تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » ظرفیت بالاتر یاطاقان غلتکی تقسیم شده برای تبدیل صنعت

ظرفیت بالاتر یاطاقان غلتکی تقسیم شده برای تبدیل صنعت

بومن بین الملل ، مبتکر جدید یاتاقان ها ، یک بلبرینگ غلتکی اسپلیت را با ظرفیت بار شعاعی و محوری بسیار بالاتر به بازار عرضه کرده است.

ایده آل برای کاربردهایی مانند شافت پیشرانه در کشتی ها ، نوار نقاله های پیچ در محیط های صنعتی ساینده و محرک های نوار نقاله در بخش معدن ، یاطاقان غلتکی اسپلیت جدید Bowman Advanced تا 75٪ ظرفیت بار شعاعی بالاتر و تا 1000٪ بار محوری را ارائه می دهد ظرفیت در هر دو جهت.

ایان نسیم ، مدیر فنی بومن ، درباره اهمیت این نوآوری اظهار می کند:

"برای اولین بار ، تولیدکنندگان کارخانه و مهندسان تعمیر و نگهداری در تمام بخشهای سنگین می توانند یاتاقان غلتکی اسپلیت را تعیین کنند که فقط به لبهای مسابقه متکی نباشد تا نیروی محوری را در برنامه های پر بار داشته باشد. جدید غلتک Split Advanced Split Roller شامل دو یاطاقان محوری چاپ سه بعدی مستقل است که برای جاگذاری بارهای بیشتر ، بهبود عملکرد سیستم با تعمیر و نگهداری کمتر و کاهش خرابی برنامه ریزی نشده ماشین طراحی شده است. در واقع ، در مقایسه با دیگر یاطاقان اسپلیت های پیشرو در بازار ، یاطاقان غلتکی Split Advanced Split غلتک عمر L10 را تا 500 درصد افزایش می دهد. "

پاسخگویی به خواسته های صنعت مدرن

فشارهای زمان و هزینه تمام بخشها را تحت تأثیر قرار می دهد و برای مصارف صنعتی ، نیاز به تولید سریعتر ، لطمه ای به ماشین آلات وارد می کند ، بدین معنی که اجزای سازنده باید بتوانند بار اضافی را تحمل کنند.

برای دهه ها ، بازار تحمل غلتک های ساکن ثابت مانده است و قادر به تأمین نیازهای تکمیل شده این برنامه های حیاتی با بار بالا نیست ، در نتیجه باعث تعمیر و نگهداری بیشتر ، توقف گران قیمت و از دست رفتن ظرفیت تولید می شود.

این یک چالش است که بومن درگیر آن شده است و اکنون ، به لطف امکانات فن آوری چاپ سه بعدی ، یاتاقان غلتکی اسپلیت با ظرفیت رانش کافی و افزایش ظرفیت بار شعاعی وجود دارد تا جایگزین بلبرینگ های غلتکی کروی جامد در ماشین آلات چرخشی شود. کاهش در نتیجه خرابی ، فرآیندهای نگهداری سریعتر و بهبود عملکرد دستگاه همه به کارآیی هزینه و زمان تبدیل می شود.

تغییرات تحمل ده برابر سریعتر

تحمل غلتک های تقسیم شده Bowman Advanced Split Rolller تا ده برابر سریعتر از زمان تحمل یاطاقان تحمل ، با توجه به سرعت نگهداری در نظر گرفته شده است.

ایان توضیح می دهد: "وقتی فضا محدود است ، مهندسان معمولاً باید اتصال را قطع كرده و سایر تجهیزات مانند موتور ، جعبه دنده یا پمپ ها را از مسیر خارج كنند تا بتوانند یاتاقان های جامد را از روی شافت برای تعویض یا تعمیر نگه دارند."

"یاطاقان غلتکی اسپلیت را می توان به صورت شعاعی در اطراف شافت مونتاژ کرد ، این چالش های اضافی لجستیکی را از بین برد و نگهداری و تعویض را بسیار سریعتر و مقرون به صرفه تر می کند. برای افزایش بیشتر صرفه جویی در وقت و هزینه ، یاتاقان غلتکی تقسیم Bowman Advanced Split Roller با استفاده از غلتک ها دو نیمه قفس را به هم قفل می کند ، استفاده از گیره های کوچک و آسان از دست رفته و سایر اجزای قفل را ریشه کن می کند. "

سازگار با خانه های رقیب موجود

بومن به عنوان بخشی از نمونه کارها Advanced Split Roller Bearing ، طیف وسیعی از محصولات مقاوم در برابر ابعاد قابل تعویض را ایجاد کرده است که می توانند مستقیماً در محفظه های تحمل شده رقبای فعلی قرار گیرند تا ظرفیت بار شعاعی و محوری را به سرعت و با صرفه افزایش دهند.

این یاطاقان غلتکی قابل تعویض با ابعاد نصب بحرانی معادل با سایر مارک های اصلی تحمل طراحی شده اند ، به طوری که می توانند برای بهبود عملکرد فوری مستقیماً در کارتریج های سازنده دیگر قرار گیرند.

در حقیقت ، مقاوم سازی یاتاقان های موجود ، اما در محل نگهداری مسکن می تواند تا 26 درصد از ظرفیت های ارائه شده توسط رهبر فعلی بازار فراتر رود ، و در نتیجه دو برابر عمر تحمل L10 ، کاهش زمان خرابی و افزایش بهره وری افزایش یابد.

یاطاقان غلتکی قابل تعویض در سری 01 / 01E / Light از 30 میلی متر تا 300 میلی متر و سری 02 / 02E / متوسط از اندازه شافت 190 میلی متر تا 300 میلی متر در دسترس است.

یاتاقان غلتکی اسپلیت غنی از مزایا که برای عملکرد طراحی شده است
افزایش بیشتر عملکرد این یاتاقان غلتکی اسپلیت انقلابی دارای یک مهر و موم سه لابیرنت سه گانه اختراع شده است که نه تنها مهر و موم محکم تری نسبت به دیگر یاطاقان های تقسیم شده ارائه می دهد ، بلکه همچنین نیاز به حذف هزینه های سنگین ، ماشینکاری یا تعویض شافت های فرسوده را کاهش می دهد.

هنگامی که یک شافت فرسوده می شود ، مهندسان می توانند به راحتی مهر و موم گسترده جدیدی را که قسمت آسیب ندیده شافت را پوشش می دهد ، نصب کنند ، بدون اینکه عملکردی به خطر بیفتد و دیگر نیازی به خرابی طولانی نیست.
در کنار افزایش قابل توجه ظرفیت بار شعاعی و محوری ، این طراحی تحمل جدید طیف وسیعی از مزایای نصب و عملکرد اضافی را ارائه می دهد ، مانند اندازه پیچ های قطر بزرگتر برای قرار دادن قابلیت های بیشتر برای حلقه های گیره ، کارتریج ها و پایه ها و جیب های غلتک با حفره های نگهداری شده چربی در برابر غلطک.

اتصال و تجزیه و تحلیل عملکرد داده محور

برای حمایت از تکامل هوشمند کارخانه و ادغام اتصال به محیط های صنعتی ، بومن علاوه بر این دما و ویبرات را نیز ارائه می دهد.

سنسورهای نظارت یونی که می توانند داده ها را در زمان واقعی و مهندسین نگهدارنده هشدار از خرابی دستگاه در انتظار جمع آوری کنند

نظارت بر شرایط تحمل در زمان واقعی می تواند به تعمیر و نگهداری پیش بینی و کاهش زمان خرابی کمک کند ، مهندس را از طریق تلفن هوشمند یا سیستم مدیریت ساختمان سایت هشدار دهید.

اقتباس های سفارشی در زمان کوتاه منجر شود

برنامه های کاربردی با بار زیاد اغلب در شرایط ساینده ، غیرقابل پیش بینی یا پیچیده عمل می کنند و دارندگان دارایی برای بهینه سازی عملکرد سیستم خود ممکن است نیاز به سازگاری های ویژه ای داشته باشند.

بومن با قابلیت چاپ داخلی 3D و تیمی از مبتکران اختصاصی ، می تواند یک سرویس مشاوره و طراحی کامل برای ایجاد سازگاری های سفارشی قابل تحویل در مدت زمان کوتاه ارائه دهد.

ایان می افزاید: "ما از امکانات و مهارت طراحی فنی برای درک سریع هرگونه برنامه تحمل غیر استاندارد و پاسخگویی به نیازهای مشتری با راه حل های نوآورانه ، بادوام و مقرون به صرفه برخوردار هستیم. برای صنایع سنگین ، یاتاقان ها همیشه یک خرید خارج از قفسه نیستند و بومن به خود می گوید که تولید کننده انتخابی است ، نه فقط برای نصب های مستقیم ، با حجم بالا ، بلکه برای محصولات پیچیده تر و ظریف تر نیز "

عملکرد بهینه شده در یک قیمت پیشرو در بازار

هنگام طراحی بلبرینگ های تقسیم پیشرفته ، بومن تلاش کرد تا محصولی را ایجاد کند که از تمام مرزهای عملکرد در بازار تحمل تقسیم شده در یک نقطه قیمت که برای OEM ها و کاربران نهایی قابل رقابت است ، عبور کند.
7 خرداد 1400, 14:01 / خبرها

نظر بدهید


up