کمک می کند. قفس با استفاده از فن آوری شبیه سازی لبه پیشرو برای بررسی ملاحظات عملکرد و تولید ، با چرخش بسیار کوتاهی ساخته شد.

2. گریس اختصاصی NSK برای مقاومت برتر در برابر تشنج

یاتاقان با یک گریس مخصوص NSK پر شده است که مقاومت در برابر زخم شدن و گرمای تولید شده از آن را کاهش می دهد ، باعث افزایش طولانی شدن چربی و عمر تحمل و همچنین کاهش خطر تشنج می شود.

3. مواد قفس با مقاومت بالا

قفس با یک ماده رزین با مقاومت بالا ساخته شده است که در سرکوب تغییر شکل در هنگام چرخش با سرعت بالا نسبت به مواد معمولی موثرتر است.

گریس اختصاصی NSK و قفس تازه توسعه یافته امکان تحمل بیش از 1.8 میلیون dmN را فراهم می کند.

طراحلی جدید قفسه بلبرینگ

مزایای مشتری

یاتاقان تازه توسعه یافته NSK بالاترین سرعت مجاز را در جهان * 2 برای موتورهای خودرو ارائه می دهد. این امر مشتریان را قادر می سازد موتورهای الکتریکی را که با سرعت قابل توجهی بالاتر کار می کنند تولید و پیاده سازی کنند. خروجی بالاتر موتور به بهبود مصرف سوخت (کاهش مصرف برق در واحد مسافت) ، افزایش حداکثر برد خودرو و کمک به افزایش راحتی کاربر کمک می کند.

سرعت بالاتر همچنین امکان استفاده از موتورهای کوچکتر ، کاهش وزن خودرو و افزایش فضای لازم برای سایر اجزا ، سلول های باتری بیشتر یا فضای داخلی بزرگتر را فراهم می کند.

* 2: بر اساس تحقیقات NSK در مورد یاتاقانهای خودرویی پر از چربی.

درباره NSK

NSK سفر خود را با تولید اولین یاتاقان ها در ژاپن در سال 1916 آغاز کرد و از آن زمان به یک سازمان جهانی در زمینه تحقیق ، طراحی و ساخت راه حل های Motion & Control برای تحرک و کاربردهای صنعتی تبدیل شده است. NSK بهترین تأمین کننده یاتاقان در ژاپن است و از نظر سهم بازار سومین تأمین کننده بزرگ در جهان است.

محصولات و فناوری های پاسخگو ما ضمن کاهش مصرف انرژی به سطح کم سابقه ، عملکرد خودرو و بهره وری صنعتی را افزایش می دهند. در اوایل دهه 1960 ، ما اهداف خود را در خارج از ژاپن قرار دادیم و بیش از 200 مکان تجاری را در 30 کشور در کنار شبکه گسترده ای از مشارکت ها و مشارکت های مشترک در گوشه گوشه جهان ایجاد کرده ایم.

فلسفه شرکت NSK

NSK به جامعه امن تر و روان کمک می کند و از طریق فناوری نوآورانه تلفیق Motion & Control به محافظت از محیط جهانی کمک می کند. به عنوان یک شرکت بین المللی واقعاً ، ما در حال کار بر روی مرزهای ملی برای بهبود روابط بین مردم در سراسر جهان هستیم.
15 اردیبهشت 1400, 10:36 / خبرها

نظر بدهید


up